Сторінки 1  2 3 4 5 6 7 8 

27.11.23

Із метою реалізації програми підвищення кваліфікації "Діяльнісний підхід в початковій школі в реаліях сьогодення" 25 листопада 2023 року на базі Гадяцький ліцей №1 імені Олени Пчілки відбувся тренінг для вчителів початкових класів Краснолуцької та Сергіївської ТГ. В ході якого педагоги активно досліджували ефективні стратегії НУШ, взаємодіяли зі штучним інтелектом, обговорювали освітні розриви і втрати, досліджували сутність та складові поняття "Благополуччя" та набули досвіду агентності.

Дякую ЗСУ за можливість працювати, Гадяцький Цпрпп за організацію та підтримку, команді the LEGO Foundation за співпрацю та реалізацію Концепції НУШ, а учасникам - за активність, творчу взаємодію та готовність розвиватися!

Світлана Капустянська - учитель початкових класів.

      
26.11.23

26 листорада – 90-ті роковини пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 рр..

У Гадяцькому ліцеї № 1 імені Олени Пчілки бібліотекарем Витушинською С.В. було оформлено книжкову виставку, організовано перегляди літератури, хвилину інформації, а для учнів 7-А класу проведено урок пам'яті "Голодомор 1932-1933рр. - геноцид українського народу"

Запали свічку пам'яті в знак вшанування всіх жертв Голодомору.

      

      
24.11.23

Учитель початкових класів вищої кваліфікаційної категорії Гірук О.В. провела презентаційний урок у 4-В класі "Будова рослини", на якому діти засвоювали знання, беручи участь у інтерактивних вправах, іграх, конкурсах, вікторинах.

      

      
24.11.23

Вітаємо учителя математики вищої кваліфікаційної категорії, старшого вчителя Галушку Л.П., яка взяла участь у обласному ярмарку кращих розробок навчальних матеріалів для дистанційного компоненту освітнього процесу в закладах загальної середньої освіти, де виборола 3 місце у номінації “Сміливість іти за мріями (розробки заходів військово-патріотичного виховання для учнів 5-11 класів)”. Метою конкурсу є забезпечення освітянської спільноти якісними навчальними матеріалами, підняття рівня військово-патріотичного виховання у закладах загальної середньої освіти.
23.11.23

У рамках проведення декади початкових класів для учнів 3-А класу (класний керівник Федоренко О.О.) проведено вікторину "Друзі наші менші". Маленькі любителі природи із задоволенням давали відповіді на запитання вікторини, а також переглянули цікаві факти про життя тварин.

      

      
23.11.23

На презентаційному уроці у 4-Б класі (проєкт "Інтелект України") учні під керівництвом Древаль Л.М. створювали модель зоряного неба, зокрема сузір'їв Великої та Малої Ведмедиці, використовуючи телескоп, який зробили власноруч.

      

      
22.11.23

Учитель 4-Б класу Древаль Л.М. провела презентаційний урок "Сузір'я. Карта зоряного неба. Орієнтування за зірками. Полярно зірка. Хімічний елемент. Натрій", на якому створили модель телескопа.

      

      
21.11.23

Учитель 4-В класу Гірук Оксана Василівна провела виховний захід "Із Україною в серці".

      

      
20.11.23

Підведено підсумки декади історії, у рамках якої Нагорною Т.В. проведені наступні заходи: вікторина "Великі українці в грошах" (7-А клас), квест-гра "Скарби України" (5 класи), конкурс "Історичні загадки" (7-А клас), гра "Україна" (9-Б клас).

      

      
18.11.23

Із радістю хочемо повідомити про чергову перемогу наших юних інтелектуалів - команду "Ніка" (керівник - Ольга ШАМАНСЬКА).
17.11.23

Фондом цивільних досліджень та розвитку США (CRDF Global) спільно з ГО "Смарт Освіта" з метою вдосконалення освітніх знань із кібербезпеки, кібергігієни та медіаграмотності презентовано онлайн-курс на тему "Основи кібербезпеки для школярів".

У закладі розпочалося використання даної платформи як в освітньому процесі, так і для саморозвитку школярів. Зокрема, станом на 17.11.2023 зареєструвалося на проходження курсу 302 учні, що становить 55% від загальної кількості.

      
16.11.23

Соціальний педагог Марія Комащук провела тренінг "Толерантність врятувати світ".

      

      
11.11.23

На базі Гадяцького ліцею № 1 імені Олени Пчілки Гадяцької міської ради проведено тренінг-навчання за програмою підвищення кваліфікації «Діяльнісний підхід у початковій школі в реаліях сьогодення». у якому взяли участь учителі початкових класів міста Гадяч.

Учителі працювали з Світланою Капустянською, регіональним тренером, яка продемонструвала на практиці партнерську роль педагога-дизайнера освітнього процесу, як вибудовувати взаємодію з дітьми відповідно до їхніх інтересів і потреб з урахуванням освітнього контексту.

Усі блоки, які передбачає програма навчання, успішно були опрацьовані. Під час пауз учителі активно продовжували спілкування, обговорювати освітні питання, ділитися досвідом та проблемами. Такий формат спілкування вчителів початкових класів дає зрозуміти, наскільки глибинно вони зрозуміли та усвідомили сутність поняття «діяльнісний підхід», його переваги та подальше застосування методики у власних щоденних професійних практиках.

Навчання пройшло у теплій, дружній атмосфері. Педагоги генерували креативні ідеї, приймали нестандартні рішення, активно включалися у роботу, фантазували, креативно та творчо підходили до виконання поставлених завдань, щиро ділилися досвідом, що сприяло, підвищенню фахового рівня та професійної майстерності учасників тренінгу.

Щира вдячність тренеру Світлані Капустянській, дирекції та вчителям Гадяцького ліцею № 1 імені Олени Пчілки Гадяцької міської ради за створені умови для навчання, а всім учасницям тренінгу – за творчість та креативність.

За матеріалами Гадяцького ЦПРПП

      
10.11.23

Гадяцький ліцей №1 імені Олени Пчілки став учасником унікальної події, спрямованої на залучення населення до занять фізичною активністю у рамках Європейського тижня спорту – BEACTIVE DAY 2023!
10.11.23

У тебе, осене, так жовтого багато,

На цьому тлі і сірий заяснів:

Як велетенські під дощем курчата,

Тріпочуть край узлісся ясени.


Жовтавим листям стелиш килимочки,

Немов з кульбаб весна на кожнім кроці.

На великодні з крашанок жовточки

Так схожі диньки в сонячнім потоці.

Ірина Москаленко

В рамках декади толерантності у Гадяцькому ліцеї №1 імені Олени Пчілки було організовано онлайн-виставку "МОЯ ОСІНЬ".

https://www.facebook.com/groups/322166041807820/permalink/1274087236615691/

      

      
09.11.23

Сьогодні у 1-А класі Строкань К.П. у рамках декади толерантності провела захід "Друзі назавжди".

      

      
09.11.23

Із метою участі в ініціативі «Пліч-о-пліч», за підтримки Президента України, проведено спортивні заходи «Cool Games”, а також змагання з волейболу та баскетболу. Діти отримали гарний настрій, показали чудові результати. Бажаємо досягати нових вершин та успіху!

      
09.11.23

У рамках декади толерантності проведено виставку малюнків учнів початкової школи "Світ моїх захоплень".

      

      
08.11.23

Сьогодні у 1-А класі відбувся майстер-клас "Подаруй другу смайлик", який провели Пантюшенко Н.М. та Омельяненко Т.В. у рамках декади толерантності.

      

      
08.11.23

Найменші учні Гадяцького ліцею №1 імені Олени Пчілки отримали від ЮНІСЕФ подарунки - рюкзаки зі шкільним приладдям.

ЮНІСЕФ є світовим лідером, провідним голосом світу для дітей та молоді, який просуває та захищає права дітей у 190 країнах, включаючи Україну.

Велике щастя - бачити радість на дитячих обличчях! Дякуємо!!!

      

      
08.11.23

Давньогрецький учений Фалес Мілетський помітив, що натертий хутром бурштин притягує до себе легкі тіла: шматочки паперу, соломинки... Учні 2-А класу Гадяцького ліцею №1 імені Олени Пчілки на уроці ЯПС виконали дослід "Магічні кульки" (учитель - Лобас О.М.).

      

      
07.11.23

Сьогодні вітання з Ювілеєм приймає заступник директора з навчально-виховної роботи, учитель- методист предмету "Інформатика" Коблиця Марина Георгіївна!

      

      
07.11.23

Колектив працівників та учнів Гадяцького ліцею №1 імені Олени Пчілки Гадяцької міської ради вітає з ювілейним Днем народження заступника директора з навчально-виховної роботи Коблицю Марину Георгіївну!

Бажаємо, щоб життя було яскравим та барвистим, рідні дарували радість, тепло і ласку, друзі оточували щирим розумінням і підтримкою, колеги поважали і цінували. Душевної гармонії, нескінченного позитиву, багато усмішок, сонячного світла, тепла та радості і, звичайно, гарного здоров'я. Будьте щасливі! Із Днем народження!!!

      
06.11.23

Учні 8-А класу разом із Комащук М.О. здійснили пізнавальну екскурсію "Подорожуємо рідним краєм".

      

      
06.11.23

Відбулося чергове засідання інтелектуального клубу "Магнітик", на якому у важкій боротьбі перемогу отримала команда " Ніка" нашого закладу (керівник- Ольга ШАМАНСЬКА). Щиро вітаємо та віримо в успіхи у наступних змаганнях.
04.11.23

Надійшли подяки учителям математики за організацію та результативну участь у обласних змаганнях "Математичний Занзібар".

      

      
03.11.23

У 7-Б класі проведено виховну годину "Війна...Діти... Вибухонебезпечні предмети".

      
03.11.23

Дуже приємно, що учні Гадяцького ліцею #1 імені Олени Пчілки не лише добре вчаться, а й постійно перемагають в різноманітних конкурсах і змаганнях! Іщенко Олександр - гарний спортсмен та гордість нашої школи! Сашу нагороджено грамотою та медаллю за зайняте ІІ місце в змаганнях із бігу на дистанцію 1000 метрів Так тримати!

Катерина Строкань - учитель англійської мови.

      
03.11.23

Як пояснити школярам, чому деякі діти змушені сидіти у візочку і не можуть бігати, а дехто навіть не може говорити чи бачити? Як навчити учнів розуміти, що відчувають і яким бачать світ люди з особливими освітніми потребами? Як донести думку про те, чому важливо спілкуватися і підтримувати таких людей? "Яким могло б бути Різдво без любові?"

Це – історія про їжака на ім’я Генріх, який прийшов до нового класу. Однолітки не спілкуються з ним, бо він має колючки. Напередодні Різдва однокласники дарують йому подарунок, завдяки якому вони зможуть дружити і гратися! Про це розповідала учням 1-х класів під час проведення заходів у рамках декади толерантності "Моя школа відкрита для всіх" асистент учителя Омельяненко Т.В.

      

      
02.11.23

Відповідно до наказу Департаменту освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації від 08 жовтня 2019 року No 340 «Про затвердження Положення про проведення обласних математичних змагань імені М.В.Остроградського» відбувся інтелектуальний турнір, який проводиться щорічно з метою виявлення творчо обдарованої молоді, створення умов для реалізації та розвитку здібностей школярів, формування в учнів інтересу до математики, пошуку школярів, схильних до наукової діяльності та здатних, застосовуючи знання з математики, знаходити оригінальні математичні рішення.

За результатами його проведення нагороджено дипломом ІІ ступеня переможницю у молодшій групі – Анну Сушко, ученицю 9-Б класу Гадяцького ліцею No 1 імені Олени Пчілки Гадяцької міської ради (учитель Залозна Т.О.).

      

      
31.10.23

Гадяцький ліцей №1 імені Олени Пчілки став учасником Всесвітнього дня прибирання «World Cleanup Day» в Україні, Всеукраїнського молодіжного екологічного форуму та членом великої міжнародної команди «Let`s do it Ukraine». Сьогодні ми отримали відзнаки за пророблену роботу і наш вклад у екологічне майбутнє планети.

Ольга Шаманська - заступник із ВР.

      
30.10.23

Учитель математики Гарнага С.І. узяла участь у засіданні обласної творчої майстерні по впровадженню STEAM - освіти.

