Сторінки 1  2 3 4 5 6 7 8 9

17.07.22

СЛОВА, ЯКІ ПРИДУМАЛА ОЛЕНА ПЧІЛКА

170 років тому, 17 липня 1849 року, народилася Олена Пчілка (Ольга Драгоманова - Косач) - відома українська письменниця, етнограф, перекладачка, публіцистка, громадська діячка, мама Лесі Українки.

Народилася на Полтавщині, в родині дворянина Петра Якимовича Драгоманова і саме від батьків взяла любов до української культури, яку також передала дітям та все робила для її популяризації, незважаючи на заборони.

"Діти - се наш дорогий скарб, се наша надія, се - молода Україна", - казала вона, передаючи надію наступним поколінням на оновлення та продуктивні зміни.

А ще вона придумувала нові слова. Вони настільки стали складовою нашої мови, що у це зараз навіть складно повірити.

/соціальна мережа " Faceook" /
01.07.22

НОВА НАЗВА НАШОГО ЗАКЛАДУ ОСВІТИ - Гадяцький ліцей №1 імені Олени Пчілки Гадяцької міської ради.
12.07.22

Курси підвищення кваліфікації педагогічних працівників — це важлива складова удосконалення педагогічної майстерності і фахової кваліфікації. У закладі цьому питанню приділяють значну увагу. Тому навіть під час відпустки учителі, які будуть викладати у 5 класах НУШ та за проєктом "Інтелект України", онлайн підвищували кваліфікацію на курсах: НУШ - протягом 3 днів, "Інтелект України"- протягом 10 днів.

      

      

      
29.06.22

Вітаємо Дорогань Олю з перемогою у конкурсі та захоплюємося патріотичним рішенням! Висловлюємо подяку батькам за виховання справжньої громадянки України!

Несподіваний збіг обставин? Ні, скоріше, закономірність…

Дзвінок. Мама учениці 6 класу Гадяцького ліцею імені Олени Пчілки з хвилюванням повідомляє приємну новину: її донька, Дорогань Оля, отримала перемогу у конкурсі малюнків і віршів, проведеному газетою "Basar Media", та нагороджена премією у сумі вісімсот гривень, яку бажає передати для підтримки воїнів Збройних Сил України. Домовились про зустріч, і я теж підготував їй подарунок. Це випущені місяць тому книжечки випускника Гадяцької середньої школи №1, Народного артиста України Сергія Кустова «Війна» та «Козацькими стежками Святого Калниша» з дарчим підписом автора.

Зв’язав їх телефоном, а в час розмови виробили цікаве рішення, яке може перерости у гарну справу. Книжечка «Війна», за нашою домовленістю, стане першою книгою трилогії про війну. Другу, у якій буде вірш Олени та її малюнки, матиме назву «Війна. Кроки до ПЕРЕМОГИ», а третя буде носити назву «Перемога!». До цих книг можуть увійти малюнки, вірші, невеликі дитячі художні твори про війну, про їх допомогу у цей час, про людей, які захищають Україну.

Ліцеїсти, приєднуйтесь, надсилайте свої роботи, і вони зможуть знайти місце у нових виданнях книг.

Олександр Зозуля

      

      
21.06.22

Вітаємо випускників 11 класу із отриманням свідоцтва про закінчення повної загальної середньої освіти! Нехай збуваються всі ваші мрії в Україні, яка переможе росію у жорстокій війні!

      
21.06.22

Із радістю і хвилюванням звертаємося сьогодні до своїх одинадцятикласників. Нас з вами пов’язують спогади про спільні перемоги і тріумфи, труднощі і розчарування. Але, не дивлячись ні на що, кожен учень вашого класу, залишивши глибокий і яскравий слід в історії рідної школи, на довгі роки запам’ятається своїм учителям.

Дорогі випускники, сьогодні ви отримуєте путівку в життя, назавжди закривши за собою двері в безтурботне шкільне дитинство.

Нехай цей день стане вдалим стартом для захоплюючої подорожі багатим на радісні та щасливі події дорослим життям. Нехай воно надасть вам мільйони шансів, більшу частину яких вдасться успішно реалізувати. Нехай усі вибрані вами шляхи приводять до успіху і процвітання!

