Сторінки 1 2 3 4 5 6 7 8 

28.02.23

Вітаємо із перемогою (2 місце) у обласному етапі конкурсу Малої академії наук України ученицю 11 класу Гадяцького ліцею №1 імені Олени Пчілки Альбіну Василенко та вчителя математики Ларису Галушку!!!

Альбіна працювала у секції «Прикладна математика» Полтавської обласної Малої академії наук учнівської молоді, тема науково – дослідницької роботи - «Математичні задачі крізь призму війни». Ліцеїстка дослідила значимість математики при розв’язуванні прикладних задач, пов’язаних із військовою тематикою, розкрила вклад українських вчених у розвиток оборонної промисловості.

При виконанні дослідницької роботи було проведено анкетування для виявлення рівня обізнаності учнів щодо практичної значимості математичних знань у військовій сфері, досліджено окремі характеристики зброї, на основі отриманих даних створено збірник задач, де реальні ситуації розглядаються на основі математичних моделей.

      




28.02.23

Учитель хімії Євко В.М. у рамках декади предмету представив презентацію "Засоби захисту від хімічної атаки".






27.02.23

Учениця 11 класу Василенко Альбіна онлайн узяла участь у II (обласному) етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН. Тема роботи Альбіни - «Математичні задачі крізь призму війни» (учитель - Галушка Л.П.).

      

      




27.02.23

Учень 10 класу Мироненко Юрій взяв участь у II (обласному) етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН (учитель - Мироненко Т.Л.). Тема науково-дослідницької роботи "«Особливості вживання фразеологізмів-зоонімів у порівняннях та прислів’ях». Бажаємо успіху!!!!

      

      

      




27.02.23

Учениця 10 класу Крат Поліна онлайн узяла участь у II (обласному) етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України. Тема її дослідження «Роль Олени Пчілки у становленні українських письменників із метою популяризації та розвитку української літератури» (учитель - Аврамко Л.П.).

      

      

      




24.02.23

24 лютого виповнюється 365 днів від початку злочинного повномасштабного вторгнення Російської Федерації в Україну. Цей напад став кульмінацією загарбницької війни, яку Москва розпочала проти України 9 років тому з окупації Криму у 2014 році.

Виставка «Кожен із нас — воїн» — це спільний проєкт Сил територіальної оборони Збройних Сил України та Українського інституту національної пам’яті. Уперше вона відкрилася 22 серпня 2022 року на Контрактовій площі в Києві.

Банерна експозиція містить світлини бійців Сил територіальної оборони ЗСУ та історії людей, які боронять Україну. Частина банерів також розповідають про історичну тяглість національного спротиву українців.

Мета проєкту — наголосити, наскільки важлива готовність захищати свій дім і свою країну. Виставка робить це через висвітлення ролі Сил територіальної оборони у захисті України в перші місяці повномасштабного російського вторгнення.

24 лютого 2022 року українці почали масово ставати до лав Сил територіальної оборони — лише за перший місяць приєдналось понад 110 тисяч осіб. Люди, різні за віком, статтю та досвідом, взяли до рук зброю. З перших днів війни вони брали участь в обороні Києва, Харкова, Сум, Чернігова та інших міст. І зараз бійці Сил ТрО захищають наші кордони, воюють на передовій. У цивільному житті більшість із них не були професійними військовими – це люди різних професій, які відклали свої справи і стали на захист України. За пів року повномасштабної російсько-української війни більшість оборонців пройшли шлях від цивільної людини до воїна.

Автори виставки: Володимир Тиліщак, Наталія Слобожаніна, Наталія Позняк-Хоменко, Леся Бондарук, Ігор Кочергін, Андріи? Зелінськии?, Іванна Кобєлєва, Євген Ординськии?, Оксана Монастирська, Олексіи? Макухін, Ірина Буланенко, Оксана Яновська. Світлини Олега Пальчика. Партнер: Міністерство культури та інформаційної політики України.

За посиланням можна переглянути та завантажити банери у якості для друку.

      



23.02.23

У ході роботи семінару-практикуму, який проведений на базі Гадяцького ліцею №1 імені Олени Пчілки, учителі інформатики підвищили професійну компетентність із питань упровадження STEM (STEAM) та ІК-технологій у освітній процес, ознайомилися з досвідом та здобутками школи щодо створення STEM (STEAM)-простору, отримали практичну допомогу.

Директор ліцею Смірнова Тетяна Юріївна презентувала роботу закладу з теми «Упровадження STEM (STEAM)-освіти – траєкторія інноваційного розвитку сучасної школи».