      
30.10.23

Гадяцький ліцей №1 імені Олени Пчілки отримав подяку за участь у XVІ Всеукраїнському конкурсі «Мої права: разом до перемоги», який направлений на привернення уваги до порушених прав українських дітей, що постраждали від російської широкомасштабної збройної агресії проти України.

Ольга Шаманська - заступник із ВР.
28.10.23

Колектив працівників Гадяцького ліцею №1 імені Олени Пчілки вітає з ювілеєм бібліотекаря Світлану Василівни Витушинську! Нехай збудуться всі Ваші мрії, а успіх, радість, душевний комфорт і натхнення стануть постійними супутниками. Бажаємо щастя та щоб Вас завжди оточували радісні та щирі посмішки рідних. Із Днем народження!

      


27.10.23

Українська мова - це наш дух,наша душа, наша пісня. Вона завжди була і залишається символом єдності, незламності народу. У Гадяцькому ліцеї №1 імені Олени Пчілки вже стало гарною традицією щороку брати участь у Радіодиктанті національної єдності. Цей рік не став виключенням. Незважаючи на канікулярний час, учні 9-Б, 9-А, 10-го класів разом з учителями долучилися до цього заходу.

Ірина Шимка - учитель української мови

      

      
27.10.23

Під час Радіодиктанту відбувається єднання навколо української мови. Тому щороку педагогічний колектив та учні Гадяцького ліцею №1 імені Олени Пчілки долучаються до написання. А під час повномасштабної війни це особливо актуально та важливо, адже ми бачимо, що війна в Україні йде не лише за збереження наших територій, а й за збереження нашої ідентичності. Педагогічний колектив закладу вітає всіх учасників Радіодиктанту та висловлює щиру подяку нашим захисникам і захисницям за героїзм, мужність і самовідданість, непереможну силу духу, за можливість долучитися до флешмобу. Слава Україні! Героям Слава! Україна була, є і буде!

      

      

      

      
26.10.23

Попри канікули, учні 9-х класів Гадяцького ліцею №1 імені Олени Пчілки та Летичівського ліцею №2 не стомлюються вдосконалювати навички говоріння з іноземними волонтерами Joelle Rebeiz (USA) та Abdelbaki Ghouli (Algeria) разом з Oxana Gusar у рамках програми GoGlobal Speaking Club.

Катерина Строкань - учитель англійської мови

      
26.10.23

Учениця 9-А класу Панасенко Аліса на канікулах працює разом із учителем георграфії Васютою Любов Іванівною над дослідженням "Гадячани на мапі України".

      
25.10.23

Проведено змагання з футзалу в залік І Гімназіади Гадяцької громади.

У змаганнях брали участь 6 команд. Результати змагань: ІІІ місце – команда Гадяцького ліцею № 1 імені Олени Пчілки Гадяцької міської ради.

Зичимо всім мирного неба, вдалих стартів, переможних поєдинків, щирих вболівальників, життєвих та спортивних перемог!
25.10.23

Під час осінніх канікул ліцеїсти займаються плетінням маскувальної сітки для ЗСУ.

      
24.10.23

На засіданні педагогічної ради відбувся обмін досвідом роботи з питання «Упровадження в практику роботи інновацій та ІКТ із метою розкриття творчих здібностей учнів». Цікавими та пізнавальними були виступи вчителів: Світлани Гарнаги, Олени Толкачової, Людмили Домашенко, Івана Кириченка.

      

      

      
24.10.23

Відбулося засідання педагогічної ради №3. Порядок денний:

1. Про виконання рішень засідання педагогічної ради № 1 та № 2. Тетяна Смірнова

2. Про роботу на порталі «Нові знання» (педрада колективного мислення): проблеми, шляхи удосконалення. Марина Коблиця, учителі

3. Про роль домашніх завдань у формуванні в учнів інтересу до навчання.Людмила Домашенко, Ярослава Степанович

4. Педагогічна рада колективного мислення «Упровадження в практику роботи інновацій та ІКТ із метою розкриття творчих здібностей учнів». Обмін досвідом роботи. Світлана Гарнага, Олена Толкачова, Іван Кириченко, Володимир Євко

5. Про результати організації освітнього процесу для учнів, які навчаються за кордоном та Україні. Класні керівники

6. Звіт про підсумки виховної роботи за вересень та жовтень 2023. Катерина Шульженко

      
23.10.23

Згідно плану роботи школи відбулося засідання круглого столу "Стан адаптації учнів 5-х класів до навчання в основній школі".

      

      

      
23.10.23

За роки незалежності сформувався сталий інтерес до постаті, творчого й наукового доробку Бориса Грінченка (1863–1910), 160-річчя з дня народження якого ми відзначаємо 9 грудня 2023 року. Його історичну роль в українському національному русі трактують як «будитель нації». Педагог, письменник, літературознавець, лексикограф, етнограф, історик, фольклорист, публіцист, видавець, популяризатор науки, соціолог, перекладач, бібліограф, громадсько-культурний діяч – усе це про Бориса Дмитровича Грінченка. Ювілей педагога відзначається на державному рівні відповідно до Постанови Верховної Ради України від 17 грудня 2021 року №1982-IX “Про відзначення пам’ятних дат і ювілеїв у 2022-2023 роках”. На канікулах згідно річного плану Гадяцького ліцею №1 імені Олени Пчілки відбулися педагогічні читання на тему» «Батько» словника української мови». Учителі прослухали виступи:

1. Борис Грінченко — письменник, учений, публіцист, громадський діяч. Валентина Бутко

2. Народження та освіта Бориса Грінченка. Оксана Гірук

3. Педагогічна діяльність Бориса Грінченка та створення підручника. Ольга Рудкіна

4. Ідеали Бориса Грінченка. Людмила Древаль

5. «Батько» словника української мови. Світлана Витушинська

      

      

      
23.10.23

Проведено четверту гру сезону V регулярного чемпіонату інтелектуальних ігор «Що? Де? Коли?» серед команд клубу «Магнітик».

У цій грі чемпіонату чудову гру продемонстрували наша команда «Ніка», яка відповіла на 13 запитань!!!!

ВІТАЄМО! ПИШАЄМОСЯ!
20.10.23

Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек "Вірю в майбутнє твоє, Україно!"

У шкільній бібліотеці вихователем ГПД Рудецькою С.О. для учнів 4-В класу було проведено майстер-клас із виготовлення патріотичних поробок браслетів-оберегів.

      

      

      
20.10.23

Сьогодні відбувся захід "Посвята в першокласники"! Вітаємо учнів 1-Б класу з почесним званням "Справжній першокласник", нашу шкільну родину, батьків та Лісницю Людмилу Анатоліївну!!!! Радісного та щасливого шкільного життя вам, учні Гадяцького ліцею №1 імені Олени Пчілки!!!!!!!!

      

      

      
18.10.23

Учитель початкових класів вищої кваліфікаційної категорії Людмила Древаль, яка атестується у 2023/2024 н.р., провела у 4-Б класі презентаційний урок математики "Нумерація багатоцифрових чисел. Знаходження дробу від числа та числа за величиною його дробу. Задачі на знаходження дробу від числа та числа за величиною його дробу". Учителі мали можливість ознайомитися з методикою проведення уроку в класі, який навчається за педагогічним проєктом "Інтелект України".

      

      
17.10.23

«Вірю в майбутнє твоє, Україно!

Для учнів 3-А класу (класний керівник Федоренко О.О.) бібліотекарем Витушинською С.В. було проведено годину інформації "Відомі українці, які прославили і прославляють нашу державу".

Також учні переглянули кінофільм про визначну та героїчну постать України - Івана Сірка."

      
13.10.23

Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек – жовтень 2023р. проходить під гаслом «Вірю в майбутнє твоє, Україно!»

Бібліотекарем Витушинською С.В. для учнів 1-Б класу (класний керівник Лісниця Л.А.) Гадяцького ліцею № 1 імені Олени Пчілки було проведено годину державності "Державні та народні символи України".

      

      
13.10.23

Вітаємо учнів 5-х класів із почесним званням "ЛІЦЕЇСТ"!

      
13.10.23

Сьогодні довгоочікуваний день для 63 учнів 5-х класів (класні керівники -Людмила Костенко, Ірина Шимка, Тамара Нагорна). Відбулася посвята в ЛІЦЕЇСТИ! Тепер п'ятикласники стали частиною великої дружньої родини Гадяцького ліцею №1 імені Олени Пчілки Гадяцької міської ради. Вони – те саме молоде покоління, яке йде до мети, долає бар’єри та вірить у щасливе майбутнє та ПЕРЕМОГУ України у війні! Урочистим моментом було проголошення клятви ліцеїста, яку учні повторювали разом із учнем 5-Б класу Дмитрашем Дмитром. У вітанні директор школи Тетяна Смірнова висловила віру в те, що ліцеїсти з честю будуть нести це почесне звання. Лідер учнівського самоврядування учениця 10 класу Олександра Тарасенко також привітала учнів 5-х класів. Символічним було закінчення заходу - усі заспівали гімн ліцею!

Процвітання тобі, рідний ліцей №1!!!!!!!

      

      

      

      
13.10.23

Сьогодні у музеї було дуже гарміно, адже завітали надзвичайно допитливі і непосидючі четвертокласники (класні керівники - Людмила Древаль та Оксана Гірук). Вони дізналися більше інформації про історію рідного краю, природу та про видатних людей Гадяччини.

      
12.10.23

У рамках декади музичного мистецтва Ольга Рудкіна провела заходи: "Віртуальна подорож до театру оперети" (7-А), "Караоке- батл" (5-Б та 5-В клас), "Розгадування музичних кросвордів" (5-В).

      

      
11.10.23

Вітаємо учениць Гадяцького ліцею №1 імені Олени Пчілки Ногу Марину (8-А клас) та Пасюту Валерію (8-А клас), які у складі команду КУ «Гадяцька комплексна дитячо-юнацька спортивна школа» Гадяцької міської ради (тренер Антон УНІЖОННИЙ) зайняли перше місце в обласних змаганнях команд із волейболу серед дівчат 2009-2010 р.н., які відбулися у м. Кобеляки. Дякуємо учителю фізичної культури Світлані Бовт за активну та результативну роботу по підготовці шкільної команди з волейболу!!!!

      

      
11.10.23

Стартував V чемпіонат інтелектуальних ігор «Що? Де? Коли?» серед учнівської молоді Гадяцької міської територіальної громади.

Уже традиційно кожен заклад освіти визначає склад своєї збірної, до якої входять учні 7-10 класів. У 2023/2024 навчальному році у змаганнях братимуть участь 5 команд.

Позаду напружений підготовчий період інтелектуального турніру. 22 вересня 2023 року стартував V сезон чемпіонату інтелектуальних ігор «Що? Де? Коли?» серед команд клубу «Магнітик».

Другу гру сезону проведено 6 жовтня 2023 року. Цього дня кращими стали чемпіони минулих років – команда Гадяцького ліцею №1 імені Олени Пчілки Гадяцької міської ради «Ніка», яка черговий раз здобула перемогу (керівник - Ольга Шаманська).

Вітаємо переможців та з нетерпінням чекаємо наступних ігор чемпіонату!
10.10.23

Вітаємо наших спортсменів: Іщенка Олександра за зайняте 2 місце з бігу на 1000 метрів та Пікузу Ігоря за зайняте 3 місце у бігу на 1000 метрів на змаганнях із легкоатлетичного кросу I Гімназіади Гадяцької громади!!!!

      

      
10.10.23

До Дня ментального здоров'я, який покликаний привернути увагу до важливості психічного добробуту людей, Марія КОМАЩУК та Ольга ЖЕЗІЦьКА провели заходи з формування стресостійкості у наших ліцеїстів. Мета цих заходів - навчити школярів ефективно впоратися з емоційними та освітніми викликами, забезпечуючи їх психологічний комфорт та сприяючи успішному навчанню. Учні брали участь у спеціально розроблених вправах, які допомагали їм зосередитися, знизити рівень стресу та зміцнити внутрішню стійкість до складних ситуацій. Діти навчились визначати свої емоції, знаходити способи вираження та управління ними, а також вчитися вірити у свої сили та знаходити оптимістичний погляд на різні життєві ситуації.

      

      
10.10.23

Вітаємо наш заклад із ПЕРЕМОГОЮ!

Друзі, дякуємо вам за участь у конкурсі з нагоди Всесвітнього дня шкільного молока 2023! Ми разом змогли вкотре привернути увагу до важливості вживання молока та молочних продуктів дітьми та дорослими!

