Сторінки 1  2 3 4 5 6 7 

19.05.22

Із нагоди відзначення Дня науки в України учитель хімії вищої кваліфікаційної категорії Євко В.М. розповів учням про видатних вчених- хіміків: Зелінського М.Д., Пулюя І.П., Бекетія М.М., представивши презентації.

      

      
19.05.22

Вишиванка – це справжнє диво. Вона оберігає людину, додає їй здоров’я, сили, упевненості в собі. Вона робить людину причетною до свого роду, своєї культури та історії.

До Дня вишиванки, який в цьому році припадає на 19 травня, для учнів 1-Б класу (класний керівник Федоренко О.О.) було проведено онлайн-заняття «Вишиванка – українська традиція».

      

      
18.05.22

Учитель української мови та літератури вищої кваліфікаційної категорії Бердник Т.М. до Міжнародного дня музеїв провела онлайн-заняття "У шкільному музеї Олени Пчілки", на якому розповіла про матеріали, розміщені на стрінці сайту "Музей Олени Пчілки". Також учні переглянули відеофільм "Олена Пчілка і Гадяч".

      

      
18.05.22

Музеї зберігають пам'ять та історію народу, культурну спадщину наших предків. Сьогодні, 18 травня, у Міжнародний день музеїв, який ми відзначаємо під час війни, усі, як ніколи, розуміють важливість та цінність музеїв. На сьогодні уже задокументовано близько трьохсот «розстріляних» росією об`єктів культурної спадщини в Україні!!!! А у нашому шкільному музеї літературного і творчого шляху Олени Пчілки зберігаються унікальні світлини, зібрані та систематизовані матеріали про просвітницьку діяльність закладу: http://pchilka-litsei.in.ua/museum.php

Учитель української мови та літератури Бердник Т.М. (екскурсовод) та учитель інформатики Толкачова А.О. (відео) запрошують на онлайн-екскурсію в музей славетної землячки.
17.05.22

У рамках відзначення Дня науки учитель хімії Євко В.М. розповів учням про особливості нафтової промисловості України. Учні переглянули фільм.


16.05.22

Шановний учаснику!

З нагоди відзначення Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні комунальна установа «Гадяцький центр професійного розвитку педагогічних працівників» Гадяцької міської ради проводить онлайн-вікторину «Пам'ятати заради майбутнього».

Щиро дякуємо за участь у вказаному заході та надсилаємо сертифікат учасника. Бажаємо успіхів і мирного неба!

Директор Гадяцького ЦПРПП Сергій МАЙБОРОДА


Таку подяку отримала Демченко Дарина, учениця 9-А класу, та 13 ліцеїстів 11 класу (учитель - Нагорна Т.В.).

      

      

      
16.05.22

Учителі біології, фізики та хімії, прагнучи дати учням грунтовні знання, проводять онлайн-уроки.

      

      

      
13.05.22

Учитель фізичної культури вищої кваліфікаційної категорії Бовт Світлана Михайлівна взяла участь у нетворкінгу "Кращі практики та важливі поради для онлайн-уроків із фізичної культури", який проводив ДНУ "Інститут модернізації змісту освіти".


12.05.22

Учні 5 класу: Шалабаєв Б., Кучеренко І., Ракочій Д., Дроботя Б., Аксютенко В., Верещака В., Мироненко В., Литвиненко Д., Василенко К., Назаренко Є., - взяли участь в онлайн-олімпіаді з математики (учитель - Гарнага С.І.) на платформі "Всеосвіта".

      

      
12.05.22

Учениця 9-А класу Сосницька Поліна взяла участь в онлайн-вікторині з нагоди відзначення Дня пам'яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та отримала сертифікат. Вітаємо!


10.05.22

Згідно річного плану роботи відбулося засідання груп супроводу інклюзивного навчання у 3-А та 3-В класі.

      

      

      
10.05.22

Відбулося засідання групи супроводу інклюзивного навчання в 1-В та 2-В класах.

      

      
09.05.22

Асистенти вчителів інклюзивних класів Жезіцька О.А., Комащук М.О., Білоус Т.М., Нагорна Т.В., Дудич А.О. співпрацюють із учителями і щодня проводять консультації та заняття з учнями як онлайн, так і офлайн.

      

      

      
09.05.22

9 травня в Європейському Союзі та інших країнах на відзначення миру та єдності на континенті святкується День Європи. Педагог-організатор Людмила Сосницька спільно з органами учнівського самоврядування організували інформаційну годину та вікторини для старшокласників.