З любов’ю, ваші учителі Гадяцького ліцею І-ІІІ ступенів №1 імені Олени Пчілки.


02.06.22

Дорогі мої діти! Вітаю вас із закінченням початкової школи. Ви успішно змогли подолати перший важливий етап навчання. Попереду 5-клас, а значить, вас чекають багато нових предметів, цікавих уроків, цікавих занять. Бажаю залишатися дружним класом, допомагати один одному долати будь-які проблеми і неодмінно домагатися великих успіхів у навчанні.

Гарних вам канікул!

Ксьонз Г.А. - учитель 4 класу

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=692713915144485&id=10003217647943201.06.22

Миргородський районний відділ поліції ГУНП в Полтавській області оголосив дистанційний конкурс дитячого малюнка «Я люблю тебе, моя Україно» до Міжнародного дня захисту дітей.

Запрошені були діти Миргородщини віком від 6 до 16 років, кожен учасник міг подати не більше однієї конкурсної роботи; малюнки були виконані в довільній техніці (олівці, фломастери, фарби тощо) у форматі А4.

Гадяцький ліцей І-ІІІ ступенів №1 імені Олени Пчілки активно долучився до конкурсу, надавши 14 робіт)))

Кілька днів поспіль ми милувалися яскравими, щирими і талановитими роботами.

Отже, за результатами відкритих голосувань, шляхом підрахунку вподобайок, переможцями конкурсу стали роботи наших учнів Гадяцький ліцей І-ІІІ ступенів №1 імені Олени Пчілки:

- 2 місце Момот Назар, 3-Б

- 3 місце Рудченко Марина, 2-В

Приємний сюрприз від поліції Миргорода. У міжнародний День захисту дітей, щоб заохотити наших юних учасників, оголошуємо переможців у додаткових номінаціях Заохочувальні подарунки у номінації «Мрії про Україну: дитячий погляд» отримують:

- Оленченко Кіра, 3-Б

Заохочувальні подарунки у номінації «З Україною в серці: родинні малюнки» отримують:

- Дрижак Вероніка і Вікторія, 1-В

Шаманська О.М., заступник директора з ВР

      

      
31.05.22

Ліцеїсти, запрошуємо вас на онлайн-урок "Поетичний світ Олени Пчілки", який підготували члени театрального гуртка "Зелений Гай" (керівник - Шимка І.П.). Автор відео - учитель інформатики Толкачова О.О.. Приємного перегляду!


27.05.22

Сьогодні відбувся звіт директора Гадяцького ліцею I-III ступенів №1 імені Олени Пчілки Смірнової Тетяни Юріївни "Підсумки діяльності педагогічного колективу ліцею у 2021-2022 н.р.", у якому вона ацентувала увагу на 4 питаннях: освітнє середовище закладу, управлінські процеси, педагогічна діяльність учителів та система оцінювання здобувачів освіти. Співдоповідачами виступили заступники директора з НВР Бутко В.В. та Коблиця М.Г.

      

      
27.05.22

Дорогі учні! Шановні батьки та учителі!

Від щирого серця вітаємо Вас зі Святом останнього дзвоника, яке знаменує завершення навчального року! Рік видався непростим. Перед нами постав найважливіший виклик - навчання онлайн у період війни. Усім учасникам освітнього процесу було надзвичайно важко, але ми зуміли знайти шляхи вирішення всіх ситуацій. І сьогодні, завдячуючи ЗСУ, ми маємо можливість успішно завершити навчальний рік. Хоча і за допомогою дистанційних технологій, та випустити 24 учнів 11 класу зі школи! Упевнені, що всі ми - батьки та вчителі - пишатимемося вашими досягненнями! Ви є тим поколінням, яке реально змінить нашу країну. Не виключено, що ваша місія — змінити весь світ! Глибоко вдячні педагогам! Ви вклали у своїх вихованців і душу, і серце, і знання! Особливі слова вдячності батькам за підтримку, співпрацю, розуміння тих проблем, якими живе сьогодні школа, за виховання майбутніх громадян України. Зичимо усім миру та перемоги нашій рідній Україні!!!!!