284 навчальні заклади із 19 областей України взяли участь у конкурсі та провели тематичні активності у своїх школах, дитячих садках, громадах.

Всього до лекцій, відкритих та профорієнтаційних уроків, конкурсів, вуличних просвітницьких акцій, екскурсій, флешмобів, кулінарних майстеркласів та інших заходів, організованих навчальними закладами, було залучено понад 300 000 осіб!

Дякуємо Силам оборони за можливість працювати та дарувати дітям позитивні емоції, прищеплювати корисні знання та звички і щиро віримо, що вже незабаром вся країна буде вільною та зможе долучатися до наших активностей!

Оголошуємо переможців, які отримають головні призи:

- Гадяцький ліцей №1 імені Олени Пчілки, Полтавська область.

- Гімназія № 315 з поглибленим вивченням іноземних мов, м.Київ.

- Дитячий садок-ясла №1 м.Чортків, Тернопільська область.

Конкурс проведено завдяки компаніям Молочний альянс Molokia Lustdorf КЛУБ СИРУ та Astarta-Kyiv за підтримки Швейцарії в рамках Quality FOOD Trade Program. Окрема вдячність за партнерство та інформаційну підтримку Міністерство освіти і науки України та Український інститут розвитку освіти. За матеріалами - Astarta- Куіv. https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid032K2MHgcc5eLrA6d1jPm5VdNFUbCDxD6u9N4oGoZkMLFkZGtJH9GiUZH7YzBwExt7l&id=100057699781203
09.10.23

Невимовно тяжка втрата – перестало битися серце берегині української пісні Ніни Митрофанівни Матвієнко, чий лагідний, пронизливо-щемливий голос передавав душу та ментальність українського народу, звучав як голос рідної матері… Вона назавжди залишиться з нами в своїх піснях, які непідвладні часу та займають особливе місце у серці кожного українця.

Колектив учителів та учнів Гадяцького ліцею №1 імені Олени Пчілки мав щастя у 2019 році приймати у музеї Олени Пчілки Ніну Митрофанівну як лауреата Літературно-мистецької премії імені Олени Пчілки. Тепер її світлина в експозиції шкільного музею «Лауреати Літературно-мистецької премії імені Олени Пчілки» буде світлим спогадом для вчителів та учнів…

Красива, світла, проста, життєрадісна, усміхнена, енергійна, емоційна, відкрита, доброзичлива – такою ми будемо завжди пам’ятати Ніну Митрофанівну Матвієнко та гордитися тим, що мали унікальну можливість зустрітися та спілкуватися з нею…

Світла пам'ять талановитій людині, душі нації, чий голос назавжди з нами! Щирі співчуття рідним…

      

      
09.10.23

Команда учнів 6-7 класів Гадяцького ліцею №1 імені Олени Пчілки – переможець ( 3 місце) обласних онлайн-змагань «Математичний Занзібар»!!!!!!!

У суботу, 07.10.2023, учні 5-9 класів Гадяцького ліцею №1 імені Олени Пчілки відповідно до наказу Департаменту освіти і науки Полтавської обласної військової адміністрації від 18 вересня 2023 року№ 282, беручи до уваги лист Полтавської академії неперервної освіти імені М.В. Остроградського від 22 вересня 2023 року № 01-22/917 долучилися до обласних онлайн-змагань «Математичний Занзібар». Участь у таких конкурсах допомагає розвивати інтелект, спонукає до пошуку нестандартних рішень, розвиває логічне мислення, вчить знаходити вихід зі складних ситуацій, виховує характер, формує наполегливість, точність, зосередженість. Із радістю повідомляємо, що команда ліцеїстів 6-7 класів (учителі – Галушка Л.П. та Гарнага С.І.) виборола на обласних змаганнях 3 місце! У складі команди були такі учні:

Кузьменко Марк Романович, 6-А

Ракочій Даніїл Віталійович, 7-А

Сіробаба Олег Владиславович, 7-Б

Макаренко Станіслав Олегович, 6-А

Стешенко Дарій Олексійович, 6-А

Василенко Потап Вікторович, 6-А.

Висловлюємо подяку також учителям математики Афанасьєвій С.В., Залозній Т.О., Костенко Л.О., учні яких також показали гарний результат, увійшовши в 10 кращих. Окрема подяка вчителю інформатики Толкачовій О.О. за технічну підтримку. Так тримати!

      

      
09.10.23

Учні 9-х класів (учитель - Строкань К.П.) разом iз Летичівським ліцеєм №2 Хмельницької області беруть участь у програмі розвитку та вдосканалення знань та вмінь з англійської мови українських школярів у рамках програми Go Global.Speaking Club. Волонтер Бакі з Алжиру вражений ерудицією та знаннями наших учнів із англійської мови. Участь у програмі - це унікальна можливість для спілкування англійською мовою в дружній атмосфері.

      

      
06.10.23

У рамках декади музичного мистецтва Гірук О.В. провела для учнів 4-В класу захід " Пісня- скарб українського народу".

      
06.10.23

Національний проєкт із медіаграмотності «Фільтр» Міністерства культури та інформаційної політики України (далі – Фільтр) спільно з акціонерним товариством «Національна суспільна телерадіокомпанія України» провели телевізійний урок «Всеукраїнський урок єдності», який був присвячений темі протидії дезінформації та маніпуляціям. Учителі інформатики Костенко Л.О., Толкачова О.О., Залозна Т.О. долучили ліцеїстів 6 та 9 класів Гадяцького ліцею №1 імені Олени Пчілки до заходу. Учні дізналися, як протидіяти соціальним стереотипам, хто такі боти та тролі, як розумно споживати інформацію та не вестися на маніпуляції. Ця ініціатива мала на меті підвищити рівень стійкості українців до пропаганди та вдосконалити навички критичного мислення. Наприкінці телевізійного уроку дітям будо запропоновано пройти невеличку тест-гру, яка складалася з 7 запитань. Для цього потрібно було, щоб діти сканували QR-код на екрані та перейшли за посиланням. Цікавим був сюрприз для школярів старших класів, про який оголосили під час уроку. «Всеукраїнський урок єдності» спонукав ліцеїстів замислитися над тим, що вони чують, бачать, читають. На ньому акцентувалася увага, що потрібно критично аналізувати медіаповідомлення, помічати пропаганду, а також розуміти, які чинники впливають на інформацію.

      

      

      

      
05.10.23

Проведено церемонію відкриття І Гімназіади Гадяцької громади.

Програмою Гімназіади передбачено проведення змагань з 11 видів спорту, а залік для команд проводитиметься з 8 кращих видів спорту.

Розпочалися змагання І Гімназіади з легкоатлетичного кросу. У результаті напруженої боротьби ІІІ місце виборола команда Гадяцького ліцею № 1 імені Олени Пчілки Гадяцької міської ради.

Щиро вітаємо наших спортсменів!
05.10.23

"Сторінками дитячого Євробачення" - так називався захід для учнів 4-х класів, проведений Рудкіною О.М. у рамках декади музичного мистецтва.

      

      
04.10.23

4 жовтня - День пам'яті Олени Пчілки (Ольги Драгоманової-Косач) - письменниці, педагогині, перекладачки, фольклористки, етнографині, видавчині і редакторки, активної громадської діячки, члена-кореспондента академії наук України.

До цього дня в Гадяцькому ліцеї №1 імені Олени Пчілки були організовані книжкові виставки, перегляди літератури, кінофільмів про життєвий і творчий шлях письменниці. А для учнів 3-х класів було проведено годину інформації "Олена Пчілка. Її ім'я носить наш заклад."

До дітей із вступним словом звернулася заступник директора з НВР Бутко В.В. Вона розповіла про значення ролі Олени Пчілки в розбудові української державності та заходи, які проводяться щороку в закладі, про роль шкільного сайту, зокрема сторінки "Музей", у національно-патріотичному вихованні учнів та популяризації імені славетної землячки.

Бібліотекар ліцею Витушинська С.В. ознайомила із літературною спадщиною письменниці, показала кінофільм про життєвий і творчий шлях Олени Пчілки.

Викликала зацікавленість вікторина, яку провела класний керівник 3-А класу Федоренко О.О., "Що я знаю про Олену Пчілку", а класний керівник 3-Б класу Капустянська С І. розповіла про цікаві факти з життя письменниці.

      

      

      
04.10.23

Із нагоди відзначення дня пам'яті Олени Пчілки в Гадяцькому ліцеї №1 імені Олени Пчілки було проведено конкурс серед учнів 3-х класів на кращого декламатора віршів письменниці. У ньому взяли участь учні 3-А класу (класний керівник Федоренко О.О.) та учні 3-Б класу (класний керівник Капустянська С І.).

Вітаємо переможців:

І місце - Одинець Даяна, Желізняк Кароліна.

ІІ місце - Бутко Максим, Потапенко Сергій.

ІІІ місце - Сиваш Софія, Ященко Ліля.

Переможці та учасники конкурсу були нагороджені грамотами.

      

      

      

      
04.10.23

Сьогодні 93 роки від дня смерті видатної української письменниці, громадської діячки, поетеси Олени Пчілки. У рамках Дня пам'яті про нашу видатну землячку в закладі були організовані книжкові виставки, перегляди літератури, а для учнів 4-В класу (класний керівник Гірук О.В.) Гадяцького ліцею №1 імені Олени Пчілки було проведено бібліотечно- бібліографічний урок про життєвий і творчий шлях Ольги Петрівни Косач-Драгоманової (1849-1930).

      

      
03.10.23

У рамках декади музичного мистецтва Рудкіна О.М. провела для для учнів групи продовжено дня першого класу вікторину.

      

      
02.10.23

Команда закладу "Промені сонця" взяла участь у відкритих міських військово- патріотичних змаганнях "Крокуємо до Перемоги" (керівник - учитель предмету "Захист України" Підгайний О.М.).
02.10.23

Із нагоди відзначення Дня працівників освіти грамотами Миргородського районної військової адміністрації нагороджені директор ліцею, учитель вищої кваліфікаційної категорії, вчитель- методист Тетяна Юріївна Смірнова та вчитель математики Тетяна Олексіївна Залозна. Також грамотою Гадяцької міської ради відзначена педагогічна діяльність учителя математики вищої кваліфікаційної категорії, старшого вчителя Лариси Павлівни Галушки! Прийміть щирі вітання!

      

      
02.10.23

Із нагоди Дня працівників освіти педагогічна діяльність заступника директора з НВР Марина Георгіївна Коблиці відзначена грамотою Полтавської обласної державної адміністрації. Вітаємо та зичимо нових досягнень!
02.10.23

Про результативність роботи закладу свідчать результати ЗНО (НМТ) протягом років. Згідно рейтингу Гадяцький ліцей №1 імені Олени Пчілки займає лідерські позиції серед ЗЗСО Гадяцької міської територіальної громади! (За матеріалами наради директорів)

      
29.09.23

Із нагоди Дня працівників освіти та ювілейного дня народження діяльність директора Тетяни Юріївни Смірнової відзначена численними нагородами! Вітаємо та зичимо нових досягнень!

      

      
29.09.23

Сьогодні учні 7-Б класу (класний керівник- Строкань К.П.) відвідали Гадяцький історико-краєзнавчий музей. Усе як завжди на висоті! Екскурсовод Ірина Олександрівна Чемерис провела чудову подорож у минуле! Ми гадячани пишаємо нашою історією, родиною Драгоманових, природою рідного краю! У нас все найпрекрасніше і найкраще! Прийдемо в гості ЩЕ!

Катерина Строкань - класний керівник.

      

      
29.09.23

Трудовий колектив, учні та батьки від усього серця вітають директора Гадяцького ліцею №1 імені Олени Пчілки Тетяну Юріївну Смірнову з ювілейним Днем народження!

Щиро бажаємо Вам легко справлятися з керівництвом шкільними справами, домагатися реалізації всіх важливих бажань і цілей у житті, бадьорості душі і світлої любові серця. Нехай у педагогічній діяльності Вам не буде рівних, у житті вдається бути завжди на висоті, щодня доля дарує безліч добрих сюрпризів, великих можливостей, яскравих емоцій.

Усього Вам лише гарного, доброго та світлого! З Днем народження!

      
28.09.23

Учні 1-Б класу ( класний керівник Лісниця Л.А.) виготовили стіннівку вдячності із нагоди відзначення 01.10.2023 свята Дня захисників та захисниць. ПЕРЕМОГИ нам усім!!!