Шаманська О.М. - заступник директора з ВР

      
09.05.22

8 травня - День пам’яті та примирення і День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Друга світова війна стала найбільш кривавою і жорстокою в історії людства . Україна вшановує пам’ять кожного, хто боровся з нацизмом, а також інших жертв війни. Та війна стала можливою через змову антигуманних режимів – нацистського і радянського, які ставили геополітичні інтереси вище прав і свобод людини. У ліцеї проведено онлайн- годину пам'яті " “Перемогли нацистів – переможемо і рашистів!”

Переглянути онлайн-урок на Facebook

Сосницька Л.О.-педагог-організатор

06.05.22

УІНП розпочинає інформаційну кампанію до 8–9 травня новим роликом з циклу «Війна і міф» про ленд-лізЧитати далі...
05.05.22

У такий важкий для країни час, коли відбувається війна в України, учителі груп продовженого дня Рудецька С.О. та Рябцева В.В. проводять консультації та заняття в рамках роботи груп продовженого дня.

      

      
05.05.22

У такий важкий для країни час освітній процес у закладі відбувається з використанням дистанційних технологій. Зокрема, також онлайн відбуваються заняття груп продовженого дня, які проводить Рудкіна О.М.

      

      
04.05.22

Відбулося чергове засідання педагогічної ради. Порядок денний:


 1. Про підготовку здобувачів освіти 11 класу до мультипредметного тесту.
  Коблиця М.Г., Шимка І.П., Галушка Л.П., Нагорна Т.В.
 2. Про перехід до нового Державного стандарту базової середньої освіти та організацію освітнього процесу в 5 класі Нової української школи.
  Бутко В.В.
 3. Про ознайомлення з мобілізаційним планом Гадяцького ліцею I-III ступенів №1 імені Олени Пчілки Гадяцької міської ради Полтавської області.
  Коблиця М.Г.

      

      


03.05.22

Учитель групи продовженного дня Гнатюк А.М. проводить заняття для учнів третіх класів онлайн.

      
03.05.22

В умовах воєнного часу класні керівники проводять виховні години онлайн. Класний керівник 11 класу Степанович Я.А. провела батьківські збори з використанням програми Meet.


02.05.22

Учителі закладу успішно закінчили навчання за програмою підвищення кваліфікації учителів, які забезпечуватимуть реалізацію нового Державного стандарту базової середньої освіти "Нова українська школа: перехід на наступний рівень" та отримали сертифікати.


02.05.22

Ліцеїсти разом з учителем англійської мови Мироненко Т.Л. взяли участь у пізнавальних онлайн-зустрічах для дітей з іноземними вчителями (у рамках ГО "Смарт освіта" та Нова українська школа).

      

      
02.05.22

Важливість англійської мови в сучасному світі на даний момент досить велика. Завдяки знанню англійської можна з легкістю спілкуватися з людьми не тільки в англомовних країнах. У будь-якій точці світу є певний відсоток населення, який зможе зрозуміти іноземну мову. Тому вчителі англійської мови під час проведення онлайн-уроків значну увагу приділяють розвитку комунікаційних умінь ліцеїстів.

      

      

      
02.05.22

Директор ліцею Смірнова Т.Ю. та заступники директора з НВР Бутко В.В. і Коблиця М.Г. узяли участь у семінарі (онлайн) Полтавської обласної мережі шкіл лідерської освіти «Формування лідерського потенціалу в умовах війни», який відбувся 27 квітня 2022 року.

Мета семінару: обговорення проблеми розвитку лідерського потенціалу української молоді в умовах війни, презентація досвіду її вирішення Пирятинським ліцеєм № 4 як осередком лідерства.

      
30.04.22

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

№ 1/4068-22 від 12 квітня 2022 року

Керівникам департаментів (управлінь)
освіти і науки обласних, Київської
міської державних (військово-
цивільних) адміністрацій

Заклади освіти

Щодо недопущення участі неповнолітніх
у наданні інформації ворогу про військові
позицій Збройних сил України


Міністерство освіти і науки України звертає увагу на випадках встановлення окупантами зв'язків із неповнолітніми громадянами України через соціальні мережі та месенджери, надходження пропозицій коштів за інформацію про позиції Збройних сил України.