Заступник директора з навчально-виховної роботи, учитель інформатики Коблиця Марина Георгіївна ознайомила присутніх із питанням «Інформаційні технології як шлях впровадження STEAM-освіти».

У ході практичної частини заходу вчитель технологій Підгайний Олексій Миколайович продемонстрував можливості використання 3D-принтера на уроках технологій у профільній школі як засіб упровадження STEAM-освіти в освітню галузь технологій.

Учитель математики Афанасьєва Світлана Валеріївна представила безкоштовні математичні додатки GeoGebra як інструмент упровадження STEAM-освіти на уроках математики.

Про особливості використання дошки CleverMaths на уроках природничо-математичного циклу говорила вчитель математики Галушка Лариса Павлівна.

Вчитель інформатики Костенко Людмила Олексіївна та вчитель технологій Підгайний Олексій Миколайович на практиці продемонстрували можливості освітньої робототехніки. Учасники заходу ативно складали роботів, програмували їх та емоційно спостерігали за роботами у дії. Використання освітньої робототехніки дає можливість на ранніх етапах виявити технічні схильності учнів і розвивати їх у цьому напрямку і напрямку формування STEM (STEAM)-компетентностей в цілому.

На завершення семінару вчитель фізики та астрономії Кириченко Іван Олексійович продемонстрував можливості використання окулярів віртуальної реальності на уроках природничого циклу. Засобами віртуальної реальності учасники семінару здійснили подорож у космос.

За підсумками заходу вироблено рекомендації для практичного використання в роботі вчителями інформатики закладів загальної середньої освіти.

      

      

      

      






22.02.23

Заступник директора з ВР Шаманська О.М. онлайн узяла участь презентації ініціативи «Стаємо сильнішими разом!», на якій було представлено основні напрями Ініціативи. Також відбулося обговорення актуальних проблем дотримання прав дитини в умовах воєнного стану, створення безпечних умов для здобуття освіти у школі та безпечного простору в громаді, а також узгодження подальших кроків усіх учасників реалізації Ініціативи.

Швейцарсько-український проєкт DECIDE за підтримки Офісу Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, Міністерства освіти і науки України, Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України та Фонду Президента України з підтримки освіти, науки та спорту розпочинає реалізацію ініціативи «Стаємо сильнішими разом!», що покликана допомогти дітям, які постраждали від війни.

      




21.02.23

Щороку 21 лютого в Україні відзначається Міжнародний день рідної мови. Усе наше життя пов'язане з українською мовою. Потрібно не тільки знати рідну мову, берегти, але ще й відчувати її дух, поширювати у всьому її розмаїтті, збагачуючи велике духовне надбання українського народу. Про це говорили вчителі української мови Гадяцького ліцею №1 імені Олени Пчілки на годинах спілкування та на онлайн-уроках. Бердник Т.М. провела у 8-А та 7-Б класах годину спілкування «Мово, рідна, слово, рідне», а Шимка І.П. у 11 класі – «Заговори, щоб я тебе побачив». Пізнавальними були заходи: у 5-Б класі «Наша мова калинова» (учитель – Шимка І.П.), 5-А класі «Любіть красу своєї мови» (учитель – Шимка І.П.), 10 класі – «Її величність рідна мова» (учитель Аврамко Л.П.), 9-х класах– вікторина та «Моя рідна калинова» (учитель – Аврамко Л.П.), 6 класі «Дзвенить струмочок рідної мови» (учитель – Аврамко Л.П.). А ще ліцей прикрашений численними висловами про українську мову, яка є духовним багатством народу.

      

      

      

      




20.02.23

На базі Гадяцького ліцею № 1 імені Олени Пчілки Гадяцької міської ради проведено територіальний семінар-практикум для вчителів інформатики закладів загальної середньої освіти Гадяцької, Великобудищанської, Краснолуцької, Лютенської, Петрівсько-Роменської, Сергіївської територіальних громад «Інформаційні технології як шлях упровадження STEAM освіти».

      




20.02.23

Героїчна Небесна Сотня, зробивши перший крок, журавлиним ключем полинула у вирій вічності, ці Янголи стали першими Героями російсько-української війни. Ми - Єдина країна! Ми всі прагнемо одного – миру, спокою, міцної і квітучої держави та мирного неба над головою. Хай палають свічки пам’яті загиблих героїв Небесної Сотні у наших серцях. Кожен рік у Гадяцькому ліцеї №1 імені Олени Пчілки 20 лютого проводяться заходи, на яких ушановують пам’ять загиблих героїв: тематичні виховні години, уроки Мужності, експозиції, виставки малюнків, літератури, палає свічка пам’яті… Герої не вмирають, поки живе пам’ять про них!

