Сторінки 1  2 3 4 5 6 7 8 9

25.06.21

Вітаємо одинадцятикласників Гадяцького ліцею I- III стцпенів №1 імені Олени Пчілки з останнім шкільним святом - випускним! Свідоцтва у ваших руках - це ключ від безлічі дверей! Успіхів вам і легкої долі! Завжди раді будемо вас бачити в підній школі!

      

      

      
22.06.21

Сьогодні відбувся щорічний звіт директора школи Смірнової Т.Ю. перед громадськістю та педагогічним колективом "Про підсумки діяльності Гадяцького ліцею I-III ступенів №1 імені Олени Пчілки Гадяцької міської ради Полтавської області в 2020 -2021 н.р."

Співдоповідачами виступили заступники директора. Зокрема, Бутко В.В. висвітлила питання "Підсумки організації освітнього процесу в 2020- 2021 н.р.", Коблиця М.Г. - "Управлінська діяльність у 2020-2021 н.р.", Нестерук С.І.- "Організація освітнього процесу в початковій школі у 2020-2021 н.р.", Шаманська О.М. - "Підсумки виховної роботи у 2020- 2021". Присутні мали змогу ознайомитись матеріалами сторінки сайту закладу "Прозорість та інформаційна відкритість діяльності ЗЗСО". Виступи супроводжувались презентаціями.

      

      

      

      
18.06.21

Сьогодні учні 9-х класів після проходження навчальної практики переведені до 10 класу. А отримані свідоцтва про закінчення базової середньої освіти є кроком у майбутнє. Учні 9-А класу обмінялись поздоровленнями та переглянули фільм про шкільні роки, створений класним керівником Гарнагою С.І..

      
15.06.21

Відбувся захист проєктів, реалізованих учнями 10 класу інформаційно-технологічного профілю навчання. На ньому було представлено результати дослідження та розрахунків із теми "Сонячні панелі для школи" (керівник - Галушка Л.П.), презентовано "Підсумки діяльності Гадяцького ліцею l-III cтупенів №1 імені Олени Пчілки за 2020-2021 н.р." та ролик-візитку ліцею (керівник - Костенко Л.О.).

      

      
15.06.21

Протягом навчальної онлайн-практики учні 10 класу економічного профілю навчання працювали над проєктом "Шкільний громадський бюджет" під керівництвом Гарнаги С.І. На захисті були представлені проєкти на теми: " Кабінен географії та економіки в школі", "Шафи-локери для учнів", " Спортивні діти", "Спортивна роздягальня для дівчат", "Сучасний медичний пункт", "Установлення баскетбольних сіток", "Кімната відпочинку для учнів".

      

      

      


15.06.21

Сьогодні відбувся захист проєктів із географії учнів 10 класу економічного профілю навчання на тему "Україна - земля моя свята" (учитель - Васюта Л.І.). Виступи учнів супроводжувались презентаціями.

      

      

      

      
14.06.21

Заступник директора з НВР Бутко В.В. взяла участь у XIII Всеукраїнській науково-практичній конференції "Проєктування розвитку психолого-педагогічного супроводу обдарованої особистості".


14.06.21

Під час навчальної практики учні 7 класів Гадяцького ліцею І-ІІІ ступенів №1 імені Олени Пчілки працювали над виготовленням плакату "Наша гривня", де проявили свою творчість та креативність. Автори найкращих робіт: Ус А., Денисенко К., Кіндра А., Ходатенко Є., Ушакова В., Розколотько М., Мазуріка А., Гуренко В., Грушко І., Глушко В.

      

      
11.06.21

Учитель англійської мови Шаманська О.М. на навчальній практиці реалізувала міні-проєкт «Національні страви різних країн світу».

На основі вивчених тем протягом року, включаючи «Харчування» та «Традиції української і британської кухонь», десятикласники переглянули запропонований матеріал, обрали країну, дослідили її традиції, проаналізували національні страви та особливості їх приготування і створили буклети з ілюстраціями.

      
11.06.21

У рамках заходів, присвячених року математики, на навчальній онлайн-практиці учитель математики Афанасьєва С.В. провела гру для учнів 5-х класів «Цікава математика», де ліцеїсти виявили креативність та інтелект.

