ENGLISH BRIDGE – ЦЕ ПРОСТО КЛАС!!!

Важко навіть уявити сучасний світ без гаджетів та іноземної мови. Наш навчальний заклад поставив собі за мету забезпечити єдиний освітній простір для навчання кожної дитини у відповідності до індивідуальних особливостей, здібностей та інтересів, гарантованого рівня підготовки випускників до самостійного життя.Саме тому уперше в Гадяцькій гімназії імені Олени Пчілки 17 гімназистів мають змогу активно відпочивати, вивчаючи іноземні мови (англійську та німецьку) з учителями-предметниками, а саме: Шаманською О.М., Мироненко Т.Л., Строкань К.П. та Волошиною А.О.

Другого червня шкільний мовний загін “English Bridge” розпочав свою роботу. Мета даного загону – популяризація іноземної мови, підвищення мотивації учнів до вивчення іноземної мови, формування комунікативної компетенції, розвиток творчого потенціалу кожного гімназиста, виховання комунікативної потреби у пізнанні інших країн і народів.

Навчальний процес передбачає організацію комунікативно особистісних видів діяльності , зокрема: лексичні, граматичні, рольові ігри; драматизація, інсценізації; римівки, вірші, пісні; перегляд мультфільмів, фільмів та їх обговорення; читання і обговорення ( stories, jokes); warmers; фізкультхвилинки, рухливі ігри; проектна робота.

Заняття проводяться переважно на свіжому повітрі, в ігровій формі, з широким використанням інтерактивних форм (робота в парах, групах, командах) тощо. Навчання охоплює тематику, що відповідає програмі (рівень АІ), віковим особливостям та інтересам учнів: «Відпочинок і дозвілля», «Моя сім’я і друзі», «Моє місто», «Англомовний світ», «Хобі».

Кожний день мовного загону “English Bridge” присвячується відповідній темі. Активізація вивченого та подача нового лексичного матеріалу відбувалася в ігровій формі, а дружня атмосфера учасників гри сприяє комунікативній діяльності. З метою закріплення вивченого матеріалу та розвитку вмінь вести діалог у рамках стандартних життєвих ситуацій ми “влаштовуємо” пікнік, екскурсію, день народження тощо (відповідно до теми). Усі учасники мовного загону мають можливість продемонструвати свої знання іноземної мови з теми, а також брати активну участь в інтерактивних вправах, рухливих іграх та фізкультхвилинках на природі..

Мироненко Т.Л., учитель англійської мови Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки.2018-2019 н.р.GoCamp - найбільша освітня волонтерська програма у Східній Європі, в якій волонтери з усієї планети навчають школярів іноземним мовам. Щоб стати його учасником потрібно записати відео-заяку на участь, у якому розповісти, як англійська мова допомагає у житті. Гадяцька гімназія імені Олени Пчілки стала однією із 360 шкіл України, які отримали високі бали відбіркової комісії. Таким чином, заклад уже втретє бере участь у програмі і вдруге у Гадяч приїздить волонтер Тоні Єрбі із Великобританії. Говорить, що знову обрав Гадяч, бо йому сподобалося наше місто.

А ось так у гімназії розпочався мовний табір.

      

      

      

Гадяцька гімназія імені Олени Пчілки втретє виборола право та має унікальну можливість приймати волонтера Тоні Ярбі для роботи в мовному таборі GoCamp. Відбулося це завдячуючи ентузіазму та професіоналізму вчителів англійської мови: Домашенко Л.В., Шаманської О.М., Крат Н.О., Мироненко Т.Л., Демченко Н.Г.

GoCamp - формат табору з поглибленим вивченням іноземних мов. Протягом 10 днів гімназисти перебуватимуть у багатокультурному середовищі, навчатимуться працювати в команді, критично мислити та бути толерантними до інших. Мета GoCamp – виховати нове покоління всебічно розвиненої та освіченої молоді, яка готова до життя в ХХІ столітті, вільно володіє іноземними мовами та відкрита до пізнання інших культур і досвіду.

Гімназисти приготували вітальний концерт, представили свою країну, державні символи, розповіли легенду про Україну, познайомили з національними стравами. А потім були цікаві ігри, робота в групах, пісні англійською.

Це був чудовий день!

      

      

      

      

Темою другого дня у мовному таборі Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки була Великобританія. Волонтер Тоні Єрбі розповів про свою країну, історію створення прапора, тваринний світ, своє місто та сім'ю. Після почутої інформації гімназисти працювали над створенням буклетів про визначні місця, національні страви, магазини та цікаві факти Великобританії.

