Сторінки 1  2 

УВАГА! ОГОЛОШЕННЯ!

З метою дисертаційного дослідження, для покрашення якості освіти в контексті системи неперервної освіти запрошуємо батьків, учнів, представників об'єднаних територіальних громад та інших небайдужих громадян нашої країни до анкетування. Опитування щодо задоволення соціуму якістю освіти у 8-11 класах на території України. Для відповіді на питання перейдіть за посиланням:
https://docs.google.com/forms/d/19QKB3lUk5blTq3TmrFMO32abwV0z4qvJtXujEC


22.10.21

Наші спортсмени!!!


22.10.21

19.10.21

Згідно річного плану закладу проведено педагогічні читання "Михайло Драгоманов: велич мислителя в контексті епохи" (до 180-річчя з дня народження). Пізнавальними, цікавими та змістовними були виступи бібліотекаря Витушинської С.В. "Драгоманов і Гадяч" і вчителя історії Нагорної Т.В. "Українська ідентичність Михайла Драгоманова та Олени Пчілки".

      

      
19.10.21

Наступного року запрошуємо всіх учасників освітнього процесу долучитись до акції!!!


18.10.21

Відбувся семінар-практикум для вчителів, що атестуються у 2021-2022 н.р., "Атестація - шлях до успіху".


18.10.21

Відбулось засідання круглого столу "Стан адаптації учнів 5 класу до навчання в основній школі".

      
18.10.21

Іщенко Олександр - учень 5 Б класу сьогодні був найкращим футболістом, забив 2 голи та разом зі своєю командою, зайняв 1 місце (залишивши позаду команди з Полтави та Миргороду). Віримо, що найкращі перемоги ще попереду!

Строкань К.П., класний керівник

      
18.10.21

У рамках декади економіки в Гадяцькому ліцеї І-ІІІ ступенів №1 імені Олени Пчілки проведено І та ІІ етапи гри з основ підприємництва "Крок до бізнесу", яка розвиває в учнів навички підприємницької діяльності, командний дух та жагу до перемоги.

Учасники гри - команди із 8-х, 9-х та 10-го класів. Переможцями стали учні 8-А, 9-А, 9-Б та 10-го класів. Чекаємо зустрічі у фіналі!

Гарнага С.І., учитель економіки

      

      
18.10.21

Учитель біології Рвач О.І. разом з учнями продовжує реалізацію проєкту " Компола".

      
13.10.21

Вітаємо Васюхно Олександру, випускницю 9 класу Гадяцького ліцею I-III ступенів №1 імені Олени Пчілки 2020- 2021 н.р. (учитель - Шимка І.П.), із нагородою!

Двоє студенток-першокурсниць Полтавського фахового коледжу Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого отримали Сертифікати на безкоштовне навчання.

Саме такий приз чекав двох переможниць творчого конкурсу студентських робіт, який тривав з 2 по 21 вересня. Протягом цього часу студенти першого курсу юридичного коледжу мали змогу написати есе на одну із заданих тематик: «Майбутнє юридичної професії»,«ІТ-галузь, юриспруденція та суспільство», «Злочинність, норми моралі, релігія. Хто переможе?».

Загалом на конкурс було подано двадцять шість есе. Члени журі вивчили усі подані матеріали та визначили дві роботи, які найбільше розкривали задану тематику, а їх авторки - Павелко Аміна та Васюхно Олександра отримали Сертифікати на безкоштовне навчання у коледжі.


13.10.21

Учень 9-Б класу Полянський Петро виборов 2 місце у 1 етапі математичних змагань імені М.В. Остроградського (учитель - Афанасьєва С.В.).


12.10.21

Із нагоди відзначення 2020-річчя з дня народження видатного математика М.В. Остроградського на уроці (учитель - Залозна Т.О.) Онопрієнко Богдан ознайомив однокласників із презентацією про життя та наукову діяльність ученого.

      
12.10.21

Напередодні Дня захисника та захисниці України та Дня козацтва для учнів 4-х класів було проведено вікторину, в якій перемогу здобула команда 4-Б "Гадяцькі захисники".

Сосницька Л.О., педагог- організатор

      

      
12.10.21

"Козацького ми роду" - так називається виставка дарів осені у нашому закладі.

      

      

      
12.10.21

Із нагоди відзначення Дня захисників та захисниць України проведено козацькі розваги.

      

      
11.10.21

У рамках декади економіки Гарнага С.І. для учнів 9-х класів провела гру "Крок до бізнесу".