      


10.06.21

«Чілдрен Кінофест. Зарубіжна література: контексти екранізацій» - така тема навчальної практики у цей день для учнів 8-х класів (учитель – Бутко В.В.). Ліцеїсти мали змогу дізнатись, що «Чілдрен Кінофест» - конкурс дитячих кінофільмів в Україні, який відбувається уже 8 раз поспіль, що цього року Гран-прі фестивалю за підсумками глядацького голосування отримала пригодницька стрічка "Полі" спільного виробництва Франції та Бельгії. Також у сервісі «Google Classroom» вони ознайомились із презентаціями випускників нашої школи: «Зарубіжна література і кіно», «Твори 20 ст., що були екранізовані», «Герої творів Конан Дойла в кіно», «Шерлок Холмс в кіно», «Твори зарубіжних письменників в кіно». Учням було запропоновано прочитати книгу Р. Бредбері «451 градус за Фаренгейтом» та за посиланням переглянути фільм. Епіграфом до уроку стали слова із книги Р. Бредбері «Є злочин страшніший, ніж спалювати книги. Наприклад, не читати їх». Після ознайомлення із матеріалом учні надіслали селфі та фото із книгами, які розпочали читати влітку.

      

      
10.06.21

На навчальній практиці з української літератури (учитель- Аврамко Л.П.), переглянувши кінофільм "Дорогою ціною", учениці 7-А класу Віка Рева та Аріна Карпенко створили ілюстрації.

      

      

Денисенко К., 7-Б            Даниленко Д., 7-Б

      

"Сто тисяч" - Глушко В., 7-Б            Кіндра А., 7-Б
10.06.21

На навчальній практиці з біології учні 6-Б класу вчились доглядати за кімнатними рослинами (вчитель - Рвач О.І.).

      

      
09.06.21

У рамках святкування 30-річчя Незалежності України у закладі проведено ряд заходів під загальною назвою «Ти у мене єдина, Україно моя!»: флеш-моби «Наші рідні кольори», «Україна вишивана», «Ланцюг єднання».

      

      

      
09.06.21

У рамках святкування 30-річчя Незалежності України у закладі під час освітнього процесу проведено ряд заходів під загальною назвою "Ти у мене єдина, Україно моя!". Зокрема, у 3- Б класі Г.Ксьонз підготувала виховну годину "Усім серцем любіть Україну свою".

      
09.06.21

На навчальній практиці учитель географії Васюта Л.І. та математики Галушка Л.П. проводять консультації для учнів 10 класів по реалізації проєктів: "Полтавщина - земля моя свята" та "Сонячні панелі для школи".

      

      
09.06.21

На навчальній практиці з економіки Гарнага С.І. ознайомила учнів 8-х та 9-х класів із роботою банків та грошовими системами різних країн світу. Результатом роботи стали презентації.

      
09.06.21

Учителі, які будуть викладати у 5 класах педагогічного проєкту "Інтелект України": Гарнага С.І., Нагорна Т.В., Євко В.М. та Нестерук С.І., - активного готуються до нового навчального року, підвищуючи кваліфікацію на курсах.

      


08.06.21

Домашенко Поліна ( 9 клас) та Мироненко Поліна (10 клас), автори проєктів-переможців конкурсу «Шкільний громадський бюджет Полтавської області» (ініціатива голови Полтавської обласної ради Олександра Біленького), отримали сертифікати та цінні подарунки за перемогу проєктів «Комфортне дозвілля ліцеїстів» та «Спілкування без кордонів». Наразі очікуємо на реалізації проєктів, створених дітьми у співпраці з місцевими органами самоврядування і вчителями: Домашенко Л.В. та Шаманською О.М.

      


07.06.21

У рамках святкування 30-річчя Незалежності України протягом навчального року Оксана Федоренко з учнями 4-Б класу провела вікторину-круїз «Україна на планеті Земля».

      

      
05.06.21

Активний відпочинок 1-В класу (класний керівник - Гірук О.В.).

      

      
01.06.21

Під час навчальної практики учні 9-х класів створювали 3D-моделі шкільної зони відпочинку в онлайн-середовищі Tinkercad (учитель - Костенко Л.О.).