Служба безпеки України наводить приклади встановлення контактів із неповнолітніми з м. Харкова, Луганської області тощо. Зазначимо, що підлітки не встигли передати інформацію ворогу через втручання СБУ. Розглядається питання про притягнення їх до кримінальної відповідальності.

Інформуємо, що в нашій країні покарання за подібні злочини застосувуються до осіб від 16 років, у окремих випадках відповідальність передбачена з 14 років.

З огляду на зазначене просимо використати доступні форми комунікацій і провести просвітницьку роботу з учнями закладів загальної середньої і професійної (професійно-технічної) освіти щодо кримінальної відповідальності за подібні злочини та акцентувати увагу батьків на їх відповідальності за дії дітей.

Заступник Міністра Віра Рогова

29.04.22

Вітаємо вчителя інформатики вищої кваліфікаційної категорії Костенко Л.О. із друком розроблених методичних матеріалів на платформі "На урок!".


28.04.22

Учитель математики вищої кваліфікаційної категорії Галушка Л.П. бере активну участь у методичній роботі.


28.04.22

Важливою формою роботи під час навчання з використанням дистанційних технологій є проведення онлайн-уроків, чому значну увагу приділяють учителі історії та географії.

      

      

      
28.04.22

Сьогодні учителі ПСУ початкових класів долучилися до прибирання шкільної території.

      

      
27.04.22

У рамках місячника охорони праці та безпеки життєдіяльності Комащук М. О. провела практичні заняття для працівників закладу "Використання підручних матеріалів при наданні першої домедичної допомоги". Також працівники повторили правила накладання пов'язок та джгута.

      

      

      
26.04.22

У рамках місячника охорони праці та безпеки життєдіяльності відбувся перегляд відеофільму "Швидка допомога", який репрезентувала соціальний педагог Комащук М.О.

      

      
26.04.22

Сьогодні навіть погода сприяла реалізації проєкту "Чисте довкілля", у рамках якого учителі словесності, історії, географії, Кириченко І.О., Витушинська С.В. та Толкачова А.О. прибирали шкільну територію.

      

      
22.04.22

Під час проведення занять із використанням дистанційних технологій професійна спільнота вчителів математики, інформатики та економіки проводить частину уроків онлайн.

      

      

      
21.04.22

Якимчук Володимир Якович, старший викладач кафедри культурології Національного університету біоресурсів і природокористування України, спільно з ЗВР Шаманською О.М. провів профорієнтаційний захід (zoom-конференція) для одинадцятикласників нашого ліцею, на якому презентував навчальний заклад та особливості вступу-2022.

      

      
20.04.22

Учні 2-Б класу (класний керівник Древаль Л.М.) працювали над проєктом «Диво Землі - першоцвіти». Діти ознайомилися з ранньоквітучими рослинами України, з’ясували причини зменшення їх у довкіллі та як цьому запобігти, а також попрацювали у творчій майстерні.

      

      
19.04.22

"Формування профільних інтересів та професійної орієнтації учнів (презентація програм, спецкурсів, факультативів, гуртків, секцій, ІКТ). Обмін досвідом роботи" - ще одне актуальне питання, яке розглядалося на засіданні педагогічної ради. Про цю важливу ділянку роботи педагогічного колективу розповіли вчителі: Васюта Л.І., Костенко Л.О., Гарнага С.І., Жезіцька О.А., Степанович Я.А., Аврамко Л.П., Рудкіна О.М.


      

      

      
19.04.22

Заступник директора з НВР Бутко В.В. на засіданні педагогічної ради представила результати моніторингу педагогічних працівників «Внутрішня система забезпечення освітньої діяльності та якості освіти».


      

      
19.04.22

Відбулося чергове засідання педагогічної ради. Порядок денний:


 1. Про виконання рішень засідання попередньої педради. (Директор - Смірнова Т.Ю.)
 2. Правові аспекти роботи працівників закладу в умовах воєнного стану. (Директор - Смірнова Т.Ю.)
 3. Про організацію освітнього процесу з використанням технологій дистанційного навчання під час правового режиму воєнного стану. (ЗНВР - Бутко В.В., Коблиця М.Г., Нестерук С.І., Шаманська О.М.)
 4. Про звільнення від проходження державної підсумкової атестації учнів, які завершують здобуття початкової, базової та повної загальної середньої освіти у 2021 – 2022 н.р.
 5. Стан психологічної підтримки адаптації тимчасово переміщених осіб та тих, хто потрапив у складні соціальні умови під час воєнного стану. Завдання педагогічного колективу щодо успішного вирішення даного питання. (Соціальний педагог - Комащук М.О.)