      
27.09.23

Пекучий біль і гіркий смуток війни торкнувся чорним крилом учасників освітнього процесу Гадяцького ліцею №1 імені Олени Пчілки. Безжальна війна забрала життя ще одного ГЕРОЯ – випускника нашого закладу, старшого солдата Олександра Анатолійовича Линника, 1987 р.н.

Життя військового обірвалося 29 липня 2023 року під час виконання бойового завдання в Запорізькій області. Герой разом зі своїми побратимами до останнього подиху стояли на захисті нашої держави.

Колектив працівників школи, батьки та учні 6-Б класу з великим сумом у серці висловлюють глибокі співчуття Линнику Єгору та рідним із приводу героїчної загибелі його тата, захисника України…

Важко знайти слова втіхи, неможливо загоїти біль та гіркоту від втрати рідної, близької людини, та нехай добрий, світлий спомин про покійного захисника стане сильнішим за смерть і назавжди залишиться у пам’яті рідних, колег, друзів, бойових побратимів, усіх, хто знав його, любив і шанував.

Сумуємо разом із Вами, низько схиляємо голови у скорботі.

Нехай душа загиблого ГЕРОЯ знайде вічний спокій…

Герої не вмирають, вони залишаються у наших серцях!


22.09.23

У рамках конкурсу до Всесвітнього дня шкільного молока *#День_шкільного_молока_2023*

21 вересня 2023 року учні 8-Б класу Гадяцького ліцею 1 імені Олени Пчілки, здійснили екскурсійну поїздку в с. Сергіївка, де чудово провели час та познайомилися з виробництвом молочної продукції на заводі " Сергіївський продукт". Дякуючи керівнику підприємства Володимиру Опришко, ми мали гарну можливість відвідати всі цехи даного підприємства, побачити на власні очі процес переробки молока, варіння сиру та згущеного молока, випікання хлібобулочних виробів та тортів. Милі робітниці поділилися секретом такої смачної продукції, в яку вкладають всю свою душу, а майстер виробництва Олена пригостила нас молоком та смачними пухкими булочками з печі.

Але наша поїздка продовжувалася. Діти з захопленням відвідали місцевий сучасний батут, пасли корів на луках, годували кіз.

Така незвичайна поїздка!

Алла Дудич - класний керівник 8-Б класу.

      

      
20.09.23

Проведені засідання груп супроводу інклюзивного навчання у 1-А, 3-Б, 4- В та 5-В класах.

      

      
20.09.23

За таким свідомим підростаючим поколінням майбутнє процвітаючої України!

Для всіх музейників стало великою несподіванкою, коли наприкінці робочого дня до Гадяцького історико-краєзнавчого музею завітав школяр із подарунками. Виявилося, що учень 4-А класу Гадяцького ліцею №1 імені Олени Пчілки Арсен Пасюта, побувавши на екскурсії із класом, настільки перейнявся історією краю, що вирішив долучитися до акції "Подаруй музею експонат" і того ж дня подарував до фондів музею кілька експонатів.

Окрема дяка батькам за виховання свідомого українця!
18.09.23

18 вересня 1841 р. в м.Гадяч, народився Михайло Драгоманов - український публіцист, історик, філософ, економіст, літературознавець.

У навчальному закладі було оформлено книжкову виставку, а для учнів 9-Б класу бібліотекарем ліцею Витушинською С.В. і вчителем історії Нагорною Т.В. проведено годину "Що ми знаємо про Михайла Драгоманова".

      

      
15.09.23

Квіти і війна...На перший погляд, це несумісні речі. Але виставка, проведена у закладі, показала, що саме квіти та поєднання їх у букети створює особливу атмосферу, викликає як позитивні емоцїі радості, спокою та щастя, так і змушує задуматися, як важко нашим ГЕРОЯМ здобувати ПЕРЕМОГУ, як їм не вистачає таких буденних речей як споглядання краси.

      

      

      
15.09.23

Сьогодні закінчується Олімпійський тиждень. Ліцеїсти тепер будуть згадувати естафети, ранкові руханки, змагання, ігри, інтелектуальні змагання на олімпійську тематику. Але їх чекають цікаві заходи на уроках.

      

      
14.09.23

Війна, з якою загарбницька росія прийшла на територію України, забирає життя найкращих синів України…

Колектив працівників Гадяцького ліцею №1 імені Олени Пчілки Гадяцької міської ради, батьки та учні 11 класу з великим сумом у серці висловлюють глибокі співчуття Ліані Мартиненко та рідним із приводу героїчної загибелі її тата, захисника України – Мартиненка Сергія Сергійовича.

На жаль, словами важко загоїти в серці болючу рану втрати. Адже смерть найріднішої людини – велике випробування. У цю гірку мить поділяємо горе Вашої сім’ї та разом з Вами схиляємо голову в глибокій скорботі.

Герої не вмирають, вони назавжди залишаються в наших серцях.

Вічна пам’ять і слава українському воїну, який захищав Батьківщину та кожного з нас!
14.09.23

Знає киця, знає пес - молоко долає стрес. Пам'ятають про це і учні 6-х класів. #День_шкільного_молока_2023

      

      
13.09.23

Із 08.09.23 у Гадяцькому ліцеї №1 імені Олени Пчілки проводяться заходи в рамках олімпійського тижня, який розпочався олімпійським уроком. Ліцеїсти взяли участь у: естафетах, легкоатлетичних забігах серед учнів, товариських зустрічах із ігрових видів спорту.

      


12.09.23

У рамках місячника "Увага! Діти на дорозі" та з метою запобігання травматизму внаслідок дорожньо-транспортних пригод у Гадяцькому ліцеї №1 імені Олени Пчілки був проведений урок «Безпечна дорога до школи» за участю інспектора СЮП ВП Миргородського РВП ГУНП України в Полтавській області Олени Березовської Elena Mironenko.

      
12.09.23

#День_шкільного_молока_2023

"Молочні вуса" 2-А (класний керівник -Лобас О.М.).

      

      
11.09.23

08.09.2023 року учителі української мови Ірина Шимка та Тетяна Бердник разом із учнями взяли участь у обласному флешмобі "Що значить бути грамотним сьогодні? Чи потрібна грамотність у час цифровізації?"

      

      
11.09.23

Протягом багатьох років наш заклад згідно рейтингу за результатами здачі ЗНО та НМТ входить у 20 кращих шкіл області. У 2023 році маємо 18 місце серед 262 шкіл Полтавської області!!!!

      
08.09.23

2023/2024 навчальний рік стане визначальним для 32 учнів Гадяцького ліцею №1 імені Олени Пчілки(класний керівник- Любов Аврамко), адже знання, отримані у закладі, будуть стартом у щасливе та успішне майбутнє!!!! Віримо в це!

      
07.09.23

Колектив Гадяцького ліцею №1 імені Олени Пчілки глибоко сумує з приводу героїчної загибелі тата нашої учениці Мартиненко Ліани, який віддав життя, захищаючи Батьківщину. Вічна пам'ять герою!

      
04.09.23

Очі, що випромінюють доброту.

Реалії сьогоднішнього життя показують нам, що світ стає жорстокішим. Але і серед повсякденних турбот та особистих справ можна знайти прояви людяності, доброти, поваги до старших. Мельник Максим та Боровик Сергій, учні 9-Б класу Гадяцького ліцею №1 імені Олени Пчілки дивлячись, як непросто живеться людям похилого віку, взялися допомагати сусідці Максима, Валентині Василівні Нікіфоровій. Валентина Василівна понад 30 років пропрацювала у Гадяцькій школі №1 вчителем початкових класів, виховуючи молоде покоління. А нині, вона щиро вдячна колегам, які працюють у Гадяцькому ліцеї № 1 імені Олени Пчілки і продовжують виховувати гідну зміну.

Жінка з вдячністю говорить, що хлопці постійно цікавляться її здоров’ям, допомагають по господарству. Вони завжди привітні, доброзичливі, з очима, що випромінюють доброту. Ніколи не пройдуть повз, якщо бачать, що потрібна допомога (зібрати яблука чи горіхи, донести сумку з магазину або сходити за покупками, а ще розчистити сніг взимку, зібрати листя восени).

Приємно отримувати щирі слова подяки, які лунають на адресу наших учнів, і бачити, що спільна праця вчителів та батьків у вихованні підростаючого покоління дає такі результати.

      
01.09.23

Згідно графіка сьогодні ліцеїсти зустрілися у класах рідної школи та відзначили День знань. Хоча прийшлося спускатися в укриття, але атмосфера радості літала у повітрі. Особливою вона була для 39 учнів перших класів! Вітаємо всіх та бажаємо, щоб цей рік був успішним та безпечним.

      

      

      

      
01.09.23

31.08.23

Шановні учасники освітнього процесу!

Вітаємо з початком нового навчального року та дякуємо за толерантність, розуміння, підтримку і за те, що обрали наш заклад!

Ми, адміністрація та педагогічний колектив, розуміємо ваше хвилювання з приводу початку нового навчального року в умовах продовження воєнного стану. Нас турбує питання відсутності належної кількості укриттів для того, щоб усі ліцеїсти навчалися у школі, але ми працювали та працюємо наполегливо, створюючи свою модель для максимально комфортних умов навчання всіх учнів школи. Повідомляємо, що неодноразові звернення педагогічного колективу до засновника мають позитивний результат. Нам обіцяють у найкоротші терміни здійснити ремонт та забезпечити новим укриттям № 4, що дасть можливість організувати освітній процес для ВСІХ учнів офлайн (у школі). Важливим є  в такій ситуації не панікувати, триматися разом та спільно вирішувати всі питання.

Маємо розуміти, що виконання певних правил – це запорука збереження життя та здоров’я здоров’я наших дітей . Ознайомтеся із матеріалами, розміщеними на сайті (сторінка «Цивільний захист»): https://pchilka-litsei.in.ua/civil_protection.php

Повідомляємо:

- У 20023/2024 н.р. у ліцеї буде організовувати освітній процес за ЗМІШАНИМ типом: офлайн (у школі) та з використанням дистанційних технологій. Розклад дзвінків та режим роботи можна знайти за посиланням: https://drive.google.com/drive/folders/1y7tAt_ySXa0CGcOpPeJ0lzAo_Xk4zTFB

- Упроваджуємо в освітній процес електронний журнал та щоденник на платформі «Нові знання». Ви матимете можливість бачити оцінки та д/з (або рекомендації учителів) вашої дитини.

- Через тиждень усі учні матимуть можливість навчатися офлайн (у школі).

- Працювати будемо у 3 зміни, але це тимчасово!!!!

- Учні початкової школи матимуть змогу відвідувати групу продовженого дня:

- 1 та 2 класи – якщо учні навчаються в школі, то і заняття у ГПД у школі;

- 1 та 2 класи – якщо учні навчаються з використанням дистанційних технологій, то і заняття у ГПД онлайн;

- 3 та 4 класи – заняття ГПД (тимчасово) будуть проводитися онлайн.

Звертаємо вашу увагу, що вся офіційна інформація щодо організації освітнього процесу у Гадяцькому ліцеї №1 імені Олени Пчілки розміщується на сайті: https://pchilka-litsei.in.ua/news.php

У такий складний час війни хочеться, щоб новий навчальний рік проходив злагоджено, без конфліктів, потрясінь, успішно, безпечно, під мирним українським небом!
31.08.23

Відбулося засідання педагогічної ради, на якому були визначені завдання педагогічного колективу на 2023/2024 н.р.

      

      

      
30.08.23

Відбулося засідання ради школи. Порядок денний:

  1. Про режим роботи закладу в 2023/2024 н.р.
    Марина Коблиця
  2. Про безпечне освітнє середовище ЗЗСО.
    Смірнова Т.Ю.
      
24.08.23

Із Днем Незалежності, Україно!

      

      

      
15.08.23

Вітаємо ученицю 7- Б класу!

Чудові новини під час канікул продовжуються.

Учениця Гадяцької дитячої мистецької школи Марія Мінченкова (клас викладача Тетяни Дерев'янко) взяла участь у Канадсько-Українському фестивалі дитячої та юнацької творчості «Торонто-2023» і зайняла І місце!
28.07.23

28 липня Україна вдруге відзначає День Української Державності, установлений Указом Президента України від 24 серпня 2021 року № 423 і з метою утвердження понад тисячолітніх традицій українського державотворення, яке корінням сягає часів заснування міста Києва та розквітло за князювання Володимира Великого.