Ось так, онлайн, відбувалося свято закінчення 2021-2022 н.р.

      

      

      
27.05.22

23.05.22

Вітаємо педагогічний колектив ліцею із відзначенням відділом освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради Полтавської області результативної роботи з обдарованими учнями у 2021-2022 н.р.!

      
23.05.22

Ми отримали Дипломи за успішну участь в Євровікторині до Дня Європи від [European Union in Ukraine] https://www.facebook.com/EUDelegationUkraine?__cft__[0]=AZWYajctGR2c9syohGHe-mc_esashwUEd2GR9uXpjF4_KwXK00F3L77wVLFGOOOsGkTerAaf4LJvpwGVFSwbpuqUKEDK8cFs_FLlw06fTRGvSWRgz-H22RKn5U7D7z26POPPapiYJCSBg5jotbUDNs1m&__tn__=-]K-R). Наш інтелектуальний клуб "Ніка" гідно виступив у "складному рівні" і потрапив до ТОП-100!

Ольга Шаманська - ЗВР

      

      

      


23.05.22

Учитель географії вищої кваліфікаційної, учитель-методист Васюта Л.І. на онлайн-засіданні професійної спільноти вчителів, яке проводив ЦПРПП, репрезентувала досвід роботи та ознайомила присутніх із власним методичним посібником "Збірник задач і вправ із географії. Підготовка до ЗНО".

      

      
23.05.22

Ось так онлайн пишуть контрольний диктант з української мови учні 8- Б класу (учитель- Аврамко Л.П.)!


20.05.22

Гадяцький ліцей І-ІІІ ступенів №1 імені Олени Пчілки спільно з Полтавським державним аграрним університетом організували профорієнтаційну зустріч, на якій виступив професор Зось-Кіор Микола Валерійович – заступник завідувача кафедри менеджменту ПДАУ, д.е.н.. Він ознайомив одинадцятикласників із факультетами, спеціальностями вишу та особливостями вступу у 2022.

Ольга Шаманська - ЗВР

      
20.05.22

До дня науки України та в рамкам декади інформатики учитель вищої кваліфікаційної категорії Костенко Л.О. провела для учнів 10-11 класів пізнавальну інформаційну хвилинку "День науки України", на якій розповіла про першовідкривачів у світовій науці - вихідців із України та продемонструвала сучасні винаходи.

      


19.05.22

Із великим задоволенням учні 8-9 класів узяли участь в інтелектуальній грі "Знавці інформатики", яку підготувала і провела учитель інформатики вищої кваліфікаційної категорії Костенко Л.О. у рамках Дня науки в Україні та декади інформатики.

      


19.05.22

Вишиванка - оберіг українського народу, символ здоров'я, краси та щасливої долі. Із нагоди відзначення Дня вишиванки вся ліцейна родина долучилася до онлайн-фотофлешмобу "Вишиванка єднає українців", який підготувала педагог- організатор Сосницька Л.О.

Переглянути на Facebook

19.05.22

Із нагоди відзначення Дня науки в України учитель хімії вищої кваліфікаційної категорії Євко В.М. розповів учням про видатних вчених- хіміків: Зелінського М.Д., Пулюя І.П., Бекетія М.М., представивши презентації.

      

      
19.05.22

Вишиванка – це справжнє диво. Вона оберігає людину, додає їй здоров’я, сили, упевненості в собі. Вона робить людину причетною до свого роду, своєї культури та історії.

До Дня вишиванки, який в цьому році припадає на 19 травня, для учнів 1-Б класу (класний керівник Федоренко О.О.) було проведено онлайн-заняття «Вишиванка – українська традиція».

      

      
18.05.22

Учитель біології вищої кваліфікаційної категорії Рвач О.І. у рамках відзначення Дня науки провела ряд занять, на яких розповіла про дрсягнення українців у галузі, а учениця 11 класу репрезентувала науково-дослідницьку роботу, над якою працювала у цьому році.

      

      
18.05.22

Учитель української мови та літератури вищої кваліфікаційної категорії Бердник Т.М. до Міжнародного дня музеїв провела онлайн-заняття "У шкільному музеї Олени Пчілки", на якому розповіла про матеріали, розміщені на стрінці сайту "Музей Олени Пчілки". Також учні переглянули відеофільм "Олена Пчілка і Гадяч".

