Сторінки 1  2 3 4 5 

22.01.21

Асистенти вчителів інклюзивних класів беруть активну участь в освітньому процесі під час навчання з використанням дистанційних технологій.

      


21.01.21

Учителі ліцею прагнуть дати учням грунтовні знання, тому онлайн-уроки стали звичайною практикою ще із 2019-2020 н.р.

      

      

      

      
20.01.21

Відбулась онлайн-виставка творчих робіт ліцеїстів, прсвячена дню Соборності України.

      

      


20.01.21

22 січня в Україні святкуватимуть річницю возз'єднання УНР та ЗУНР.

Найближчими днями в Україні будуть відзначати одне з найважливіших державних свят, роль якого в історії країни важко переоцінити. У п’ятницю, 22 січня, жителі нашої країни вітатимуть один одного з Днем соборності України. Це свято має вже більш ніж сторічну історію.

День соборності України: історія свята

Вперше День соборності України відсвяткували у 1939 році в Хусті. Тоді це місто було столицею Карпатської України - чехословацької автономії.

А офіційно святкувати День соборності в Україні почали лише у 1999 році після указу президента Леоніда Кучми. Щорічно в цей день відзначають важливу історичну подію, що відбулася в 1919 році - проголошення Акту злуки Української народної республіки і Західноукраїнської народної республіки.

Також цього дня згадують підписання Четвертого Універсалу Центральної Ради. Це сталося роком раніше - 22 січня 1918 року. Цим документом проголошувалася повна незалежність УНР.

Акт злуки було проголошено на Софійській площі Києва. Після цього відбувся молебень та військовий парад.

Святкування Дня соборності України тимчасово припинялося через указ колишнього президента Віктора Януковича. У 2011 році своїм указом він постановив відзначати 22 січня День соборності та Свободи. У 2014 році повноцінне святкування Дня соборності повернув тодішній президент Петро Порошенко.

      


15.01.21

Із 11 січня освітній процес у закладі організовано із використанням дистанційних технологій. Тому вчителі частину уроків проводять онлайн.

      

      

      
08.01.21

Шановні вчителі, батьки, учні!


Усі ми зараз переживаємо складні часи, коли доводиться адаптуватися до нових реалій. Це дійсно важко, бо ми звикли до іншого способу комунікації. Для багатьох із нас дистанційне навчання – це виклик, який допоможе опанувати нові компетентності та спонукає працювати над самовдосконаленням. Тому нам дуже важливо об’єднатися, адже це є запорукою ефективності освітнього процесу.

Із 11.01.2021 по 22.01.2021 р. (у зв’язку із карантином) освітній процес у ліцеї організовується із використанням технологій дистанційного навчання. Ми пристосовуємося, знайомимося з новими технологіями, займаємось самоосвітою, шукаємо, прагнемо допомогти вам, ліцеїсти. Сподіваємось на ваше розуміння, підтримку, дисциплінованість, толерантність, прагнення до знань. Віримо, що разом ми зможемо перебороти всі труднощі!

На що потрібно звернути увагу ліцеїстам:

 1. Усі рекомендації вчителів (пояснення, відео, презентації, завдання, тести, запрошення на онлайн-уроки…) розміщуються на платформі Google Classroom та дублюються на сайті закладу на сторінці «Дистанційне навчання».
 2. Заняття розпочинаються згідно розкладу уроків:
  • початкова школа та 9-11 класи - 8.00;
  • 5-8 класи – 8.10.
 3. Важливо дотримуватись режиму дня.
 4. Щодня о 8.00 матеріали для дистанційного навчання будуть розміщені на сайті (відповідно і у Google Classroom).
 5. Усі онлайн-уроки проводяться згідно розкладу уроків.
 6. До початку онлайн-уроку учень повинен підготувати зошит, підручник та ручку.
 7. Ознайомтесь із правилами спілкування по електронній пошті, у чаті та під час конференції (сайт, сторінка «Дистанційне навчання»).
 8. Урахуйте, що учителі завжди готові вам допомогти, провести консультації онлайн у межах робочого часу: із 8.00-16.00.
 9. Просимо вас надсилати виконані завдання не пізніше 20.00.
 10. При виконанні завдань дотримуйтесь академічної доброчесності.

Шановні батьки, будь ласка, контролюйте режим дня Ваших дітей, режим роботи, режим харчування, дотримання заходів профілактики.

Дякуємо за розуміння та відповідальне ставлення.

Залишаємося близькими, незважаючи на будь-які дистанції.

Усім добра та здоров’я!
08.01.21

Вітаємо ученицю 10 класу Бакуменко Роксолану із успішною участю у XI обласній краєзнавчій конференції «Полтавщина-земля моя свята», на яку вона представила дослідження «Олена Пчілка – приклад самовідданого служіння ідеї національного відродження українського народу» (керівник - вчитель зарубіжної літератури Бутко В.В.) . Дослідження про Олену Пчілку надруковане у збірнику кращих матеріалів XI краєзнавчої конференції учнівської молоді.

      

      

      
04.01.21

Щороку наш заклад освіти напередодні Нового року виглядає ошатно: милують око витинанки на вікнах, які створює Копоть С.Є., святково прибрані класи, коридори, актова зала, кабінети, учительська.

      

      

      

      
04.01.21

У цьому році міський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт Мадої академії наук відбувався онлайн. У ньому взяли участь 6 ліцеїстів, які вибороли призові місця! Вітаємо!

      

      

      
04.01.21

Вітаємо переможців конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук у 2020 році!

      

      

      


Сторінки 1  2 3 4 5