      

      

      
19.04.22

Знайомтеся, учениця 4-А класу Чижевська Вікторія. Це перші літературні спроби учениці, справжньої україночки.


Усе буде Україна


Сидять матері у підвалах.
Пожежник сидить у завалах.
Кричать діти у снах, бо у них кривавий страх...
В Сумах небезпечний аміак.
В укритті сидить співак.
Він кричить: "Люди, поможіть,
Бо я просто хочу жить!"
У містах лунає сирена,
У повітрі літак т-3 "гієна".
У Путіна серця немає -
А світ небо не закриває...
Маріуполь від хімії страждає:
Людей той нелюд вбиває.
У Бучі нікого вже немає.
А Гостомель ледь виживає.
Та ворог цього не помічає:
За день смертей безліч наступає,
Бо у містах їжі вже немає...

А ті звірства, що ворог робить?
Невже самого в душі не коробить?
На останніх силах воїн доживає,
Та землі рідної він не покидає...
А у лісах весна, барвінок розквітає...
Бо москаля на світі вже немає.
В окопах він людей зариває,
Але сам про них нічого не знає.
Віримо: ворог вже програв,
росії вже не буде,
Бо ЗСУ їх до смерті засуде.

Українці, любі, поможіть,
Бо гуртом росію легше бить!


19.04.22

Квітка-веселка.

Ірис - чарівна квітка, відома людям здавна. Серед найменувань - "півник", "голубчик", "шабельник".

Чарівна майстерня учнів 4-А класу.

Лобас ОМ., класний керівник

      

      
19.04.22
      
18.04.22

БЕЗОПЛАТНИЙ КРЕАТИВНИЙ ОНЛАЙН-ТАБІР ДЛЯ ШКОЛЯРІВ «CREATIVE CAMP: МИ З УКРАЇНИ!»


Громадська організація GoGlobal запустила Всеукраїнську онлайн-програму «Creative Camp: ми з України!» для школярів. Учителів і учнів запрошують брати участь у майстер-класах, воркшопах із малювання, музики та хореографії, заняттях з арт-терапії від українських і іноземних митців, а також онлайн-зустрічах розмовних клубів англійської мови.

Детальніше...
18.04.22

Учителі ПСУ естетичного циклу та природничих наук приєдналися до акції "Чисте довкілля". Тепер територія школи стане ошатною.

      


18.04.22

Під час проведення занять із використанням дистанційних технологій професійна спільнота вчителів словесності проводить частину уроків онлайн.

      

      

      
15.04.22

Професійна спільнота вчителів англійської мови та фізичної культури розпочала важливу справу - прибирання пришкільної території!

Запрошуємо всіх бажаючих учнів долучитися до такої потрібної справи!


12.04.22Про прийом документів для зарахування дітей до першого класу на 2022-2023 навчальний рік
11.04.22

З 06.04. по 11.04.2022 освітяни та жителі міста Гадяч не залишилися осторонь від потреби зібрати банки для приготування тушонки.Всього зібрано 1630 банок.

Готова продукція буде спрямована на підтримку захисників та допомогу громадянам, які перебувають у скруті.

      

      

      

      
06.04.22

Поради від захисника України: МОН розробило інформаційний комікс для дітей у воєнний стан


01.04.22

Що робити, якщо ворог застосовує фосфорні бомби? Розповідає фіналіст Global Teacher Prize Ukraine 2021 Gleb Repich. Сподіваємося, ці поради нікому з вас не знадобляться у житті, але краще бути в курсі.

      

      
30.03.22

Всеукраїнський тиждень дитячого читання під гаслом "НАЦІЯ, яка ЧИТАЄ - НЕПЕРЕМОЖНА!" продовжується.

      

      
29.03.22

Учнів запрошують на онлайн-уроки фізичної активності

Спільнота вчителів Junior з партнерами розпочинає серію онлайн-уроків #перемагаєморазом, які входять до Всеукраїнського розкладу.

Трансляція відеоуроків для школярів відбуватиметься на телеканалах ПЛЮСПЛЮС, «Піксель» та «Суспільне», а також платформах онлайн-телебачення MEGOGO, Київстар ТБ, 1+1 video, sweet. tv та VoliaTV.