День Української Державності запроваджений на утвердження спадкоємності понад тисячолітньої історії українського державотворення, а також для протидії російській дезінформації та історичним фейкам про буцімто єдність походження українського та російського народів.

Історія українського державотворення засвідчується першими згадками про заснування столиці Давньоруської держави – міста Києва та подіями, пов’язаними з діяльністю князя Київського Володимира. У 988 році він прийняв християнство як державну монорелігію, що стало для України цивілізаційним вибором. Християнство сприяло піднесенню культури, освіти, дало поштовх розвитку кириличної писемності.Саме на вшанування видатного державотворця Київського князя Володимира Великого у День Хрещення Київської Русі–України – 28 липня – встановлено День Української Державності.

Із нагоди відзначення цього дня бібліотекар Світлана Витушинська здійснила виставку книг.

      
26.07.23

Інформаційні матеріали, присвячені Дню української державності, який відзначається 28 липня можна переглянути за посиланням

      

      

      
17.07.23

Інформуємо, що Департамент кіберполіції Національної поліції України в Полтавській області здійснює профорієнтаційні заходи з метою донесення інформації абітурієнтам про імідж отримання диплому випускника Харківського національного університету внутрішніх справ та ознайомлення з можливостями вступу.

Презентацію про діяльність кіберполіції в період повномасштабної війни можна переглянути за посиланням https://drive.google.com/file/d/1seGWd8QLUapBHHuoAqb2qI9YZQfSj2IT/view

Профорієнтаційну презентацію Харківського національного університету внутрішніх справ можна переглянути за посиланням https://drive.google.com/file/d/1K8clEdh4qablmf5dj1ng_pmhFpzRwEiP/view
30.06.23

Педагогічний колектив Гадяцького ліцею №1 імені Олени Пчілки пишається своїми випускницями 2023 року!!!!!

У важкий час війни йдуть у доросле життя наші випускники! Але педагогічний колектив Гадяцького ліцею №1 імені Олени Пчілки інформаційно-технологічного та економічного профілів навчання вірить, що, незважаючи на труднощі воєнного часу, вас чекають нові знання і можливості. Головне завдання - зробити правильний вибір, знайти свій життєвий шлях і покликання. Ми пишаємося тим, що 4 учениці нашого закладу нагороджені медалями: золотою медаллю «За високі досягнення у навчанні» та срібною медаллю «За досягнення у навчанні»: Шийка Лілія – Золота медаль, Василенко Альбіна - Золота медаль, Устименко Анастасія - Срібна медаль, Сидорчук Анастасія - Срібна медаль.

Високі результати випускниць Гадяцького ліцею №1 імені Олени Пчілки - підсумок наполегливої праці протягом навчання у школі та велика праця учителів.

Шийка Лілія - здібна і старанна учениця, яка має високу мотивацію до навчання, тому отримувала похвальні листи за високі результати впродовж багатьох років, що демонструє постійне прагнення до знань, наполегливість.

Лілія неодноразово проявляла свій творчий потенціал, беручи участь у шкільному конкурсі творчих робіт у рамках проєкту "Моя країна-Україна", займаючи призові місця у 2018 і 2019 роках. Участь Лілії в міському конкурсі знавців історії та історичного краєзнавства "Мій Драгоманівський край" підкреслює її інтерес до історії і бажання збагнути своє коріння та культурну спадщину України. Перемоги у цьому конкурсі (друге місце у 8 класі та перше місце в 9-му) підтверджують її глибокі знання.

Шийка Лілія має здібності в галузі економічних знань, стала призером II етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки, де здобула друге місце у 10-му і 11-му класах. Лілія була активною учасницею шкільного життя: брала участь у позакласних заходах, предметних декадах, проєктах. Вона виявляла свої лідерські якості, виступаючи екскурсоводом у шкільному музеї, де розповідала про відому письменницю Олену Пчілку та історію її сім'ї. Уміння комунікувати та здатність до публічних виступів демонструють її впевненість та пізнавальні якості.

Василенко Альбіна виявила талант та вміння в різних галузях знань. Вона неодноразова призерка Всеукраїнських учнівських олімпіад з української мови та літератури, історії та математики, хімії та біології.

Учениця здобула визнання, ставши щорічною переможницею та призеркою Міжнародних конкурсів імені Петра Яценка й Тараса Шевченка, Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури з 2016 по 2023 рік.

Також ліцеїстка забезпечила собі місце серед найкращих членів Малої академії наук України Полтавської області, яка створює умови для інтелектуального, духовного розвитку та професійного самовизначення. Вона зайняла друге місце у І етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт у секції «Правознавство»(2020 рік) та перше місце у секції «Прикладна математика»(2023 рік). Значним досягненням є перемога у ІІ (обласному) етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України, де Альбіна виборола друге місце та була відзначена дипломом за роботу «Математичні задачі крізь призму війни».

Протягом навчання в ліцеї в учениці сформувався стійкий інтерес та любов до математики, тому у 2017 році Альбіна була відзначена дипломом за зайняте ІІ місце, а в 2019 – за 1 місце у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади. Вона стала переможницею шкільного конкурсу "Людина року - 2019" у номінації "Кращий знавець математики". Результатом наполегливої праці стало здобуття 200 балів із математики під час виконання завдань національного мультипредметного тесту.

Василенко Альбіна є різнобічною особистістю. Починаючи з 2020 року, вона була щорічним призером олімпіад з інформаційних технологій, а у 2023 році нагороджена дипломом за зайняте І місце у ІІ етапі конкурсу по створенню медіапродукції: вебсторінок, блогів, сайтів, фотопрезентацій, відеопрезентацій, відеороликів «Здорова дитина - багата країна» у номінації «Сайти». Альбіна - номінант шкільного конкурсу "Людина року" з різних предметів: "Кращий знавець математики" (2017 рік), "Кращий знавець рідної мови", "Кращий знавець хімії" та "Кращий знавець історії" (2018 рік).

Устименко Анастасія - особистість, яка відзначається своїми досягненнями та незмінним прагненням до успіху. Анастасія була неодноразовою призеркою Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка з 2017 по 2023 рік, демонструючи свою виняткову майстерність із мови та літератури, а також Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика з 2015 по 2023 рік, виявляючи глибоке розуміння й володіння мовою. Вона займала призові місця у II етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури у 2019, 2021 і 2022 роках, за що відзначена дипломами ІІ ступеня.

Її досягнення не залишилися непоміченими й на обласному етапі, де Анастасія у 2021 році здобула перемогу в Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка та у 2023 році зайняла друге місце у другому етапі Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

Анастасія також проявила свою наукову підготовку, зайнявши третє місце у І етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2020/2021 навчальному році у секції «Українська література». Вона була активною учасницею міжнародного проєкту з англійської мови «eTwinning» у 2016-2017 та 2019-2020 роках. Учениця демонструвала знання з історичного краєзнавства, займаючи призові місця в учнівському конкурсі "Мій Драгоманівський край" у 2017-2018 та 2021 роках. Вона стала призером II етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із трудового навчання та хімії у 2018-2019 роках. Устименко Анастасія була нагороджена похвальними листами за досягнення в навчанні протягом багатьох років. Ліцеїстка брала активну участь у громадському і культурно-масовому житті школи, виконуючи роль екскурсовода в шкільному музеї імені Олени Пчілки та беручи участь у виставах шкільного театру «Зелений Гай». Це свідчить про її лідерські якості, організаційні здібності та творчий потенціал.

Сидорчук Анастасія з тих дітей, які радо йшли до першого класу та із задоволенням навчалися, спрагло припадаючи до джерела знань.

В основній школі у ліцеїстки почали виокремлюватись пріоритети у навчанні й з’явились улюблені предмети. Підтвердили вибраний гуманітарний напрям навчання такі досягнення: 2 місце у II етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії та 3 місце у II етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури, номінації «Кращий знавець історії» та «Кращий знавець української мови та літератури» у шкільному конкурсі «Людина року-2019». У дев’ятому класі до цих предметів додалося правознавство, і як результат - 2 місце у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства. У десятому класі ліцеїстка за високі досягнення в навчанні нагороджена похвальним листом.

Та справжньою наполегливістю Анастасія відзначилася у випускному, 11 класі. Вона отримала 1 місце у заліку громади (1 місце в абсолютному заліку) ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії, 2 місце у заліку громади (3 місце в абсолютному заліку) ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії, 1 місце у заліку громади (1 місце в абсолютному заліку) ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки. За роки навчання проявила себе як здібна і старанна учениця, яка має лідерські якості.

Нехай ваш подальший шлях буде доброю і щасливою дорогою до успіху в Україні, яка переможе ворога, у житті буде багато радості, любові та можливостей!!!!

      

      

      

      
30.06.23

Сьогодні 20 випускників ліцею ( класний керівник Шимка І П ) отримали свідоцтва про повну загальну середню освіту. Вітаємо та віримо, що знання, отримані у школі, допоможуть стати успішними та щасливими! Ми віримо у вас!

      

      

      

      
30.06.23

Дорогі наші випускники! Ось і підійшов один із найбільш складних і відповідальних моментів у вашому житті – шкільний випускний. У важкий час війни ви йдете у доросле життя! Але педагогічний колектив Гадяцького ліцею №1 імені Олени Пчілки вірить, що, незважаючи на труднощі воєнного часу, вас чекають нові знання і можливості. Головне завдання перед вами тільки зробити правильний вибір, знайти свій життєвий шлях і покликання. Бажаємо вам прислухатися до свого серця, внутрішнього голосу і піти вірною дорогою, яка приведе до справжнього щастя і задоволення від життя у вільній від ворога Україні. Нехай нові маршрути, що попереду чекають вас, будуть успішними та приємними. Упевнено йдіть до своєї мрії, не здавайтеся! Легкості вам і гармонії в душі! Перемоги у війні рідній Україні!

      

      

      

      
26.06.23

Вітаємо учасників НМТ-2023 Гадяцького ліцею №1 імені Олени Пчілки Гадяцької міської ради, які отримали 200 балів:

*ВАСИЛЕНКО Альбіна Вікторівна - математика (учитель - Галушка Л.П.);

*ОГІЛЬКО Діана Сергіївна - англійська мова (учитель - Мироненко Т.Л.).

Знайомтеся з нашими випускницями. Нам є що розповісти про них, адже інформаційно-технологічний та економічний профілі навчання, які реалізуються у нашому ліцеї, дають можливість учням проявити свої здібності!!!!

ОГІЛЬКО Діана Сергіївна за період навчання виявила себе як активна та креативна учениця, яка брала участь майже всіх шкільних конкурсах. Її патріотизм, захоплення та талант проявились у популяризації творчості Олени Пчілки. Із нагоди 170-річчя з дня народження письменниці ліцеїстка взяла участь у проєкті «Ілюстрації до дитячих творів письменниці Олени Пчілки», за що нагороджена грамотою. Діана також виявила інтерес до історії та культури України, ставши екскурсоводом шкільного музею славетної землячки Олени Пчілки. У співпраці з вчителем економіки Діана зайняла ІІ місце у Всеукраїнському онлайн-конкурсі "Фінансова грамотність", де проявила свої знання з предмету та прагнення підвищити рівень фінансової свідомості серед населення.

Навчаючись у старшій школі, Діана була лауреатом багатьох онлайн-олімпіад та конкурсів, але її найбільшою гордістю та досягненням стала участь і перемога у Всеукраїнських учнівських олімпіадах. Зокрема, вона двічі отримала диплом за зайняте 2 місце у II етапі Всеукраїнської олімпіади з математики.

Розуміючи, що знання іноземної мови відкриває великі перспективи для молодої людини, значну увагу приділяла вивченню англійської мови. Тому в національному мультипредметному тесті успішно продемонструвала свої знання з англійської мови та набрала 200 балів. Це ще одне свідчення її наполегливої праці та бажання досягти високих результатів у навчанні.

ВАСИЛЕНКО Альбіна Вікторівна виявила талант та вміння в різних галузях знань. Вона неодноразова призерка Всеукраїнських учнівських олімпіад з української мови та літератури, історії та математики, хімії та біології.

Учениця здобула визнання, ставши щорічною переможницею та призеркою Міжнародних конкурсів імені Петра Яценка й Тараса Шевченка, Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури з 2016 по 2023рік.