      

      
11.10.21

Осінь вражає багатством кольорів, плодів, фантастичним поєднанням фарб. Саме в цю пору року природа щедра на матеріали для виробів: осінні квіти, гірлянди з жовтого листя, грона горобини, овочі, фрукти, ягоди, шишки і т.д. Тому сьогодні у нашому закладі проходить конкурс-виставка осінніх композицій. Вражає різноманіття природного матеріалу і фантазія учасників. Поробки дітей довели, що, якщо мати фантазію та вправні руки, можна звичайні фрукти, овочі та квіти перетворити на справжні шедеври. Дякуємо учням початкової школи за можливість насолодитися золотими кольорами осені, запахом її дарів!

      

      

      

      
11.10.21

Ксьонз Г.А., учитель початкових класів, популяризує свої методичні надбання на сторінках педагогічних інтернет-ресурсів.


10.10.21

Немає слів, щоб висловити співчуття з приводу неочікуваної смерті людини, котра заслуговує на найкращі слова поваги та шани. Пішла з життя жінка, яка своїми діями та вчинками, своїм розумом виховала не одне покоління учнів. Уміло вчила їх мудрості та відповідальності.

Коцар Ольга Михайлівна усе своє життя вирізнялася стійкістю характеру, силою духу та наполегливістю. Вона була людиною мудрою, врівноваженою, чуйною, доброю, ніколи не забувала про проблеми тих, хто поруч.

Хтось із великих сказав: «Коли помирає людина, світ стає біднішим, бо втрачає те, чим вона жила, як сприймала все, що її оточувало, якою багатою і щедрою була її душа, сутність».

Боляче, невимовно боляче писати ці слова про Ольгу Михайлівну — особистість, невтомного і самовідданого вчителя, хорошого колегу. Ольга Михайлівна була дуже енергійною людиною, великим працелюбом, люблячою матір’ю та бабусею. Із болем у серці ми визнаємо, що вже ніколи не отримаємо її підтримки, не скористаємося її мудрою порадою.

Колектив Гадяцького ліцею І-ІІІ ступенів №1 імені Олени Пчілки висловлює співчуття з приводу передчасної смерті вчителя закладу освіти, розділяє скорботу і біль рідних, знайомих, колег – усіх, хто знав Ольгу Михайлівну.

Світла пам’ять про Ольгу Михайлівну буде жити і залишиться назавжди у наших серцях.

Зупинилося серце – зупинилося життя.

Спіть спокійно, Учителю. Ви вічні, учителю, у вдячній Пам’яті учнів і колег! Прощайте, Учителю… Пробачте, Учителю… Пухом земля Вам! Царство Небесне, Ольго Михайлівно.

      
09.10.21

У Гадяцькому ліцеї I-III ступенів #1 імені Олени Пчілки розпочала роботу суботня школа.

      

      

      

      
08.10.21

Вітаємо учнів 5-А класу (класний керівник- Гарнага С І.) та 5-Б класу ( класний керівник - Строкань К.П.) із посвятою у ЛІЦЕЇСТИ!

      
08.10.21

Ліцеїсти переймаються долею безпитульних тварин. Тому сьогодні на заході переглянули відео, підготували стінгазети про необхідість допомоги нашим четвероногим друзям та передали для них "смаколики".

      
08.10.21

Ліцей! Чарівні звуки цього грецького слова хвилюють душу. Воно вимовляється з почуттям гордості, адже не кожен школяр може стати ліцеїстом. А сьогодні 46 учнів 5-х класів поповнили нашу шкільну родину (класні керівники- Гарнага С.І. та Строкань К.П.), тому що відбулася посвята в ліцеїсти. Із вітальним словом виступила директор Смірнова Т.Ю. Цей день сповнений радістю, чудовими емоціями! Бажаємо Вам, школярі, берегти та примножувати традиції рідного ліцею, гарно вчитись, щоб вами пишалася школа та ваші рідні.

      

      


07.10.21

Підведено підсумки ІІ Міжнародного та Всеукраїнського уроків доброти. Усі класи долучилися до проведення занять, на яких говорили про відповідальне ставлення до четвероногих друзів.

https://www.facebook.com/groups/322166041807820/permalink/833912313966521/

О. Шаманська, ЗВР
07.10.21

У рамках декади ОБЖ відбулася планова тренувальна евакуація учасників освітнього процесу.

      

      
07.10.21

Відбулось засідання атестаційної комісії №2, на якому розглядалося питання атестації вчителів у 2021-2022 н.р.