      

      
18.05.22

Музеї зберігають пам'ять та історію народу, культурну спадщину наших предків. Сьогодні, 18 травня, у Міжнародний день музеїв, який ми відзначаємо під час війни, усі, як ніколи, розуміють важливість та цінність музеїв. На сьогодні уже задокументовано близько трьохсот «розстріляних» росією об`єктів культурної спадщини в Україні!!!! А у нашому шкільному музеї літературного і творчого шляху Олени Пчілки зберігаються унікальні світлини, зібрані та систематизовані матеріали про просвітницьку діяльність закладу: http://pchilka-litsei.in.ua/museum.php

Учитель української мови та літератури Бердник Т.М. (екскурсовод) та учитель інформатики Толкачова А.О. (відео) запрошують на онлайн-екскурсію в музей славетної землячки.
17.05.22

У рамках відзначення Дня науки учитель хімії Євко В.М. розповів учням про особливості нафтової промисловості України. Учні переглянули фільм.


16.05.22

Шановний учаснику!

З нагоди відзначення Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні комунальна установа «Гадяцький центр професійного розвитку педагогічних працівників» Гадяцької міської ради проводить онлайн-вікторину «Пам'ятати заради майбутнього».

Щиро дякуємо за участь у вказаному заході та надсилаємо сертифікат учасника. Бажаємо успіхів і мирного неба!

Директор Гадяцького ЦПРПП Сергій МАЙБОРОДА


Таку подяку отримала Демченко Дарина, учениця 9-А класу, та 13 ліцеїстів 11 класу (учитель - Нагорна Т.В.).

      

      

      
16.05.22

Учителі біології, фізики та хімії, прагнучи дати учням грунтовні знання, проводять онлайн-уроки.

      

      

      
13.05.22

Учні 5 класу: Шалабаєв Б., Кучеренко І., Ракочій Д., Дроботя Б., Аксютенко В., Верещака В., Мироненко В., Литвиненко Д., Василенко К., Назаренко Є., - взяли участь в онлайн-олімпіаді з математики (учитель - Гарнага С.І.) на платформі "Всеосвіта".

      


13.05.22

Учитель фізичної культури вищої кваліфікаційної категорії Бовт Світлана Михайлівна взяла участь у нетворкінгу "Кращі практики та важливі поради для онлайн-уроків із фізичної культури", який проводив ДНУ "Інститут модернізації змісту освіти".


12.05.22

Учні 5 класу: Шалабаєв Б., Кучеренко І., Ракочій Д., Дроботя Б., Аксютенко В., Верещака В., Мироненко В., Литвиненко Д., Василенко К., Назаренко Є., - взяли участь в онлайн-олімпіаді з математики (учитель - Гарнага С.І.) на платформі "Всеосвіта".

      

      
12.05.22

Учениця 9-А класу Сосницька Поліна взяла участь в онлайн-вікторині з нагоди відзначення Дня пам'яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та отримала сертифікат. Вітаємо!


10.05.22

До Дня науки України та в рамках декади інформатики учитель Толкачова О.О. для учнів 8-х класів провела виховну годину "Історія розвитку носіїв інформації"

      
10.05.22

До Дня науки України та в рамках декади інформатики для учнів 9-х класів учитель інформатики Толкачова О.О. провела виховну годину "Інформатика як наука. Цікаві факти про інформатику".

      
10.05.22

Згідно річного плану роботи відбулося засідання груп супроводу інклюзивного навчання у 3-А та 3-В класі.

      

      

      
10.05.22

Відбулося засідання групи супроводу інклюзивного навчання в 1-В та 2-В класах.

      

      
09.05.22

Асистенти вчителів інклюзивних класів Жезіцька О.А., Комащук М.О., Білоус Т.М., Нагорна Т.В., Дудич А.О. співпрацюють із учителями і щодня проводять консультації та заняття з учнями як онлайн, так і офлайн.

      

      

      
09.05.22

9 травня в Європейському Союзі та інших країнах на відзначення миру та єдності на континенті святкується День Європи. Педагог-організатор Людмила Сосницька спільно з органами учнівського самоврядування організували інформаційну годину та вікторини для старшокласників.