Також ліцеїстка забезпечила собі місце серед найкращих членів Малої академії наук України Полтавської області, яка створює умови для інтелектуального, духовного розвитку та професійного самовизначення. Вона зайняла друге місце у І етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт у секції «Правознавство» (2020 рік) та перше місце у секції «Прикладна математика» (2023 рік). Значним досягненням є перемога у ІІ (обласному) етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України, де Альбіна виборола друге місце та була відзначена дипломом за роботу «Математичні задачі крізь призму війни».

Протягом навчання в ліцеї в учениці сформувався стійкий інтерес та любов до математики, тому у 2017 році Альбіна була відзначена дипломом за зайняте ІІ місце, а в 2019 – за 1 місце у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади. Вона стала переможницею шкільного конкурсу "Людина року - 2019" у номінації "Кращий знавець математики". Результатом наполегливої праці стало здобуття 200 балів із математики під час виконання завдань національного мультипредметного тесту.

Василенко Альбіна є різнобічною особистістю. Починаючи з 2020 року, вона була щорічним призером олімпіад з інформаційних технологій, а у 2023 році нагороджена дипломом за зайняте І місце у ІІ етапі конкурсу по створенню медіапродукції: вебсторінок, блогів, сайтів, фотопрезентацій, відеопрезентацій, відеороликів «Здорова дитина - багата країна» у номінації «Сайти».

Альбіна - номінант шкільного конкурсу "Людина року" з різних предметів: "Кращий знавець математики" (2017 рік), "Кращий знавець рідної мови", "Кращий знавець хімії" та "Кращий знавець історії" (2018 рік).

Вітаємо та пишаємося нашими випускницями і вчителями! Дякуємо батькам за підтримку шкільної освіти та за те, що обрали нашу школу для навчання дітей! Віримо, що ці високі результати дозволять випускницям 2023 року обрати найкращі ЗВО.

      
21.06.23

До уваги учасників освітнього процесу! Війна в Україні стала підґрунтям для поширення шахрайських схем, заснованих на вразливому емоційному стані та зловживанні вашою довірою. При цьому кмітливість шахраїв виходить за рамки вже добре знайомих українцям афер, тож з’являються нові способи ошукування. Національна поліція України розповідає про найпоширеніші схеми шахрайств та основні правила безпеки, які допоможуть викрити аферистів.
16.06.23

Сьогодні ліцеїсти 9 класів отримали Свідоцтва про здобуття базової середньої освіти. Усі вони мають можливість продовжити навчання в 10 класі за двома профілями, які реалізуються у закладі більше 15 років, є універсальними для вступу у ВНЗ: інформаційно-технологічному та економічному. Вітаємо та чекаємо у 10 класі!

      

      

      

      
14.06.23

Вітаємо учасників НМТ-2023, які отримали 200 балів на тимчасовому екзаменаційному центрі (ТЕЦ) м. Гадяча:

*ВАСИЛЕНКО Альбіна Вікторівна - математика(учитель - Галушка Л.П.);

*ОГІЛЬКО Діана Сергіївна - англійська мова (учитель - Мироненко Т.Л.).

Основна сесія НМТ триватиме до 20 червня… Віримо, що цей список поповниться.

Вітаємо та пишаємося нашими випускниками та вчителями! Дякуємо батькам за підтримку шкільної освіти! Віримо, що ці надзвичайні результати дозволять абітурієнтам 2023 року обрати найкращі ЗВО.

      
05.06.23

Порядок денний засідання педагогічної ради, Ради школи та загальношкільних зборів від 05.06.2023

1. Звіт директора "Про підсумки діяльності педагогічного колективу Гадяцького ліцею №1 імені Олени Пчілки у 2022/2023 н.р." Доповідач - Смірнова Т.Ю.

1.1. Аналіз результатів навчання здобувачів освіти та якості освітньої діяльності у 2022/2023 н.р. Коблиця М.Г.

1.2. Нова українська школа – це освіта нових сенсів. Нестерук С.І.

1.3. Про підсумки виховної роботи у 2022/2023 н.р. Шаманська О.М.

1.4. Про управлінські процеси та підсумки роботи педагогічного колективу з обдарованими учнями. Бутко В.В.

      

      

      

      
02.06.23

Щороку в Гадячі проходить чемпіонат серед команд школярів – учасників клубу «Магнітик» на кубок міського голови «Що? Де? Коли?».

За результатами проведених інтелектуальних змагань цьогорічним Чемпіоном стала команда «Ніка» Гадяцького ліцею №1 імені Олени Пчілки!

Переможці отримали призи – сучасні енциклопедії, серію книг «Світ навколо нас».

Готувала команду Ольга Шаманська. Вітаємо юних інтелектуалів та віримо в перемоги у майбутньому!!!!
02.06.23

Україна – Італія.

Учні 5-х класів були в захваті від нагоди спілкуватися англійською з італійськими однолітками. Такі зустрічі дозволяють випробувати на міцність отримані теоретичні знання та навички. Більше того, вони є надзвичайною мотивацією для ліцеїстів, адже учні отримують потужний стимул для подальшого прогресу у вивченні англійської мови.

Тетяна Мироненко- учитель англійської мови

      

      
31.05.23

Вітаємо учасників освітнього процесу із закінченням 2022/2023 н.р.! Спокійного відпочинку! Перемоги рідній Україні!

      

      

      
31.05.23

Сьогодні продзвенів останній дзвоник для 20 випускників 11 класу (класний керівник - Шимка І.П.). Бажаємо легких рішень у дорослому житті, правильного вибору шляху в майбутнє, визначеності в своїх цілях і бажаннях, наполегливих старань і великих можливостей для їх досягнення. Перемоги усім нам!

      

      
31.05.23

Ніжним, красивим та креативний був танок, який підготували випускники. ДЯКУЄМО!!!

      

      

      
31.05.23

На святі "Останній дзвоник" випускники отримали нагороди за перемоги в олімпіадах та конкурсах.

      

      

      


29.05.23

Квест "Місія 1-й клас завершена". Цікаві зупинки, математичні лабіринти, наукові досліди, творчі світлиці - щоб відшукати кодове слово: КАНІКУЛИ!

Оксана Лобас - класний керівник

      

      
26.05.23

Україна – Італія

Учні 5-х класів були в захваті від нагоди спілкуватися англійською з італійськими однолітками. Такі зустрічі дозволяють випробувати на міцність отримані теоретичні знання та навички. Більше того, вони є надзвичайною мотивацією для ліцеїстів, адже учні отримують потужний стимул для подальшого прогресу у вивченні англійської мови.

Тетяна Мироненко- учитель англійської мови

      

      
26.05.23

Кожна дитина прагне стати успішною в житті, знайти себе у суспільстві, реалізувати свої можливості на повну силу. Це дуже важливо особливо у період війни, яка відбувається наразі. Адже сьогоднішнім здобувачам освіти розбудовувати рідну Україну після війни. Тому з метою створення ситуації успіху, продовження традиції навіть у цей нелегкий час у Гадяцькому ліцеї №1 імені Олени Пчілки після двох років перерви відбулося свято «Олімп», на якому були вручені нагороди обдарованим учням, що стали переможцями Всеукраїнських олімпіад та конкурсів всіх рівнів у 2022/2023 н.р.. Усього учні отримали 73 призових місця (55- основна школа, 18- початкова) у II турі олімпіад із базових предметів, 10 ліцеїстів мають від 2 до 4 перемог, 18 - отримали перші місця. Вітаємо переможців, дякуємо вчителям, а також батькам! Усе буде Україна! Дякуємо ЗСУ!

Із інформацією про досягнення здобувачів освіти Гадяцького ліцею №1 імені Олени Пчілки Гадяцької міської ради можна ознайомитися на сайті школи за посиланням: https://pchilka-litsei.in.ua/olimp.php #Гадяцькийліцей1іменіОлениПчілки

      

      

      

      
25.05.23

Музей грошей Національного банку України з 15 травня по 16 червня проводить безкоштовні онлайн-заходи, в яких можуть взяти участь освітні заклади. До програми заходів Музею грошей входять віртуальні екскурсії та вебінари, метою яких є підвищення фінансової обізнаності учнів початкової, середньої та старшої школи. Учні Гадяцького ліцею №1 імені Олени Пчілки долучилися до цих заходів.

Оглядова віртуальна екскурсія «Історія грошового обігу в Україні», 10 клас.

Світлана Гарнага- учитель економіки

      
25.05.23

Вітаємо! Переможці IV щорічного чемпіонату ігор «Що?Де?Коли?» серед учнівської молоді міста - команда «Ніка» Гадяцького ліцею №1 імені Олени Пчілки - юні інтелектуали Гадяччини (керівник - Ольга Шаманська)

      
24.05.23

Позитивні емоції, гарний настрій та багато цікавої інформації про професію пасічника отримали учні 2-Б класу Гадяцького ліцею №1 імені Олени Пчілки під час екскурсії до Гадяцького аграрного училища. Дякуємо Ященко В.С. та викладачам училища за цікаву та змістовну програму екскурсії.

      

      
24.05.23

Дякуємо учителям за роботу з обдарованим учнями у цей нелегкий час.

      

      

      
22.05.23

У Гадяцькому ліцеї №1 імені Олени Пчілки більше 15 років успішно реалізується економічний та інформаційно-технологічний профілі навчання!

Підтвердженням цього є перемоги ліцеїстів на обласних олімпіадах та конкурсах, за що вони отримали грамоти та дипломи, а також грошову винагороду на міському святі «Зоряний олімп-2023».

На церемонії вручення нагород були відзначені ліцеїсти та вчителі закладу за такі досягнення:

- за ІІ місце на Всеукраїнському відборі змагань із фінансової грамотності команда Гадяцького ліцею №1 імені Олени Пчілки Гадяцької міської ради у складі учнів 9-А класу Олександри Тарасенко та Артема Федоренка (учитель економіки - Світлана Гарнага);

- за призове місце у ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій відзначено учнів Гадяцького ліцею №1 імені Олени Пчілки, які посіли: учениця 10 класу Тамара Король (ІІ місце), учень 9 класу Артем Ус (ІІІ місце в учнівській олімпіаді та ІІ в обласному чемпіонаті з інформаційних технологій «Сучасна інформатика – успішне майбутнє»), наставник – Людмила Костенко;

- за перемогу (І місце) в ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання нагороджено учня 9 класу Гадяцького ліцею №1 імені Олени Пчілки Гадяцької міської ради Олександра Ралка (підготував учитель трудового навчання Олексій Підгайний);

- за ІІ місце у Міжнародному конкурсі імені Петра Яцика нагороджена учениця 11 класу Гадяцького ліцею №1 імені Олени Пчілки Анастасія Устименко (учитель - Ірина Шимка);

- за ІІ місце на обласному конкурсі-захисті Малої академії наук (проєкт «Математичні задачі крізь призму війни» в секції прикладна математика) відзначена учениця 11 класу Гадяцького ліцею №1 імені Олени Пчілки Альбіна Василенко (учитель - Лариса Галушка);

- за ІІ місце на чемпіонаті Полтавської області з боксу серед юніорів нагороджений учень 9 класу Гадяцького ліцею №1 імені Олени Пчілки Антон Нестеренко.

Нехай ці перемоги стануть початком ще більших нових досягнень наших здобувачів освіти, а здоров'я, успіхи та прагнення до знань будуть постійними супутниками життя.

Дякуємо нашим захисникам! Мирного неба нам усім!!!

      
18.05.23

У Міжнародний День музеїв ліцеїсти 7 класу (учитель - Тетяна Бердник) провели екскурсію для учнів початкової школи у шкільному музеї славетної землячки.

      

      

      
18.05.23

Усесвітній день вишиванки - величне свято. Вишиванка - генетичний код українців. Це символ віри, надії, любові, сміливості, боротьби та перемог. Вона єднає українців та друзів України по всьому світу. Вишиванка - духовна броня українців. Захистимо своє!

Ольга Шаманська- заступник із ВР

      

      

      

      

      
18.05.23

Із вірою у Перемогу у війні, сповнені почуття патріотизму, педагоги Гадяцького ліцею №1 імені Олени Пчілки приєднуються до відзначення Дня вишиванки, яка є одним із символів нашої ідентичності.

      
18.05.23

П'ять причин носити вишиванку:

- вишиванка - це зручний і безпечний одяг;

- вишиванка - універсальний одяг;

- вишиванка - це пошана до традицій і любов до рідної землі;

- вишита сорочка - це могутній оберіг;

- вишиванка - це модно!