Протягом тижня до таких уроків будуть долучатися багато українських зірок, щоб більше зацікавити дітей фізичною активністю.

Заняття для молодшої школи відбудуться у понеділок, середу та п’ятницю о 10.00.

Учні середньої ланки зможуть долучатись до занять у понеділок, та середу об 11.00, вівторок – о 10.00.

Для учнів старшої школи заняття розпочинатимуться у вівторок, четвер та п’ятницю об 11.00.

Усі бажаючі зможуть долучитись до уроків на Youtube-каналі.
28.03.22

Учениця 6-Б класу Ольга Дорогань долучилася до Національної акції Всеукраїнського тижня дитячого читання 2022 року під гаслом «НАЦІЯ, яка ЧИТАЄ — НЕПЕРЕМОЖНА!»

Із книгою до Перемоги!

      
28.03.22

Долучилися до Національної акції Всеукраїнського тижня дитячого читання 2022 року під гаслом «НАЦІЯ, яка ЧИТАЄ — НЕПЕРЕМОЖНА!».

Світлана Витушинська - бібліотекар

      

      
25.03.22

Атестаційна комісія ІI рівня відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради Полтавської області розглянула матеріали на предмет встановлення, підтвердження кваліфікаційних категорій та педагогічних звань працівникам. Результати наступні:

 • підтверджено кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії»:
  Аврамко Любов Петрівні – учителю української мови та літератури
  Васюті Любов Іванівні – учителю географії
  Білоус Тетяні Михайлівні – учителю історії та правознавства
  Костенко Людмилі Олексіївні – учителю інформатики
  Мироненко Тетяні Леонідівні – учителю англійської мови
  Гірук Оксані Василівні – учителю початкових класів
  Копоть Світлані Євгеніївні – учителю початкових класів
 • присвоєно кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії»:
  Пантюшенко Наталії Михайлівні – учителю початкових класів
 • підтверджено педагогічне звання «старший учитель»:
  Аврамко Любов Петрівні – учителю української мови та літератури
 • підтверджено педагогічне звання «учитель-методист»:
  Васюті Любов Іванівні – учителю географії
 • присвоєно педагогічне звання «старший учитель»:
  Білоус Тетяні Михайлівні – учителю історії та правознавства
  Костенко Людмилі Олексіївні – учителю інформатики
  Мироненко Тетяні Леонідівні – учителю англійської мови
 • установлено 12 тарифний розряд:
  Костенко Людмилі Олексіївні – керівнику гуртка
  Мироненко Тетяні Леонідівні – керівнику гуртка

Вітаємо з успішним проходженням атестації! Бажаємо подальшого професійного зростання.

24.03.22

Учителі закладу, що атестуються на вищу кваліфікаційну категорію, узяли участь у засіданні атестаційної комісії II рівня, на якому директор ліцею Смірнова Т.Ю. ознайомила присутніх із результатами діяльності педагогів у міжатестаційний період.

      

      
21.03.22

Всеукраїнський розклад: відеоуроки, конспекти, завдання, ефіри.

Із понеділка, 21 березня, Освіторія запускає прямі ефіри у Всеукраїнському розкладі разом з UNICEF Ukraine та МОН. Основна мета – підтримка дітей, та контакт з однолітками й вчителями.

Розклад уроків буде оновлюватися за посиланням bit.ly/3JsCzde та публікуватиметься у месенджері Viber bit.ly/3N84cug. Трансляції уроків можна буде переглянути на Youtube-каналі Освіторія bit.ly/3CZdXGp, а окремі будуть продубльовані на Facebook-сторінці МОН https://www.facebook.com/UAMON.

Розклад за посиланням:

https://mon.gov.ua/ua/vseukrayinskij-rozklad
18.03.22

Думаємо, що ця інформація буде цікавою як для учнів, так і для вчителів!

      

      

Ось покликання на актуальні події: facebook.com/JAS.Ukraine/events
17.03.22

Згідно плану роботи відбулося засідання атестаційної комісії I рівня. Вітаємо колег!

      

      
16.03.22

Щоб не допустити незворотних втрат у освіті, уже з 14 березня освітній процес у більшості регіонів був відновлений. Він проходить із використанням технологій дистанційного навчання. Для зручності організації цього процесу для великої кількості дітей, зокрема евакуйованих, Міністерство освіти і науки України спільно з компанією Google Україна створили Всеукраїнський онлайн розклад bit.ly/3I05Qup.

