Смірнова Тетяна Юріївна має повну вищу освіту за спеціальністю «Учитель початкових класів та образотворчого мистецтва».

На посаді директора Гадяцького ліцею №1 імені Олени Пчілки Гадяцької міської ради працює з 07.08.2013 року. Загальний педагогічний стаж становить 33 роки.

Смірнова Т.Ю. має кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» та звання «вчитель–методист».


Характеристика

Бутко Валентина Володимирівна має повну вищу педагогічну освіту за спеціальністю «Російська мова та література». У Гадяцькому ліцею №1 імені Олени Пчілки Гадяцької міської ради працює з 1983 року, на посаді заступника директора з навчально-методичної роботи - з 2004 року. Загальний педагогічний стаж становить 41 рік.

Бутко В.В. має кваліфікаційну категорію «cпеціаліст вищої категорії» та звання «вчитель–методист».


Характеристика

Коблиця Марина Георгіївна має повну вищу освіту за спеціальністю «Прикладна математика». У Гадяцькому ліцею №1 імені Олени Пчілки Гадяцької міської ради працює з 1989 року, на посаді заступника директора з навчально–виховної роботи - з 2006 року. Загальний педагогічний стаж становить 34 роки.

Коблиця М.Г. має кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» та звання «вчитель-методист».


Характеристика

Нестерук Світлана Іванівна має повну вищу педагогічну освіту за спеціальностями «Вчитель української мови і літератури та зарубіжної літератури» та «Вчитель початкових класів». У Гадяцькому ліцею №1 імені Олени Пчілки Гадяцької міської ради працює з 1996 року, на посаді заступника директора з навчально – виховної роботи - з 2003 року. Загальний педагогічний стаж становить 31 рік.

Нестерук С. І. має кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» та звання «старший вчитель».


Характеристика

Шаманська Ольга Миколаївна має повну вищу педагогічну освіту за спеціальністю «Викладач англійської мови і зарубіжної літератури» та кваліфікацію магістр педагогічної освіти. У Гадяцькому ліцею №1 імені Олени Пчілки Гадяцької міської ради працює з 2006 року, на посаді заступника директора з виховної роботи – з 2011 року. Загальний педагогічний стаж становить 19 років.

Шаманська О.М. має кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» та звання «старший вчитель».


Характеристика