      

      
18.05.23

16 травня 2023 року, розпочалося загальнодержавне моніторингове дослідження якості освіти у закладах загальної середньої освіти в умовах воєнного стану, де бере участь і наш заклад Гадяцький ліцей № 1 імені Олени Пчілки Гадяцької міської ради.

Моніторинг проходить відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 15 травня 2023 року №565 «Про затвердження Переліку закладів освіти – учасників загальнодержавного моніторингового дослідження якості освіти у закладах загальної середньої освіти в умовах воєнного стану та графіка його проведення».

Його проводить Державна служба якості освіти України та її територіальні органи спільно з Міністерством освіти і науки України у 2023-2025 роках.

Загалом до вибірки, яку сформував Інститут освітньої аналітики, потрапило 276 закладів. Тестування охопить понад 12 тисяч школярів 6-х і 8-х класів.

Учні 6-х класів проходять тестування з математики та української мови, а учні 8-х класів – з алгебри, геометрії та української мови.

Моніторинг проходить в електронному форматі на платформі Всеукраїнська школа онлайн (ВШО).

Тести розробила Державна служба якості освіти України за підтримки проєкту «Супровід урядових реформ в Україні» (SURGe, Support to Ukraine’s Reforms for Governance) та участі педагогів-практиків, авторів навчальних програм і стандартів.

Отримані дані будуть конфіденційними та оприлюднюватимуться лише в узагальненому вигляді. Свої результати зможе побачити лише учень/учениця у власному кабінеті на платформі Всеукраїнської школи онлайн. Результати окремо взятої школи чи класу не публікуватимуться і не надаватимуться директору, педагогам чи органам управління освітою.

16-18 травня здобувачі освіти виконуватимуть завдання з математики/алгебри і геометрії. Відповідальна за проведення тестування заступник директора з НВР Коблиця М.Г.

      

      
16.05.23

Учням 10 класу економічного профілю Гадяцького ліцею №1 імені Олени Пчілки було проведено заняття на тему: "Поради з кібербезпеки та схеми шахрайства у воєнний час". Діти ознайомилися із правилами платіжної безпеки, навчилися остерігатися випадків шахрайства, поліпшили обізнаність про кібергігієну та сформували культуру безпечної поведінки у віртуальному просторі. На закріплення створити інформаційний куточок та стінгазету на тему платіжної безпеки.

#ШахрайГудбай

ТАЛАН - центр фінансових знань Національного банку України

Національний банк України

National Bank of Ukrain

Світлана Гарнага- учитель економіки

      

      

      
14.05.23

Вітаємо любих матусь!
12.05.23

Україна - Індія.

Що потрібно, аби навчитися вільно розмовляти англійською? Звісно, спілкування! Будь-яку мову засвоїти набагато легше, спілкуючись нею.

Тетяна Мироненко- учитель англійської мови

      

      


11.05.23

Україна - В'єтнам

Запорукою успіху у вивченні іноземних мов залишається практика, і найкращим варіантом у цьому випадку є спілкування з носіями мови.


11.05.23

У 2023 році Національний банк уперше провів український відбір до загальноєвропейських змагань з фінансової грамотності European Money Quiz, у якому взяли участь 1411 команд з усієї України(2822 учня віком 13-15 років). Із радістю учні Гадяцького ліцею №1 імені Олени Пчілки дізналися, що команда школи у складі учнів 9-А класу Тарасенко Олександри та Федоренко Артема під керівництвом вчителя Світлани Гарнаги виборола 3 місце та отримала нагоду – кошти у сумі 5 тисяч гривень!!!! Ця перемога є ще одним підтвердження ефективності реалізації економічного профілю у закладі. Нещодавно ці гроші були використані для облаштування кабінету, для якого придбано настіннний органайзер та магнітний фліпчарт. Це дасть змогу учням та вчителям ефективніше організовувати освітній процес. Педагогічний колектив ліцею розуміє, що фінансова грамотність на даний час – необхідний навик кожної людини, уміння розпоряджатись власними коштами як основою ведення власного бюджету, тому продовжуємо активно рухатися у цьому напрямку.

      
10.05.23

Учні Гадяцького ліцею №1 імені Олени Пчілки долучилися до Всеукраїнського проєкту "Мішечок" та виготовили торбинки, мішечки та шопери як екологічну альтернативу пластиковому пакуванню.

Ліцеїсти та Міжнародний молодіжний рух School Recycling World запрошує долучитися до Всеукраїнського проєкту «Мішечок» задля спільної перемоги на екологічному фронті.

Ольга Шаманська- заступник із ВР

      

      
10.05.23

Вітаємо колег!!!

      


08.05.23

Цього року Україна 8 травня вдруге відзначає День пам’яті та примирення в умовах повномасштабної збройної агресії росії.

В шкільній бібліотеці навчального закладу було організовано книжкову виставку, перегляди літератури, а для учнів 9-А класу проведено урок пам'яті "Пам'ятаймо тих, хто боровся за Україну тоді! Шануймо тих, хто воює за неї сьогодні!"

      

      
08.05.23

Команда "Живчик" Гадяцького ліцею №1 імені Олени Пчілки - учасник обласного фестивалю-конкурсу "Молодь обирає здоров’я" (популяризація та пропаганда серед молоді здорового способу життя, запобігання негативним проявам у молодіжному середовищі).

Ольга Шаманська- заступник із ВР

      

      
05.05.23

Вітаємо команду Гадяцького ліцею №1 імені Олени Пчілки з бронзовою перемогою на змаганнях юнаків із футболу у залік Спартакіади школярів Гадяцької міської територіальної громади 2022/2023 н.р. (тренер Власенко А.Б.)


03.05.23

«РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ»

Під таким гаслом на базі Гадяцького фахового коледжу культури і мистецтв ім. І.П.Котляревського відбувся обласний дистанційний конкурс читців «Поетична зірка» серед учнів мистецьких та освітніх навчальних закладів, студій, гуртків закладів освіти та культури.

Загалом участь у конкурсі взяли 28 юних митців Полтавщини. Журі відзначило високий рівень виконання конкурсної програми, майстерність читання, любов до рідного слова, культуру вимови, вміння емоційно впливати на глядача.

Вітаємо наших ліцеїстів та вчителів!!!!!

Дипломом ІІ ступеня нагороджено Ольгу Дорогань (Гадяцький ліцей №1 імені Олени Пчілки, керівники – Ольга Шаманська та Тетяна Бердник).

Дипломом ІІІ ступеня – Нікіту Кратенка (Гадяцький ліцей №1 імені Олени Пчілки, керівники – Ольга Шаманська та Ірина Клімова).

Подяками нагороджено керівників обласного конкурсу «Поетична зірка» Ольгу Шаманську, Тетяну Бердник, Ірину Клімову.

Молодь своєю творчістю знову довела, що українці – нація переможців!


28.04.23

Під час військово-польових зборів ліцеїсти 11 класу разом із Комащук М.О. та Підгайним О.М. училися виживати у складних умовах. А картопля, приготовлена під час заняття, була, напевно, найсмачнішою у житті.


28.04.23

Безмежна сила книги… Без неї людина сліпа, адже з дитячих літ книжка допомагає зрозуміти світ, що нас оточує, вона розповідає нам історію рідного краю, звичаї, традиції… Книга мудрий друг і порадник, вона, не вміючи говорити розповідає нам про пригоди і подорожі, про чудеса, про навколишній світ.

Сьогодні у Дім книги завітали учні 1-Б класу (кл. кер. Ксьонз Г.А.) Гадяцького ліцею №1 імені Олени Пчілки на оглядову екскурсію.

Щиро вдячні дітям за любов, турботу та допомогу тваринкам живого куточку "Веселка природнича".

      

      
27.04.23

Відбувся конкурс плакатів "Ми за здоровий спосіб життя" серед учнів 7-8 класів.

Комащук М.О. - соціальний педагог

      

      
27.04.23

У рамках Дня ЦЗ вчителем інформатики Оленою Толкачовою проведено конкурс презентацій "Надзвичайна ситуація. Порядок дій." серед учнів 6-х класів. Переможцями стали: Василенко Катерина (6-А клас), Кириченко Валерія та Коцар Дмитро (6-Б клас).

      

      

      
27.04.23

У рамках проведення Дня ЦЗ та відзначення Дня охорони праці учитель предмету "Захист України" Комащук М.О. провела для учнів 7 класів майстер-клас "Як швидко надати домедичну допомогу".

      

      
27.04.23

У рамках Дня ЦЗ відбулася зустріч із представником ДСНС (ДПРЧ-6).

      
26.04.23

У рамках тижня ЦЗ ліцеїсти разом із Комащук М.О. училися надавати першу домедичну допомогу.

      
26.04.23

У рамках Місячника охорони праці, безпеки життєдіяльності учнїв Гадяцького ліцею №1 імені Олени Пчілки ознайомили з засобами індивідуального захисту, правилами накладання пов’язок та діями у надзвичайних ситуаціях.

      
26.04.23

Комунальною установою «Гадяцький центр професійного розвитку педагогічних працівників» Гадяцької міської ради проведено територіальний семінар-практикум для вчителів математики закладів загальної середньої освіти Гадяцької, Великобудищанської, Краснолуцької, Лютенської, Петрівсько-Роменської, Сергіївської громад з теми «Формування предметних компетентностей учнів на уроках математики шляхом впровадження інноваційних технологій» у online-режимі.

Зустріч відбулася у форматі Skype- конференції. У семінарі взяли участь 37 педагогічних працівників. Метою проведення заходу стало підвищення фахового рівня вчителів математики з питань використання інноваційних технологій у освітньому процесі.

У ході семінару-практикуму було розглянуто актуальні питання, які на сьогодні турбують освітян, зокрема і щодо організації освітнього процесу в закладах загальної середньої освіти під час дії воєнного стану та щодо використання ІКТ в освітньому процесі.

Учителі математики Гадяцького ліцею №1 імені Олени Пчілки Світлана Афанасьєва, Лариса Галушка, Тетяна Залозна поділилися досвідом роботи з особливості використання в процесі викладання математики дошки CleverMaths, GeoGebra. Акцентували увагу присутніх на включення учнів до різних форм практичної діяльності.

Завершився захід обговоренням зазначених питань у неформальній дружній атмосфері, де кожний учасник мав змогу поділитися власним досвідом роботи під час дистанційного режиму навчання.

За підсумками семінару-практикуму вчителі-учасники заходу отримають сертифікати, які можуть бути визнані як документи про підвищення кваліфікації у 2023 році.
26.04.23

Сьогодні ліцеїсти вшанували ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС за їх сміливість та відвагу.

      
26.04.23

Знайомтеся, це учениця 9-А класу Тарасенко Олександра, яка взяла участь у Всеукраїнському конкурсі "Гроші та добробут у моїй країні", категорія "Юніори" (середні та старші класи). Завданням здобувачів освіти було написати коротке художнє оповідання на тему "Вплив фінансових рішень на життя". До вашої уваги твір учениці.

Фінансові рішення можуть мати істотний вплив на життя, тому що за допомогою саме них, ми поступово визначаємо своє майбутнє. Наприклад, прийнявши рішення про купівлю житла, ми змінюємо наші майбутні витрати, а також рівень життя. Наш вибір медичного обслуговування, його вартість та якість у майбутньому вплинуть на загальний стан здоров’я, що є суттєвим у житті кожної людини. Але фінансові рішення робити не так просто, як здається, саме тому для правильності та ефективності їх вибору, люди вивчають фінансову грамотність.

Фінансова грамотність – це не лише знання про те, як економити гроші та користуватися кредитами. Як і зазначалось раніше, це ще й здатність робити правильні фінансові рішення, які впливають на наше майбутнє. Особливо важливо розуміти вплив фінансових рішень на життя на етапі підліткового віку, коли майбутнє ще не зовсім ясне, а деякі фінансові рішення можуть мати наслідки на десятиліття вперед.

Дуже важливо розуміти не лише безпосередні наслідки фінансових рішень, але й їх далекосяжний вплив на майбутнє. Одним зі способів забезпечення стабільного майбутнього є правильні інвестиції. Це означає, що необхідно думати не лише про сьогодення, а й про те, які ресурси нам будуть потрібні у майбутньому. Інвестиції можуть бути різного виду - від зберігання грошей на депозитах до інвестування у фонди, компанії, підприємства або акції. Навіть невеликі вкладення в ранньому, або підлітковому віці можуть принести значний прибуток у майбутньому, тому важливо почати думати про інвестиції якнайшвидше. Я, як учениця дев’ятого класу, не маю значних сум грошей, щоб інвестувати, але для мене важливо навчитися правильно розпоряджатися ними та більш значною кількістю їх у майбутньому.

