Відзначення 50-річчя   Вітальні телеграми    Зустріч поколінь   Наша гордість   Випускники та колектив 1926 - 2015

16.10.15

З ювілеєм, рідна гімназіє!

У кожної людини є своя школа, яка допомогла знайти себе, своє місце у житті, вирости і стати людиною. Що є святішого?! А для 3251 випускника на планеті дороге серцю місце – рідна Гадяцька гімназія імені Олени Пчілки , яка розташована у мальовничому місті Гадячі, на березі тихоплинної річки Псел, серед барвистих килимів полів та лугів, де звучать неповторні пісні солов’їв. Адже саме вона дала світло знань, зростила душу і серце, виховала любов до неньки України. Так будь же завжди благословенна! Нехай від споминів про тебе світлішають обличчя, розлагоджуються зморшки. Хай вічно звучать слова: «Доброго ранку, гімназіє!»

Заступник директора з НМР Бутко В.В.

        • "Рідний школі - 50"
  • Відкриття Музею історії школи
  • Урочисте свято «Зустріч поколінь»


День народження гімназіі


У цей ніжний осінній день нас зібрало дійсно особливе свято – День народження гімназії!

Сьогоднішній захід – це ще одна сходинка до родинного єднання.

У далекому 1965 році школа уперше покликала у країну знань юних гадячан. За роки свого існування заклад став одним з найпопулярніших не лише в Гадяцькому районі, але й далеко за його межами. 

Сьогодні випускники Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки здобувають вищу освіту в найпрестижніших університетах країни і плідно працюють у всіх сферах діяльності як в Україні, так і за кордоном! Так, у 2015 році 94% випускників вступили у вищі навчальні заклади!

На святкування 50-ої річниці відкриття нового приміщення школи завітали:

Вони щиро привітали увесь педагогічний колектив школи з ювілеєм та побажали педагогам, учням та їхнім батькам щедрого ужинку на освітній ниві.

Трудовий колектив Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки висловлює щиру вдячність гостям за те, що знайшли час і розділили радість навчального закладу, а також за подарунки, які сприятимуть зміцненню матеріально – технічної бази школи!
Вітальні телеграми


16.10.15

Вітальні телеграми з нагоди ювілею Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки від випускників школи.

      
Зустріч поколінь


9 жовтня 2015 року відбулась визначна подія в історії навчального закладу - урочисте свято «Зустріч поколінь», на якому здійснена воля попередників – оголошено рапорт-заповіт поколінню гімназистів майбутнього століття.

      

50 років тому, такі ж, як і ми, усміхнені, щасливі, сповнені надій і сподівань, стояли учні і вчителі – свідки відкриття нової школи і закладання капсули пам’яті. Зорепадом летять роки… За цей час наш заклад із середньої школи №1 став навчально-виховним комплексом, потім -гімназією, а тепер – ми гордо носимо ім’я Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки Гадяцької районної ради Полтавської області.

      

Піввіку минуло з того часу, як учениця 11 класу Ольга Кійко зачитала послання до нас, покоління ХХI століття. Сьогодні честь дістати послання і зачитати його було надано учням 10 класу Власенку Мирославу та Богомол Катерині. Цікавим був виступ свідка подій, Жадан Анастасії Василівни, тоді учениці 11 класу ГСШ №1.

Також звернулися до гімназистів та гостей свята директор школи Смірнова Тетяна Юріївна, яка відмітила важливість сьогоднішньої події, та заслужений учитель України (у минулому директор закладу) Зозуля Олександр Олексійович, який розповів про роботу, проведену щодо пошуку історичних матеріалів про рапорт-заповіт.

      

      

      

Мине ще чверть століття, і випускники знову завітають на цей майданчик, щоб діти і онуки, наступне покоління гімназистів, прочитали наше їм послання. Право зачитати і замурувати рапорт-заповіт надано учням 10 класу Мартинову Максиму та Андросовій Єлизаветі. Так продовжується історія…. Історія нашої рідної Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки!

      
Наша гордість


Випускники та колектив 1926 - 2015


Наказ "Про підготовку до відзначення 50 – річчя Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки Гадяцької районної ради Полтавської області

Класні керівники 1969 - 2015 р.р.

Вчителі 1926 - 2006 р.р.

Перелік випусків

Списки випускників 1955- 1956 р.р.

Списки випускників 1957- 1959 р.р.

Списки випускників 1960- 1963 р.р.

Списки випускників 1964 - 1968 р.р.

Списки випускників 1969 - 1972 р.р.

Списки випускників 1973 - 2003 р.р.

Списки випускників 1976 р.

Списки випускників 1981 р.

Списки випускників 1986 р.

Списки випускників 1987 р.

Списки випускників 2004 - 2014 р.р.

Списки випускників 2015 р.