Ольга Шаманська- заступник з ВР

      

      




20.02.23

20 лютого українці вшановують День пам’яті Героїв Небесної Сотні, згадуючи найтрагічніші дні масових розстрілів протестувальників під час Революції Гідності 2013–2014 років.

В навчальному закладі бібліотекарем Витушинською С.В. було організовано тематичну книжкову виставку, перегляди літератури, а для учнів 11 класу проведено годину пам'яті "Небесна Сотня - перші герої російсько-української війни"

      

      




17.02.23

#LesyaBookChallenge2023

Долучаємось до книжкового челенджу #LesyaBookChallenge від дня народження Лесі Українки оголошеного #Літературно_меморіальним_музеєм_Лесі_Українки_у_Звягелі з нагоди 152-ї річниці від дня народження письменниці.

Мета челенджу - популяризувати творчість Лесі Українки.

Леся Українка "Лісова пісня", 2011,

Леся Українка "Бояриня", 2006.

Естафету передаємо Гадяцькому ліцею № 2 імені Михайла Драгоманова.

Світлана Витушинська

      




16.02.23

У рамках декади зарубіжної літератури Бутко В.В. провела онлайн-конкурс "Мій улюблений літературний герой". Цікавами були перевтілення Пограничного Тимофія у Синдбада-мореплавця, Руденко Ангеліни - у Алісу, Макаренка Станіслава - у Снапа. Багато учнів 5-х класів створили малюнки, які розміщені на виставці.

      

      




16.02.23

Вітаємо команду дівчат Гадяцького ліцею №1 імені Олени Пчілки із перемогою ( 3 місце) у змаганнях з волейболу в залік Спартакіади школярів Гадяцької міської територіальної громади.






14.02.23

ВІТАЄМО УЧЕНИЦЮ 11 КЛАСУ ГАДЯЦЬКОГО ЛІЦЕЮ №1 ІМЕНІ ОЛЕНИ ПЧІЛКИ АНАСТАСІЮ УСТИМЕНКО -ПЕРЕМОЖНИЦЮ ОБЛАСНОГО ЕТАПУ ХХІІІ МІЖНАРОДНОГО КОНКУРСУ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ІМЕНІ ПЕТРА ЯЦИКА!

11 лютого 2023 року за інформаційної та організаційної підтримки комунальної установи «Гадяцький центр професійного розвитку педагогічних працівників» Гадяцької міської ради проведено ІІІ (обласний) етап ХХІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

Обласний етап конкурсу цьогоріч проводився Департаментом освіти і науки Полтавської обласної військової адміністрації спільно з Полтавською академією неперервної освіти ім. М.В.Остроградського у дистанційному форматі. Це щорічний захід, метою якого є забезпечення всебічного розвитку і функціонування української мови в усіх сферах суспільного життя, сприяння утвердженню її статусу як державної, піднесення престижу української мови серед молоді. Адже учні повинні не тільки вільно володіти рідною мовою, а й знати і поважати традиції українського народу, мати бажання об’єднуватися навколо українського слова.

Устименко Анастасія, виявивши грунтовні знання з української мови, уміння творчо висловлювати власну думку, виборола ІІ місце!!!

Вітаємо Анастасію та дякуємо вчителю української мови Шимці Ірині Петрівні за результативну роботу з обдарованими учнями.

      






13.02.23

Представниками Першого відділу Миргородського РТЦК та СП була проведена агітаційна робота, де вони ознайомили учнів 11 класу з ВВНЗ та зі зразками стрілецької зброї.

Олексій Підгайний

      






13.02.23

Вітаємо учня 9 класу Ралка Олександра із перемогою (1 місце) на обласній олімпіаді з технічних видів праці !!! Він репрезентував креативний проєкт "Годинник "Гадяцьке сафарі", реалізувавши різні форми роботи, зокрема, і 3D принтер. Дякуємо Підгайному Олексію Миколайовичу за підготовку переможця!

      






10.02.23

Відбулося засідання педагогічної ради. Порядок денний:

1. Про формування екологічної культури особистості. Доповідач – Рвач О.І.

2. Про підсумки олімпіад та конкурсів, проведених у 1 семестрі. Доповідач – Бутко В.В.

3. Підсумки дистанційного навчання: проблеми та шляхи удосконалення. Дистанційне навчання та виховна робота. Доповідач – Шаманська О.М.

