Відпочинок 2019


18.06.19

Ось і закінчилася дев'ята зміна туристичного табору. За цей час діти опанували навички пішохідного туризму, а також спортивного орієнтування. Останні три дні діти ночували у наметах, де, окрім запланованої програми, туристи удосконалювали знання англійської мови з Мироненко Т.Л. в ігровій формі, а також вивчали небесні тіла через телескоп із Кириченком І.О.. Закінчення зміни відзначилося святковою дискотекою. Висловлюємо подяку вчителям, які були задіяні в роботі табору, вчителю-пенсіонеру Півню С. М. за вклад в організацію роботи, батькам за допомогу в житті та розвитку нашої туристичної родини і керівнику туристичного загону Підгайному О.М.

      

      

      
07.06.19

Наші туристи вивчали особливості проходження навісного лабіринту.

      

      
06.06.19

Сьогодні наші гімназисти освоювали підйоми і спуски по насипу біля с. Хитці.

      

      
04.06.19

Гімназисти знайомляться з елементами водного туризму. Дякую за довіру Олексію Підгайному, Бердник Тетяні, Власенку Анатолію, Віталію Сахно, учасникам туристичного табору. Із початком водного сезону, успіхів і нових туристичних маршрутів!!!! Життя прекрасне, тому що можна мандрувати!

Липівець Н.В.

      
31.05.19

Із 29.05.19 по 31.05.19 профільний загін "Турист" знаходився в селі Калатинець з триденною ночівлею, де нас гостинно приймав Півень С. М. Наші гімназисти ознайомлювалися з елементами пішохідного туризму та спортивного орієнтування, вчилися жити в польових умовах та ставити намети.

      

      
28.05.19

У туристичному загоні ознайомлювалися з елементами техніки пішохідного туризму (учителі Підгайний О.М. та Кириченко І.О.). Гімназисти вивчали особливості укладання колоди в сектор та перехід по ній через уявну перешкоду.

      

      
27.05.19

Дев'ятий рік поспіль, розпочав свою роботу туристичний загін при Гадяцькій гімназії імені Олени Пчілки. У цьому році 23 дитини освоюють основи туризму: діти вивчали елементи спортивного орієнтування за азимутом та куштували польову кашу.

      

      
Відпочинок 2017


Із 2010 року у Гадяцькій гімназії імені Олени Пчілки працює туристичний табір. Ось що розповіла Бабенко Н.Л., мама учениці 6-А класу:

"Цього року моя донечка, учениця Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки, вперше відпочивала у пришкільному туристичному таборі «Турист». До цього я чула позитивні відгуки мам хлопчаків, які там побували, тому вирішили спробувати і ми.

Спочатку було якось незатишно від думки про важкий рюкзак на плечах моєї доньки, піші далекі походи, ночівлі в наметах … Одним словом, відправили її «на перевірку». Результати перевершили мої очікування!!! Ви б почули, з яким захопленням вона розповідала про кожний проведений у таборі день, щебетала про все на світі, не даючи і слова вставити: про спортивне орієнтування на місцевості, роботу з компасом і картою, канатну переправу, походи з ночівлею у наметі, водний туризм та багато іншого.

Кожного дня нові враження та заряд позитивом!!!

Моя донечка за 14 днів не просто гарно відпочила на свіжому повітрі, як на мене, це були перші кроки з підготовки до самостійного життя.

Хочу висловити велику вдячність досвідченим інструкторам та чуйним учителям Підгайному О.М., Власенку А.Б., Бердник Т.М., Кириченку І.О., Степанович Я.А., Півню С.М., які прививають дитині справді багато гарних якостей, котрі вона не завжди може отримати у нашому міському житті. Щастя, здоров’я, натхнення усім, хто працює у таборі і дає таку прекрасну можливість відпочити дітям!!!

Щира подяка «Туристу» за найкращі враження і здобуті знання!"


      

      

      

Відпочинок 2016


Початок літніх канікул надовго залишиться в пам’яті учнів Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки. Тут уже не один рік працює спортивно-туристичний табір, керівником якого є чудовий педагог і гарна людина О.Підгайний. Завдяки згуртованому колективу вчителів, які працюють у таборі, кожен день перебування в ньому наповнював серця дітей незабутніми враженнями та приємними емоціями. За час перебування в таборі вони освоїли туризм та навчилися орієнтуватися на місцевості, переправлятися через річку, користуватися туристичним спорядженням.

Подорож на байдарках відбулась завдяки вчителю економіки та справжньому туристу Н.Липівець. Надовго запам’ятається дітям похід до села Калатинець із ночівлею, де їх гостинно зустрів і організував відпочинок С.Півень. Адже немає нічого приємнішого, ніж провести час на природі з товаришами, посмакувати смачною їжею, приготованою на багатті, і помилуватися краєвидами.

Також ми висловлюємо подяку вчителям: Т.Бердник, О.Литвиненку, А.Власенку, які протягом двох тижнів табору розважали та загартовували, створювали веселий і безтурботний відпочинок дітям.

Батьки та учні.