      
06.10.21

Відбулося засідання групи супроводу інклюзивного навчання в 1-В класі.


06.10.21

Сьогодні на уроці доброти, який називався "Гуманне ставлення до тварин", учні 5-Б класу (класний керівник - Строкань К.П.) ділилися інформацією про своїх домашніх улюбленців, дивилися відео, в якому розповідалось про недопустимість жорстогого поводження з тваринами. Дуже багато учнів 5-Б класу взяли своїх тваринок із притулку.

Пишаюся вами, дітки, беру з вас приклад!

Строкань К.П. - класний керівник

      
06.10.21

Гадяцький ліцей І-ІІІ ступенів №1 імені Олени Пчілки отримав подяки за участь у акції до Всесвітнього дня прибирання в Україні «World Cleanup Day».

Організатор Всесвітнього дня в Україні – Всеукраїнський молодіжний рух «Let’s do it Ukraine» за підтримки Міністерства молоді та спорту України, Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України, Міністерства освіти і науки України, Міністерства розвитку громад та територій України, Міністерства соціальної політики України.

      
05.10.21

Класний керівник 5-А класу Гарнага С.І. провела "Хвостату вікторину" для учнів у рамках відзначення Дня доброти.

      

      
04.10.21

Екскурсоводи 10 класу (учитель - Шимка І.П.) провели екскурсію в музеї Олени Пчілки для школярів 4-Б класу з нагоди дня пам'яті Олени Пчілки.

      
04.10.21

До Міжнародного уроку доброти та Дня Всесвітнього захисту тварин у Гадяцькому ліцеї І-ІІІ ступенів №1 імені Олени Пчілки організовано флешмоб "Відповідальні господарі", який закликає до гуманного ставлення до тварин.
04.10.21

Учитель української мови Аврамко Л.П. разом із учнями 5-Б класу із нагоди відзначення дня пам'яті Олени Пчілки переглянули онлайн виставу "Весняний ранок Тарасовий", підготовлену учнями школи та розміщену на сайті.

      
04.10.21

У день пам'яті Олени Пчілки бібліотекар Витушинська С.В. провела інформаційні хвилини для учнів 1-х класів "Ії ім'я носить наша школа". Також школярі переглянули фільм про Олену Пчілку.

      
04.10.21

Учитель української мови Бердник Т.М. у день пам'яті Олени Пчілки провела для учнів 5-х класів урок "Вона прославила наш край", на якому репрезентувала матеріала шкільного сайту.

      
04.10.21

Сьогодні наш заклад вшановує пам'ять людини, чиє ім'я носить школа, Олени Пчілки. Багато чого на ниві українства їй довелось робити вперше. Вона була першою журналісткою і першою жінкою-академіком. Організувала першу українську бібліотеку, поставила декілька українських спектаклів у Луцьку. Писала поезії, прозу, драми, критичні статті. Олена Пчілка була різнобічно обдарованою особистістю, мала композиторські здібності, виявляла неабиякі нахили до малювання, що передалося й Лесі.

Нею захоплювались, їй симпатизували, її принциповість та незламність викликали подив у багатьох людей. Усе своє життя Олена Пчілка присвятила справі розвитку української культури, невтомно й самовіддано працювала в ім’я відродження української нації.

Із вдячністю і гордістю називала Леся Українка свою матір найкращою, найрозумнішою, найталановитішою жінкою світового рівня.

(За матеріалами - https://www.facebook.com/mirastudia.ua/)

      
04.10.21

Учениця 11 класу Дробязко Аліна взяла участь у конференції, присвяченій 180 - річчю з дня народження М.П. Драгоманова. Вона репрезентувала дослідження " Українська ідентичність М.Драноманова та Олени Пчілки" (учитель - Нагорна Т.В.).

      

      
04.10.21

У рамках Всеукраїнського тижня з протидії булінгу інспектор ювенальної превенції Сушко О. провела цикл лекцій щодо профілактики булінгу та будь-яких проявів насильства.

О. Шаманська, ЗВР

      
01.10.21

Вітаємо зі Всесвітнім днем вчителя. Бажаємо впевненості та бадьорості, здоров’я та натхнення, поваги та любові, удачі та успіху. Нехай кожен день буде добрим та веселим, цікавим та яскравим, нехай кожен учень радує Вас своїми досягненнями, нехай кожна близька людина дарує Вам гармонію та щастя.

      


Сторінки 1  2