      

      
01.06.21

Сьогодні семикласники під час онлайн-практики із вчителем інформатики Толкачовою О.О. удосконалювали свої знання з програмування мовою Python, граючи в середовищі CodeCombat.

Починаючи з курсу «Вступ до комп’ютерних наук», учні опанували основні концепції кодування, такі як цикли while / for, функції та алгоритми.

Учні, які пройшли всі рівні гри, отримали сертифікати.

      

      

      
27.05.21

Пролунав дзвінок для 23 учнів закладу, що віщує завершення навчального року... Таке довгоочікуване свято для усіх учасників освітнього процесу, а для випускників воно особливо урочисте, прощальне, із посмішкою і сльозою водночас. Щасливої життєвої дороги! Пам’ятайте: ми завжди на вас чекаємо, ми поруч, на відстані телефонного дзвінка!

Зі святом!

Шаманська О.М., ЗВР

      

      

      
27.05.21

Неочікуваний, але приємний подарунок отримала заступник директора з навчально-виховної роботи Бутко В.В. в день свята "Останній дзвоник".


27.05.21

Дорога і чудова перша учителька наших діток, Оксана Олександрівна. Від щирого серця дякуємо Вам за те, що допомогли зробити перші кроки нашим бешкетникам в країну великих знань і світлої науки. Спасибі за терпіння і велику працю. Бажаємо Вам невичерпних сил, міцних нервів, відмінного здоров'я, щирої поваги і постійного оптимізму душі.

Яна Кратенко


27.05.21

Перші випускники 4-А класу початкової школи проєкту "Інтелект України" та класна мама Максимів Лідія Федорівна.

      
26.05.21

Проведено захід «Мій рідний дім - моя Україна» - свято для 1-Б класу, класовод Древаль Л.М.

      
26.05.21

Учні 1-Б та 1-В класів (класні керівники: Древаль Л.М., Гірук О.В.) відвідали 6 державну пожежно – рятувальну частину.

      

      


25.05.21

Ушанування Лесі Українки в рамках ювіленого року з дня її народження - це нагода ще раз привернути увагу до поетеси та її творчого спадку. Один із заходів, присвячений життєпису письменниці, - "Літературний місток пам'яті: краєзнавчий аспект" - було проведено онлайн 21 травня 2021 року у кімнаті-музей життєвого та творчого шляху родини Драгоманових Гадяцького ліцею І-ІІІ ступенів №1 імені Олени Пчілки.

Організатори дійства - Гадяцький ЦПРПП та Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В. Остроградського. У літературно-мистецькому зібранні взяли участь науковці, літературознавці, митці Гадяччини та учителі словесності.

Потім звучала бандура: під її акомпонемент учениця 6 класу Близнюк Агата виконала вірш Лесі Українки "Мрія німецькою мовою (учитель - Дудич А.О.)

Про перебування Лесі за кордоном та її діяльність у цей період розповіли учителі закладів освіти м. Гадяч та вчитель української мови вищої кваліфікаційної категорії Шимка І.П, предстиавивши презентацію.

      

      
24.05.21

Виховна година з елементами квесту «З Україною в серці» у 1-А, класовод Куліш Н.Ю.

      

      
24.05.21

"Подорож у світ зарубіжної літератури" - квест під такою назвою провела у 8-А класі Бутко В.В. у рамках декади зарубіжної літератури. У ньому брали участь 3 команди, капітанами яких були Запорожець Валентина, Король Тамара та Нестеренко Едуард. Учні відповідали на запитання, створювали колаж про роль літератури в житті людини, за допомогою OR- коду узагальнювали знання про написання відгуку про прочитану книгу, розгадували ребуси, розповідали про твори, які зображені на ілюстраціях, за світлинами упізнавали героїв творів, робили селфі. У чесній боротьбі перемогла команда, капітаном якої була Король Тамара, за що була нагороджена дипломом. А всі учасники отримали смаколики. Подорож у світ зарубіжної літератури триває…

      

      

      
21.05.21

Справжнє розуміння української культури неможливе без знання народних традицій та обрядів, без знайомства з національним символами і оберегами. Одним із таких символів-оберегів є український віночок.