"У найскладніший для країни час ми спільно з партнерами об’єднали всі сили та ресурси, щоб кожен мав доступ до освітнього процесу. Ми розуміємо, що багато дітей майже постійно перебувають в укриттях, а багато хто вимушений був евакуюватися від жорстокої агресії рф. Ми маємо продовжувати освітній процес принаймні у тих регіонах, де це можливо і безпекова ситуація дозволяє. Наразі ми рекомендували розпочати навчання у дистанційному форматі й підготували для цього певні інструменти", – зазначив Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет.

Інтерактивний розклад містить посилання на матеріали з різних ресурсів (Всеукраїнська школа онлайн, телеуроки, підручники тощо) для предметів згідно з календарно-тематичним плануванням.

Розклад занять із 1 по 11 клас:

https://mon.gov.ua/ua/vseukrayinskij-rozklad?fbclid=IwAR1CZoi9Y7j--3ZFoB_0vtfG38Ibb5xZfAwv5-3wzsTgUCNhjzAVBPtjoK4

14.03.22

Шановні добровольці та бійці добровольчих батальонів!

Ви – наші захисники та опора держави, спокій наших домівок, спокій близьких – у ваших надійних сильних руках. Ми, учні та вчителі Гадяцького ліцею I-III ступенів імені Олени Пчілки, щиро дякуємо вам та бажаємо сили і твердості духу, енергії та оптимізму, добра, світлого настрою та ПЕРЕМОГИ!12.03.22

Дорогі ліцеїсти!

Із хвилюванням пишемо це звернення до вас. Адже на нашу долю випало страшне випробування – війна, яку розв’язала росія проти України (думаємо, ви зрозуміли, чому ми написали слово «росія» з маленької букви, адже це вже стало національною позицією навіть найосвіченішої верстви населення). Українці пережили за цей час стільки, скільки іншим народам може не випасти й за десятки років. Але ми тримаємося, ми сповнені віри в ПЕРЕМОГУ, ми захоплюємося мужністю та відвагою воїнів Збройних Сил України!

У цей нелегкий для України час її доля в наших руках. Так сталося, що наразі кожен із нас – воїн. Воїн на своєму місці. Українці печуть хліб, лікують хворих, забезпечують зв’язок, вивозять поранених, ремонтують техніку, плетуть сітки, підтримують життєдіяльність міст, тощо.

А ваше завдання, дорогі учні, - наполегливо навчатись, хоча зараз і дистанційно. Ви не повинні просто сидіти біля своїх гаджетів, коли вирішується доля країни. Ми думаємо, що у кожного відбулася переоцінка цінностей і ви розумієте, як важливо бути освіченою людиною! Учіть українську мову, бо мова – це ДНК нації! Бо мова – це безперервний зв'язок поколінь. Будьте послідовними, як Олена Пчілка. Пам’ятайте, що знання кожного предмета – це зброя, яка наближає нас до перемоги над ворогом, який хоче забрати волю у нашого народу, що має свою тисячолітню історію, славетних воїнів, унікальну та неповторну культуру й традиції.

Учителі нашого ліцею знають, як ви важко переживаєте та страждаєте разом із усім українським народом. Але, незважаючи на біль й страх, ми хочемо допомогти вам, разом з вами прагнемо перемоги у цій страшній війні росії проти України. Просимо вас, ліцеїсти, бути старанними, докладайте максимум зусиль під час підготовки до уроків, працюйте над самовдосконаленням, багато читайте, адже ви – майбутнє нації!

Віримо, що Україна, як птах Фенікс, постане з попелу, переможе ворога, наступить відродження, держава стане успішною! А ми будемо згадувати війну, як страшний сон, але такий героїчний!

Слава Україні! Героям слава!


11.03.22

Дорогі ліцеїсти!

Учителі нашого ліцею знають, як ви важко переживаєте та страждаєте разом із усім українським народом. Якщо ви знаходитеся далеко від рідного міста, ми вам співчуваємо, не переживайте та повідомте нам. Учителі готові допомогти в любу хвилину. Зараз усім важко, ми розуміємо вас і хочемо порадити, як правильно організувати робочий день.