Не можна і забувати про те, що кожна людина може вплинути на економічний розвиток країни, виконуючи свої громадянські обов’язки, сплачуючи податки, дотримуючись законів, беручи участь у громадських ініціативах тощо. Зокрема, варто підкреслити, що необхідно бути відповідальними громадянами і приймати свої фінансові рішення на основі розуміння їх наслідків, зокрема, з огляду на вплив на майбутнє.

Важливо розуміти, що життєва безпека не обмежується лише фізичною та духовною. Запаси грошей на непередбачувані ситуації, такі як втрата роботи, аварії, хвороба чи тому подібне, можуть стати справжньою «подушкою безпеки» для нашого майбутнього.

«Подушка безпеки» – це ще один важливий термін у сфері фінансової грамотності. Вона допомагає захистити наші фінансові ресурси у разі непередбачуваних обставин, таких як втрата роботи або раптові медичні витрати. Подушка безпеки звісно може бути різною для кожної людини, але зазвичай, це така сума грошей, якої вистачить для підтримки звичного рівня життя протягом 3-6 місяців у разі втрати джерела доходу.

На уроках економіки нам часто розповідають про те, наскільки корисною може бути інформація та знання про економічні терміни, такі як: інфляція, процентна ставка, акції, фондовий ринок тощо. Але чому?

Знання цих термінів можуть допомогти кожному з нас розуміти економічні процеси та робити більш обдумані фінансові рішення у своєму житті. Візьмемо для прикладу інфляцію. Чим нам можуть допомогти знання про неї? По-перше, інфляція з великою вірогідністю може вплинути на цінність та вартість грошей, саме тому знання про цей термін допоможуть нам при оцінюванні їх справжньої цінності на даний момент часу. По-друге, знецінення грошей може вплинути на наші доходи, витрати, інвестиції та подібні економічні процеси, тому обізнаність у цій сфері дасть нам змогу правильніше запланувати використання фінансів у майбутньому. У третьому доводі, давайте повернемось до однієї із тем, яка розкривалася на початку – інвестиції. Інфляція може вплинути на дохід, що ми будемо отримувати з певної інвестиції, «з’їдаючи» частину доходу. Проте, з іншого боку, саме інвестуючи, ми захистимо наші гроші від знецінення.

Зараз, коли наша країна потерпає від нападу зі сторони агросора і економіка держави руйнується, ми, як ніколи, потребуємо фінансово обізнаних людей. Саме вони можуть стати поштовхом до нашої перемоги, можуть допомогти нам подолати ворога та втримати баланс у країні, який формувався нашими пращурами багато століть. Але, на жаль, на даний момент таких людей вкрай мало, адже у погоні за новими професіями ми почали забувати ті сфери, які є невід’ємною частиною нашого життя, без яких ми не зможемо повноцінно жити, тож наше майбутнє і майбутнє нашої країни у руках нового покоління, у наших руках. У нас ще є шанс врятувати свою державу, тому ми не можемо марно гаяти час. Далеко не у всіх школах зараз викладають економіку, але це не перешкода. Зараз з’явилось багато безкоштовних курсів, пройшовши які, ми можемо влитись у фінансову сферу, тому необхідно переосмислити своє життя та, правильно розставивши пріоритети, зробити перший крок до мирного життя, а всі сумніви та переживання залишити у минулому.
25.04.23

Пекучий біль та гіркий смуток війни чорним крилом торкнувся Гадяцького ліцею №1 імені Олени Пчілки Гадяцької міської ради. 18 квітня поблизу населеного пункту Авдіївка, що на Донеччині, обірвалося життя молодого Героя, випусника нашої школи 2013 року (класний керівник – Гуль Людмила Миколаївна) солдата Івана Анатолійовича Переварухи, 1998р.н.

Важко знайти слова втіхи, неможливо загоїти біль та гіркоту від втрати. Та нехай добрий, світлий спомин про покійного захисника стане сильнішим за смерть і назавжди залишиться у пам’яті рідних, колег, друзів, бойових побратимів, усіх, хто знав його, любив і шанував.

Сумуємо разом із Вами, низько схиляємо голови у скорботі.

Нехай душа загиблого знайде вічний спокій…

Герої не вмирають, вони залишаються у наших серцях! Вічна пам’ять і слава українському воїну, який захищав рідну Україну і кожного з нас!

      
24.04.23

Учні 5-В класу: Бусійок К., Пономарьова В., Пономарьова М., Савченко А., Тихоненко К., Федоренко А., Скороход І., Розпутько А., - узяли участь у Всеукраїнському конкурсі малюнків "Твої права під час війни" (учитель - Ольга Рудкіна).

      

      

      
20.04.23

Учитель української мови та літератури, старший учитель Ірина Шимка репрезентували на засіданні ПСУ Гадяцької міської територіальної громади досвід робити з теми "Розвиток критичного мислення на уроках української мови та літератури".

      

      
20.04.23

Заступники директора з НВР Марина Коблиця та Валентина Бутко взяли участь у онлайн-вебінарі управління Державної служби якості освіти у Полтавської області "Дистанційне навчання: як не втратити якість?".

      
19.04.23

Надійшли дипломи про перемогу Устименко Анастасії (учитель-Ірина Шимка ) у обласному конкурсі з української мови імені Петра Яцика.

      
19.04.2319.04.23

Заступники директора з НВР Валентина Бутко та Марина Коблиця взяли участь у онлайн-вебінарі Державної служби якості освіти України, яка презентувала результати дослідження якості організації освітнього процесу в умовах війни у закладах загальної середньої освіти, а також провела обговорення «Як забезпечити якість освітнього процесу?». За результатами дослідження з’ясовано, як працюють школи в умовах воєнного стану та як війна вплинула на доступ дітей до освітнього процесу. Автори дослідження також визначили професійні та організаційні виклики, потреби, з якими зіткнулися заклади освіти та педагогічні працівники в умовах війни, зібрали інформацію про рівень технічного забезпечення учасників освітнього процесу у сільській та міській місцевості, дослідили які, на думку педагогів, результати навчання учнів. Дослідження провела у грудні 2022 - січні 2023 років Державна служба якості освіти України за підтримки ініціативи «Збереження доступу до шкільної освіти», що впроваджується проєктом «Супровід урядових реформ в Україні» (SURGe). «Супровід урядових реформ в Україні» (SURGe) є проєктом міжнародної технічної допомоги, що реалізується кампанією Alinea International та фінансується Урядом Канади. Дослідженням охоплено 150 шкіл з усіх областей України. В онлайн-анкетуванні взяли участь директори шкіл, вчителі, учні та батьки.

      
18.04.23

У рамках місячника БЖД і ЦО Рудецька С.О. провела з учнями перших класів уроки "Обережно користуйся побутовою технікою".

      
18.04.23

Квадрокоптер для ЗСУ.

До уваги випускників та педагогічних працівників усіх років Гадяцької середньої школи №1 / Гадяцького НВК №1 / Гадяцької гімназії / Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки, та усіх кому небайдужа доля України та її захисників.

Звертаюсь до вас з проханням допомоги у зборі та накопиченні коштів для закупівлі квадрокоптера DJI Mavic 3, сумою 95 000 грн., для воїнів – випускників, захисників України.

Ваша люба, навіть невелика сума внесена на рахунок, допомагатиме нищити ворога та наближати перемогу.

Працівники та учні нинішнього Гадяцький ліцей №1 імені Олени Пчілки, приєднуйтесь також, допомагайте!

Звертайтесь особисто, телефонуйте +380 50 239 6052, поповнюйте рахунок волонтерська картка Приват24 - 5168 7456 1509 1029

На сьогодні маємо 13 033 грн.

Олександр Зозуля
17.04.23

У День пожежної охорони - професійного свята рятувальника в Україні з учнями початкових класів Гадяцького ліцею №1 імені Олени Пчілки проведено виховне заняття, де вони ознайомилися з професією рятувальника, переглянули лялькову повчальну виставу про правила пожежної безпеки та ознайомилися з історією виникнення сірників.

      
17.04.23

Завдяки оганізації "Гадяцький Борщ" змогли долучитися до важливої справи - привітати бійців: учні Гадяцького ліцею №1 імені Олени Пчілки - листами, а дорослі - допомогою по обробці овочів.

      

      
16.04.23

Напередодні Великодня українці згадують прадавню народну традицію - виготовлення писанок. Учні Гадяцького ліцею №1 імені Олени Пчілки відвідували майстер-класи, класні керівники розповіли про народні традиції святкування Великодня та особливості розпису писанок, методами писанкарства, презентували розмаїття мальованок, писанок, дряпанок, виготовлених із використанням різних технік. А потім Великоднє дерево ліцею оздобилося неймовірними витворами мистецтва, які ліцеїсти виготовили власноруч.

Дякуємо тим, хто дає нам можливість відчути атмосферу свята!!!

Ольга Шаманська- заступник із ВР

      

      

      
16.04.23

Різними барвами замайоріла школа напередодні великого світлого свята Воскресіння Христового - учні Гадяцького ліцею №1 імені Олени Пчілки організували Великодню виставку, де продемонстрували свої таланти та умілі ручки. Кожен елемент виставки був оригінальним та надзвичайно гарним!

Дякуємо тим, хто дає нам можливість відчути атмосферу свята!!!

Ольга Шаманська- заступник із ВР

      

      

      
14.04.2313.04.23

Вітаємо екологічну бригаду "Пролісок" із перемогою - 3 місцем, яке вона виборола серед 37 команд Полтавської області в 2 етапі конкурсу "Земля- наш спільний дім" на тему "Луки мого дитинства" (керівник - Ольга Шаманська).

      
07.04.23

Щорічно представники учнівського самоврядування провели традиційні рухливі перерви до Дня здоров'я.

      

      
06.04.23

До учнів Гадяцького ліцею № 1 імені Олени Пчілки завітала Веселинка та друзі кожної дитини - персонажі улюблених мультиків, адже сьогодні, 6 квітня, - Всесвітній день мультфільмів! Мультики вчать нас взаємодіяти з навколишнім світом, справлятися з труднощами, формують уявлення про добро і зло. Юні ліцеїсти весело та з користю провели час: відгадували мультфільми, танцювали та грали у ігри.

Ірина Клімова - педагог-організатор

      
06.04.23

Курс "Я досліджую світ" педагогічного проєкту "Інтелект України", який реалізується у закладі, має методичний супровід (зошити, плакати), що сприяє розвитку пізнавальних інтересів учнів та творчості.

      
05.04.23

У Міжнародний день просвіти з питань мінної небезпеки та у рамках Місячника охорони праці, безпеки життєдіяльності з учнями Гадяцького ліцею №1 імені Олени Пчілки говорили про про забруднення України мінами й вибухонебезпечними предметами і наголосили про важливість дотримання правил безпечної поведінки. (Ольга Шаманська - ЗВР)

      
04.04.23

Агітбригада "Пролісок" як переможець регіонального конкурсу- огляду бере участь у 2 турі (обласному) конкурсі-огляді колективів екологічної просвіти (керівники- Шаманська О.М., Клімова І.Л. та Рудецька С.О.).


04.04.23

Починаючи з 1967 року з ініціативи і за рішенням Міжнародної ради з дитячої книги (IBBУ) 2 квітня, в день народження великого казкаря Ганса Крістіана Андерсена, весь світ відзначає Міжнародний день дитячої книги.

Ганс Крістіан Андерсен народився 2 квітня 1805 року в маленькому містечку Оденсе, розташованому на одному з датських острівців - Фіонсе. Він був неперевершеним казкарем, проте Андерсен писав не тільки для дітей. Він хотів, щоб його казки читали і дорослі.

В закладі було організовано книжкову виставку, перегляди літератури, а для учнів 3-В класу було проведено бібліотечний урок "Казковий світ Г.Х. Андерсена".

      

      
03.04.23

"Беру участь у конкурсі до GMW 2023"

Гарнага Максим, 9 років. 4-Б клас.

#Гадяцький_ліцей_1_імені_Олени_Пчілки

#ГраНавчанняДобробут, #GMWUkraine2023, #PlanYourMoney, #PlantYourFuture, #GMW2023


Сторінки 1  2 3 4 5 6 7 8