Учні 3-А класу презентували свято "Український віночок - прикраса-оберіг" (класний керівник - Лобас О.М.).

      

      
21.05.21

Учні Гадяцького ліцею І-ІІІ ступенів №1 імені Олени Пчілки отримали сертифікати, подяку та подарунки за участь у Чемпіонаті області з основ підприємства "Крок до бізнесу" у 2020-2021 н.р., який проводиться щорічно вищим навчальним закладом Укоопспілки "Полтавським університетом економіки та торгівлі".

      
20.05.21

Проведено патріотичний виховний захід «З Україною в серці», 2-А клас, класовод Пантюшенко Н.М.

      
20.05.21

Наша святкова фотозона в українському стилі та парад вишиванок від кожного класу ліцею.

      

      
20.05.21

У рамках тижня безпеки дорожнього руху та з метою профілактики аварійності Гадяцький ліцей І-ІІІ ступенів №1 імені Олени Пчілки став учасником майстер-класу, проведеного інспектором ювенальноі превенції, щодо ПДР та руху вулицями міста.

Шаманська О.М., ЗВР

      
20.05.21

Вишиванка – символ України,
Кожної великої родини,
Нашої історії та мови.
Залюбки вдягаємо її.

Сьогодні в день Вишиванки для учнів 5-х класів було проведено квест "Одягнуся з ранку в гарну Вишиванку!"

Сосницька Л.О.

      

      
20.05.21

День вишиванки у 4-Б класі (класний керівник - Федоренко О.М.).

      
20.05.21

День вишиванки у 9-А класі (класний керівник - Гарнага С.І.).

      
20.05.21

Ранкова зустріч. День вишиванки.

У культурі будь-якого народу є речі, що яскраво відображають особливу національну традицію. Вишиванка - яскравий приклад і підтвердження цьому. "Живу вишиванку" створювали учні 3-А класу, класний керівник Лобас О.М.

      

      
20.05.21

Всесвітній День вишиванки відзначається щороку в третій четвер травня. У 2021 році він припадає на 20 травня. Вишиванка – своєрідний унікальний код українського етносу. Вона яскраво відображає особливу національну традицію народу.

      
17.05.21

Вітаємо з ювілеєм учителя фізичної культури Бовт Світлану Михайлівну!

Зичимо невичерпного оптимізму, радості, щастя та здійснення всіх мрій!

      
14.05.21

Про євроінтеграцію та ЄС говорили з учнями початкових класів: вікторини, інформативне відео, яскравий флеш-моб та презентації до Дня Європи Так святкує Гадяцький ліцей І-ІІІ ступенів №1 імені Олени Пчілки

      
14.05.21

Нам ніколи не доведеться повторити життєвий шлях літературних героїв. Але вони допомагають осягнути духовні й моральні цінності людей. Ми вчимося краще розуміти не тільки близьких, друзів, але й самих себе. Саме ця обставина спонукає нас читати і вивчати художню літературу. Побачити істинне в людині і відкрити його читачеві – це може зробити не кожний, хто взявся за перо, а лише справжній митець, наділений особливим хистом,- силою слова проникати в людські серця. Саме про значення літератури в житті людини будуть говорити ліцеїсти на заходах у рамках декади зарубіжної літератури, яка розпочалася квестом для учнів 8-А класу "Чарівний світ зарубіжної літератури" (учитель - Бутко В.В.). Ліцеїсти у ігровій формі повторили вивчений матеріал, мандруючи станціями: "Асоціації", "Ребуси", " Хмаринки", "Хто? Що? Де?", "Мудрість книги", " Селфі-студія". У наполегливій боротьбі перемогу отримала команда "Мрія" (капітан - Король Тамара). Вітаємо!!!

      

      

      
14.05.21

Гадяцький ліцей І-ІІІ ступенів №1 імені Олени Пчілки відзначив День Європи яскравими виставками, цікавими та інформаційними виховними годинами, вікторинами, а шкільний євроклуб здійснив чергове Skype-з’єднання з країнами Європи!