 1. Дотримуйтеся режиму дня.
 2. Обов’язково до 8 год. 00 хв. попередьте класного керівника, якщо у вас якість проблеми.
 3. Пам’ятайте, що ми працюємо згідно розкладу уроків.
 4. О 7 год.45 хв. ознайомтеся із матеріалами уроків на сайті. Це дасть вам можливість чітко спланувати свою роботу. Ви дізнаєтеся, з яких предметів та коли будуть онлайн-уроки.
 5. Будьте готові, що о 8 год. 00 хв. можуть бути онлайн-уроки.
 6. Потім подивіться та співставте матеріали учителя на сайті і на платформі «Google Classroom».
 7. Щоб упередити проблеми /якість інтернету/, створіть папку, скачайте матеріали уроків у іншу папку та назвіть її датою відповідного дня. Так ви будете контролювати виконання своїх завдань.
 8. Можна робити світлини завдань та матеріалів певних уроків.
 9. Раціонально розпоряджайтеся робочим часом. Виконуйте завдання та ознайомлюйтеся з матеріалами /якщо немає онлайн-уроку/ у межах часу певного уроку.
 10. Відправляйте домашні завдання на платформі «Google Classroom».
 11. Звертайтеся до вчителів, якщо у вас є запитання /на електронну пошту, Viber, месенджери/.
 12. Не забувайте про фізкультхвилинки.

Пам’ятайте, що ми прагнемо створити для вас максимально сприятливі умови для навчання. Давайте разом долати труднощі.

Ми переможемо! Усе буде Україна!

10.03.22

09.03.22

Шановні батьки!

У цей важкий для країни час, коли росія розв’язала криваву війну проти нашої неньки-України, ми всі стали єдиною родиною, ми розуміємо одне одного без зайвих слів й відчуваємо спільний біль за рідних та Україну. Майже два тижні ми живемо у новій страшній реальності: не вщухають обстріли міст, руйнуються житлові будинки, інфраструктура, гинуть мирні люди та наші захисники… Закликаємо вас: бережіть себе і своїх рідних та вірте у Збройні Сили України! Адже ми ні на хвилину не сумніваємося, що перемога буде за нами!

Щоб наблизити Перемогу, кожен повинен робити те, що вміє найкраще. Тому ми, педагоги Гадяцького ліцею I-III ступенів №1 імені Олени Пчілки, будь-де та за будь-яких обставин будемо допомагати державі знаннями та вміннями. Адже наше покликання та місія – виховати освічену, успішну та щасливу дитину, покоління людей, які будуть говорити українською, шанувати Україну й ніколи більше не допустять геноциду нашого народу!

Нам усім важко, але ми повинні впевнено дивитися у майбутнє та разом, об’єднавши зусилля, допомогти нашим дітям трохи відволіктися від страшних реалій життя, заспокоїти їх. Тому, шановні батьки, ми сподіваємося на вашу підтримку, співпрацю, розуміння, толерантність під час організації навчання з використанням дистанційних технологій.

Повідомте, будь ласка, класному керівникові, якщо ваша дитина не має доступу до інтернету, та підтримуйте, за можливості, постійно зв’язок, адже ми також хвилюємося за вас та готові допомогти в будь-яку хвилину. Якщо ви знаходитеся далеко від рідних місць, ми вас розуміємо, співчуваємо та докладемо максимум зусиль, щоб допомогти вирішити проблеми. Попри всі труднощі, педагогічний колектив буде робити все можливе, аби разом із вами гідно пройти ці часи!

Пам’ятаємо, що в єдності наша сила!

Віримо в Україну! Україна переможе!

Слава нашим героям та ЗСУ! Слава Україні!

09.03.22

Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет повідомив, що об’єднавши зусилля з Комітетом з питань освіти, науки та інновацій Верховної Ради України, освітянською та батьківською спільнотами виходимо з пропозицією про одноразову зміну алгоритмів щодо державної підсумкової атестації для учнів 11 класу та вступу до закладів вищої освіти України у 2022 році.

Враховуючи правовий режим воєнного стану, який спричинений військовою агресією Російської Федерації, агресивність російських військових і терористичних угруповань до національної системи освіти та науки, пропонуємо скасувати складання державної підсумкової атестації (ДПА), зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО), єдиного вступного іспиту (ЄВІ) та єдиного фахового вступного випробування (ЄФВВ) як конкурсний критерій доступу до освітніх послуг.

"Таке рішення є непростим, але необхідним! Адже наше головне завдання знизити рівень будь-яких стресів для дітей. Вони проживають непростий період сьогодні, і ми маємо докласти всіх зусиль, щоб цей період хоча б якось пом’якшити", - підкреслив Міністр.