4. Про затвердження форм організації освітнього процесу у 2 семестрі та внесення змін в освітню програму. Доповідач – Коблиця М.Г.

5. Про режим роботи ЗЗСО в 2 семестрі та внесення змін в освітню програму. Доповідач – Нестерук С.І.

      

      




10.02.23

Сьогодні в Гадяцькому ліцеї #1імені Олени Пчілки відбулася мотиваційна зустріч Олега Сергачова із учнями 9-х класів.

Підсумок: "Усе вдасться і усього досягнеш, коли є мета і бажання!"

Олександр Крамчанінов

      




09.02.23

Учитель української мови вищої кваліфікаційної категорії Шимка І.П. провела презентаційний урок у 5-Б класі, який працює за програмою "Інтелект України", на тему "Особливості відмінювання іменників IV відміни".

      

      




09.02.23

Учитель технологій Підгайний О.М. провів презентаційний урок у 10 класі на тему "Призначення та основні види аксонометричних проєкцій".

      




09.02.23

У рамках декади зарубіжної літератури Бутко В.В. провела конкурс серед учнів 5 класів "Кращий сенкан" на тему "Перемога".

      

      

      

      




09.02.23

Заняття групи продовженого дня онлайн проводить Рудкіна О.М.

      




08.02.23

Сьогодні відбулася зустріч доцента кафедри географії України Київського національного університету імені Т.Г.Шевченка Олега Гринюка з учнями 11 класу.

Тема зустрічі "Роль вищої освіти в сучасному світі".

Організаторами зустрічі виступили студентка 2-го курсу групи "Середня освіта" Анна Грунтенко та вчителька географії Любов Васюта. Саме в нашому ЗЗСО Анна проходить педагогічну практику.

      




07.02.23

Сьогодні учасники освітнього процесу активно долучилися до відзначення Дня безпеки в інтернеті, який у 2023 році проходить під гаслом «Разом до найкращого інтернету». Проведено наступні заходи:

  1. Учні 9-х класів (учитель Костенко Л.О.) долучилися до онлайн-марафону до Дня безпечного інтернету за підтримки Міністерства освіти і науки України та Міністерства цифрової трансформації, де їм було презентовано онлайн-квест для учнів.
          

  2. Учні 8 класів разом з учителем інформатики Костенко Л.О. стали слухачами курсу «Обережно! Кібершахраї!», який розміщений на платформі «Дія. Цифрова освіта»
          

  3. Для учнів 8 класів учитель математики та інформатики Залозна Т.О. провела годину спілкування «Безпечно-небезпечно»
          

  4. Учитель інформатики Толкачова О.О. провела для учнів 5-А класу вікторину «Безпечний інтернет» та для учнів 2-В класу - інтерактивну гру "Безпечний інтернет"
          

  5. Класні керівники відправили посилання у групи батьків месенджеру «Viber» для приєднання до онлайн-марафону до Дня безпечного інтернету за підтримки Міністерства освіти і науки України та Міністерства цифрової трансформації.



07.02.23






06.02.23

Учитель фізичної культури вищої кваліфікаційної категорії Власенко А.Б. провів у 8 класі презентаційний урок на тему "Удосконалення технічних прийомів гри у волейбол".

      

      




06.02.23

04.02.23 та 05.02.2023 у Гадячі проведено ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій, у якій брали участь 3 здобувачі освіти нашого закладу.

Учасники інтелектуальних змагань виявили наполегливість, гарний рівень знань із предмету, працелюбність. Та і результати є підтвердженням цього: Король Тамара, учениця 10 класу, виборола 2 місце, Ус Артем, учень 9-Б класу, - 3 місце. А Домашенко Поліні, учениці 11 класу, не вистачило лише 0,9 бала до 3 місця!

Вітаємо ліцеїстів та вчителя інформатики Костенко Людмилу Олексіївну!!!!!

             

      




02.02.23

Вітаємо команду юнаків Гадяцького ліцею №1 імені Олени Пчілки із 2 місцем, яке вони вибороли у змаганнях із волейболу в залік Спартакіади здобувачів освіти Гадяцької міської територіальної громади!!!!!






01.02.23

Проведено конкурс малюнків "Збережемо первоцвіти разом" (учитель-Рвач О.І.)

      

      




01.02.23

У рамках декади біології Рвач О.І. запросила маму учениці 8 класу Дорогань О.О., яка на онлайн-заході розповіла про екологічно чисті миючі засоби із метою виховання екологічної культури.

      




Сторінки 1 2 3 4 5 6 7 8