Діти з величезним захватом грали в гру "Хто я?", "Камінь, ножиці, папір", співали та танцювали.

Найбільше школярів вразило вміння Тоні жонглювати.

      

      

Гімназисти презентували власні буклети про Британію. Розучували пісню "Go bananas". Розвивали критичне мислення, доповнюючи незакінчені малюнки, грали у незвичайний волейбол.

Крім цього наші кемпери були скульпторами. Їхнім завданням було створити виріб із солоного тіста, який асоціюється з будь-якою країною, та підготувати інформацію про обрану країну.

      

      

      

Темою четвертого дня у мовному таборі GoCamp Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки був "Український рушник". Діти готували інформацію про орнаменти, кольори та створювали власні рушники. Гімназисти закінчили роботу над проектом "Тістопластика. Країни світу" та представили свої роботи. Наші кемпери - найкреативніші!

      

      

      

П'ятий день мовного табору був насичений цікавими подіями. Діти закінчили роботу над рушниками та розповіли про традиційні орнаменти і кольори, характерні для різних регіонів України.

      

      

      

У міському парку кемпери взяли участь у захоплюючому квесті "Веселий експрес", який підготувала Мироненко Т. Л. Завдання були незвичайними, потребували нестандартних рішень та командної співпраці. Вражаючими та кумедними були твори, які складали діти, відновлюючи пошкоджений лист.

      

      

Вечір вихідного дня не пройшов даремно. Кемпери грали в ігри на свіжому повітрі, веселилися, розвивали критичне мислення, малювали та спілкувалися англійською мовою з волонтером Tony Yerby.

      

      

Активний відпочинок у парку

Після насичених трудових буднів хочеться по-справжньому розслабитися, добре відпочити, зарядитися позитивними емоціями і відновити сили. Одним для цього потрібний повний релакс і спокій, а інші шукають активний відпочинок. То ж ми його знайшли у тінистих алеях парку, на зручних лавках і танцювальній сцені. У нашому таборі кожен кемпер знайде заняття до душі!

      

      

Зворушливим було прощання із волонтером Тоні Ярбі, який працював у Гадяцькій гімназії імені Олени Пчілки у таборі GoCamp 2019! До нових зустрічей! Сподіваємось, що серце Тоні зігріватиме світлина, де є зображення гімназистів, з якими він провів незабутні, цікаві дні, а прапор нагадуватиме про нашу прекрасну неньку Україну та її щедрих на добро людей.

      

      

      

2016-2017 н.р.У Гадяцькій гімназії імені Олени Пчілки стало гарною традицією по закінченню навчального року проводити серії занять і тренінгів для розвитку та стимулювання зацікавленості учнів до вивчення англійської мови, підтримки обдарованих гімназистів, підготовки їх до умілого практичного застосування англійської мови в типових ситуаціях мовлення. Саме з цією метою 29 травня літня мовна школа “English Bridge” розпочала свою роботу.

Другий день мовного загону “English Bridge” був присвячений темі “Знайомство”. Розпочали роботу з повторення відомих та вивчення нових лексичних одиниць, які передбачені темою. І все це, як завжди, граючись. Переглянувши відео сюжет “Packing for Camp”, учні отримали завдання “наповнити” валізи необхідними для табору речами.

      

Гімназисти брали активну участь в інтелектуальних настільних іграх (Name your favourite…, Have you ever…? When?), вивчали пісні та римівки, створювали свої власні постери, емблеми, девізи та правила учасників. Незважаючи на різницю у віці, усі гімназисти були активними, уважними та творчими!

Тема наступного дня була не менш цікавою та надзвичайно корисною у повсякденному спілкуванні, а саме – “Свята і традиції”.

      

Активізувавши необхідну лексичну базу, усі учасники мовної школи мали можливість продемонструвати свої знання англійської мови - в ігровій формі вони поділилися своїми улюбленими святами, пояснивши свій вибір та описавши традиції святкування. А також гімназисти брали активну участь у рухливих іграх та конкурсах на природі, за що кожен із них отримав смачну винагороду!!!

      

Положення про літню мовну школу

2015-2016 н.р.Наказ "Про організацію роботи мовної школи”.

Положення про літню мовну школу

2014-2015 н.р.Наказ "Про організацію роботи профільного загону мовного спрямування “English Bridge”.

Звіт 1

Звіт 2

Звіт 3

Звіт 4