Сергій Шкарлет, також зазначив, що відміна ЗНО сьогодні необхідна для збереження студентського контингенту, національного інтелектуального потенціалу, стимулювання до навчання в Україні, навіть у такий скрутний для нашої країни та суспільства час.

Міністерство освіти і науки України
08.03.22

НАЙДОБРІШИЙ ДОПИС

Українським діткам сьогодні важко. Їхнє дитинство проходить в укриттях і це великий стрес малюків. Ділимось корисними ресурсами, що допоможуть відволікти діток під час перебування в укритті

 • Видавництво Ранок БЕЗКОШТОВНО надає дитячі книги в електронному форматі https://bit.ly/35pwNKw
 • У Telegram-каналі Павлуша і Ява можна завантажити аудіоказки, які також будуть доступні без Інтернету https://t.me/pavlushaiyava
 • Ще один Telegram-канал з аудіоказаками українською https://t.me/kazky_ukr. Усі аудіоказки можна завантажити і слухати без зв’язку.
 • Yakaboo відкрили безкоштовний доступ до аудіо- та електронних книжок в мобільному додатку https://bit.ly/3CcZG92
 • Нова Українська Школа організувала серію пізнавальних онлайн-зустрічей із вчителями https://bit.ly/3sDR87P
 • MEGOGO відкрили безкоштовний доступ до мультиків, фільмів та аудіоказок https://bit.ly/35KLwjg

Психологічна студія СЕНС
07.03.22

Учителі закладу підтримують звернення до виконавчої директорки ЮНІСЕФ Кетрін Рассел.


07.03.22

ПАМ’ЯТКА: ЯКЩО ВИ ПЕРЕЇЖДЖАЄТЕ В УМОВАХ ВІЙНИ
06.03.22

125 підписів за 2 години зібрала петиція про закриття повітряного простору України, яку підтримали працівники закладу та їхні рідні. Усе буде Україна!!!

05.03.22

Українські воїни! Сьогодні ви пишете нову історію України. У ваших руках — майбуття всієї Європи.

Пишаємося вами! Віримо у вас! Повертайтеся живими!

Інститут мовознавства імені О.О. Потебні НАН України


03.03.22

Сьогодні 7 день війни з Росією... Ми не зломлені!

Ми сильні духом! Ми єднаємося! Ми допомагаємо одне одному! Ми підтримуємо усіх учасників освітнього процесу! Ми віримо в перемогу!

Тому лише за 4 години ми (учителі, учні, батьки, друзі, знайомі, просто небайдужі громадяни) сплели маскувальну сітку для наших воїнів, розмір якої 100м2! Сітка - це своєрідний оберіг для наших мужніх воїнів! Зав'язуючи вузлик, кожен учасник у думках посилав побажання захисту для захисників України!

      

      

      

      

      
03.03.22

Повідомлення від вчительки своїм учням: "Сподіваюсь, діти, тепер ви точно зрозумієте, навіщо вчити:

 1. Географію - щоб уміти орієнтуватися на місцевості як наші воїни.
 2. Математика - це наша Артилерія.
 3. Хімія - коктейлі Молотова.
 4. Фізика - вибухівки, траєкторії, швидкість польоту ракети.
 5. Фізкультура - сила наша!
 6. Українська мова - щоб точно правильно вимовляти слова "паляниця" та "нісенітниця".
 7. Історія - щоб точно знати, як утворилась наша рідна Країна і всю, дійсно, правду!
 8. Біологія і основи здоров'я - щоб точно знати все про першу медичну допомогу.
 9. Іноземні мови - як донести та розповісти про воєнні дії в будь-якій країні.
 10. Література, мистецтво- наша освіченість і гордість, і культура!! ( Щоб знати, коли ревуть воли, як ясла повні).
 11. Інформатика - тепер же кожен мріє попасти в хакерську організацію "Anonymous".
 12. Правознавство - знати точно про свої права!
 13. Англійську мову - щоб мати змогу прочитати інструкцію до джавеліна.
 14. Захист Вітчизни - ну тут ви самі все знаєте...

Слава Україні!
02.03.22

Аби трохи допомогти вам відволікти дітей, зібрали наші найпростіші, але в той же час цікаві інженерні завдання минулих років.


Інженерний тиждень

01.03.22

Заспіваймо пісню про Україну


Сторінки 1  2 3 4 5 6 7