      

      
13.05.21

Учителі закладу взяли участь у онлайн-нараді "Вакцинація проти COVID-19 в умовах епідемії коронавірусної хвороби" за участі працівників Департаменту охорони здоров'я облдержадміністрації, провідних експертів з імунопрофілактики, сімейної медицини та освіти.

      
13.05.21

Я пізнаю світ. Проєкт "Рушники долі". Презентація створених книжок (класний керівник - Лобас О.М.).

      
12.05.21

"Самооцінювання школи - важливий маркер, який показує, чи розбудовується внутрішня система забезпечення якості освіти. Школа має використовувати результати самооцінювання для планування своєї роботи і постійного вдосконалення", - зазначив Юрій Кравченко під час відкриття онлайн-семінару "Що робить школу якісною?", у якому взяли участь директор ліцею Смірнова Т.Ю. та заступники директора з НВР Бутко В.В. та Коблиця М.Г.

      
12.05.21

12 травня учні 3-4 класів познайомилися з турецькими однолітками у рамках eTwinning project “PenPal Schools” (Учитель - Мироненко Т.Л.)

      
11.05.21

Я пізнаю світ. Проєкт "Рушники долі". Учні 3- А класу працюють над створенням книжки-малятко "Рушник, що вміє розмовляти".

Ця істина відома всім давно,
То ж кожен має добре пам'ятати -
Дається людям долі полотно,
Й ти сам по ньому мучиш вишивати.

Лобас О.М., класний керівник

      
07.05.21

8–9 травня Україна традиційно вшановує День пам’яті та примирення і День перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні. Напередодні цих пам'ятних дат для учнів 4 класів було проведено урок мужності "Коли ми пам'ятаємо - ми непереможні!"

      

      
07.05.21

Учні 2-х класів виготовили карту пам`яті до Дня пам`яті та примирення і Дня Перемоги над фашизмом, «засіявши» Україну маками, символом пам`яті за загиблими у Другій Світовій війні.

      

      
07.05.21

До Дня пам'яті та примирення, який відзначають 8 травня, учні 3-4 класів Гадяцького ліцею імені Олени Пчілки виготовили лепбук пам'яті.

      
07.05.21

Із нагоди відзначення Дня Перемоги над фашизмом та Дня пам`яті і примирення у закладі відбулись заходи: інформаційні хвилинки, виставки, виховні години.

      

      
07.05.21

Ліцеїсти вшанували пам'ять героїв, віддавших своє життя у боротьбі з фашизмом, та поклали квіти до Вічного вогню.

      

      
07.05.21

Ліцеїсти вшанували пам'ять героїв, віддавших своє життя у боротьбі з фашизмом, та поклали квіти до Вічного вогню.

      

      
07.05.21

Як побороти страх публічних виступів? Як стати заклинателями слова й магістрами риторики?

Бігти по праці Цицерона, звісно, можна, але краще спочатку глянути ролик психологині Світлани Ройз

Світлана спеціально для фіналістів Конкурсу-захисту підготувала відеопоради, які, втім, стануть у пригоді всім, хто хвилюється перед відповідальними виступами!

https://www.facebook.com/watch/?v=221665115975342
06.05.21

Напередодні Дня пам’яті та примирення та Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, з метою гідного вшанування подвигу українського народу, увічнення пам’яті про загиблих воїнів, жертв війни, в бібліотеці ліцею оформлена книжкова виставка, проходять перегляди літератури та ознайомлення з книгами на воєнну тематику. А для учнів 4-Б класу(класний керівник Федоренко О.О.) було проведено урок пам'яті "Пам'ятаємо...Перемагаємо!"

Витушинська С.В., бібліотекар

      

      
05.05.21

Easter Quest

Завдяки підказкам Easter Bunny, учні 3-А, Б та 4-А класів із захопленням поринули у цікаву подорож країною знань. Виконуючи творчі завдання, вони отримували підказки для пошуку великодніх писанок.

Робота в команді згуртувала дітей для отримання бажаного результату, а дружня атмосфера забезпечила усіх учасників квесту позитивними емоціями та передсвятковим настроєм.

Мироненко Т.Л., учитель англійської мови

      

      


Сторінки 1  2 3 4 5 6 7 8 9