Шаманська О.М. - заступник директора з ВР

      
09.05.22

8 травня - День пам’яті та примирення і День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Друга світова війна стала найбільш кривавою і жорстокою в історії людства . Україна вшановує пам’ять кожного, хто боровся з нацизмом, а також інших жертв війни. Та війна стала можливою через змову антигуманних режимів – нацистського і радянського, які ставили геополітичні інтереси вище прав і свобод людини. У ліцеї проведено онлайн- годину пам'яті " “Перемогли нацистів – переможемо і рашистів!”

Переглянути онлайн-урок на Facebook

Сосницька Л.О.-педагог-організатор

06.05.22

УІНП розпочинає інформаційну кампанію до 8–9 травня новим роликом з циклу «Війна і міф» про ленд-лізЧитати далі...
05.05.22

У такий важкий для країни час, коли відбувається війна в України, учителі груп продовженого дня Рудецька С.О. та Рябцева В.В. проводять консультації та заняття в рамках роботи груп продовженого дня.

      

      
05.05.22

У такий важкий для країни час освітній процес у закладі відбувається з використанням дистанційних технологій. Зокрема, також онлайн відбуваються заняття груп продовженого дня, які проводить Рудкіна О.М.

      

      
04.05.22

Відбулося чергове засідання педагогічної ради. Порядок денний:


  1. Про підготовку здобувачів освіти 11 класу до мультипредметного тесту.
    Коблиця М.Г., Шимка І.П., Галушка Л.П., Нагорна Т.В.
  2. Про перехід до нового Державного стандарту базової середньої освіти та організацію освітнього процесу в 5 класі Нової української школи.
    Бутко В.В.
  3. Про ознайомлення з мобілізаційним планом Гадяцького ліцею I-III ступенів №1 імені Олени Пчілки Гадяцької міської ради Полтавської області.
    Коблиця М.Г.

      

      


03.05.22

Учитель групи продовженного дня Гнатюк А.М. проводить заняття для учнів третіх класів онлайн.

      
03.05.22

В умовах воєнного часу класні керівники проводять виховні години онлайн. Класний керівник 11 класу Степанович Я.А. провела батьківські збори з використанням програми Meet.


02.05.22

Учителі закладу успішно закінчили навчання за програмою підвищення кваліфікації учителів, які забезпечуватимуть реалізацію нового Державного стандарту базової середньої освіти "Нова українська школа: перехід на наступний рівень" та отримали сертифікати.


02.05.22

Ліцеїсти разом з учителем англійської мови Мироненко Т.Л. взяли участь у пізнавальних онлайн-зустрічах для дітей з іноземними вчителями (у рамках ГО "Смарт освіта" та Нова українська школа).

      

      
02.05.22

Важливість англійської мови в сучасному світі на даний момент досить велика. Завдяки знанню англійської можна з легкістю спілкуватися з людьми не тільки в англомовних країнах. У будь-якій точці світу є певний відсоток населення, який зможе зрозуміти іноземну мову. Тому вчителі англійської мови під час проведення онлайн-уроків значну увагу приділяють розвитку комунікаційних умінь ліцеїстів.

      

      

      
02.05.22

Директор ліцею Смірнова Т.Ю. та заступники директора з НВР Бутко В.В. і Коблиця М.Г. узяли участь у семінарі (онлайн) Полтавської обласної мережі шкіл лідерської освіти «Формування лідерського потенціалу в умовах війни», який відбувся 27 квітня 2022 року.

Мета семінару: обговорення проблеми розвитку лідерського потенціалу української молоді в умовах війни, презентація досвіду її вирішення Пирятинським ліцеєм № 4 як осередком лідерства.

      
01.05.22

У рамках Місячника охорони праці та безпеки життєдіяльності та Дня Цивільного захисту проведено загальношкільну виховну годину "Захист населення від хімічної загрози в побутових умовах". Над проєктом працювали: Євко В.М. - учитель хімії, Толкачова О.О. - вчитель інформатики, відеомонтаж.
Сторінки 1  2 3 4 5 6 7 8 9