Для учнів 6-7 класів було проведено презентаційний захід-змагання до Дня Збройних Сил України (учитель Світлана Бовт ) Свято видалося яскравим, гучним та патріотичним.
Дякуємо ЗСУ за освіту! Ми навчаємось, доки ви захищаєте.
Вітаємо команду Гадяцького ліцею №1 імені Олени Пчілки (Козуб Єгор, Сусло Максим, Біляк Назар, Лизогуб Каріна) з перемогою - І місце - у змаганнях з шахів в залік ІІ Гімназіади Гадяцької громади у 2024/2025 навчальному році (тренер Уніжонний А.А.)
Особистий залік:
1 дошка. Козуб Єгор 3 місце
2 дошка. Сусло Максим 1 місце
3 дошка. Біляк Назар 1 місце
4 дошка. Лизогуб Каріна 3 місце
До ДПУ «МДЦ «Артек» на X тематичну зміну поїхали на оздоровлення та відпочинок 3 ліцеїстки. Путівки для дітей пільгових категорій безкоштовні, їх оплачує держава. Легендарний табір розгорнув свої двері в мальовничій Пущі-Водиці. Незабутні враження, цікаві активності, нові знайомства серед однолітків чекали на дітей, адже “Артек” – сучасний простір для саморозвитку активних, талановитих та цілеспрямованих хлопців і дівчат.
Освітньою платформою Національного Фестивалю „Код Нації” оголошується проведення Тестування до Дня Гідності та Свободи Міжнародного дня миру, яке покликане поглибити розуміння учасниками історичної значущості Революції Гідності, стимулювати інтерес до вивчення української історії та формування свідомої громадянської позиції в сучасному українському суспільстві.
Щодо Тестування до Дня Гідності та Свободи
Пройти тестування за посиланням
Цього дня у 2004 й у 2013 роках почалися наймасовіші протести в новітній історії України – Помаранчева революція та Революція Гідності, яку спершу називали Євромайданом. Люди вийшли на київський майдан Незалежності та майдани в інших містах і селах країни, щоб захистити демократичні права та свободи й запобігти втручанню росії у внутрішні справи нашої держави. Для того, щоб наступні покоління українців не забували про ці події та усвідомлювали, що майбутнє України залежить від кожного її громадянина, у 2014 році указом президента було започатковано щорічне відзначення 21 листопада Дня Гідності та Свободи.
Український інститут національної пам’яті та Національний музей Революції Гідності спільно з партнерами підготував програму, яка включає інформаційні, освітні, виставкові та комеморативні заходи.
Переглянути матеріали за посиланням
Для учнів середньої та старшої школи педагогом-організатором Гірук О.В. було проведено захід, присвячений Дню Гідності та Свободи, головною метою якого було показати, наскільки важливим є почуття власної гідності у кожної окремої людини та народу в цілому.
21 листопада ми відзначаємо День Гідності та Свободи – свято, встановлене на знак вшанування патріотизму та мужності громадян, які у 2004 та 2013 роках стали на захист демократичних цінностей і європейського вибору нашого народу. Шануючи ціну, заплачену за права і свободу, класні керівники провели виховні години "НАС НЕ ПОДОЛАТИ! 20 років Помаранчевій революції та 11 років Євромайдану".
Для учнів початкової школи було організовано перегляд і обговорення презентації до ДНЯ ГІДНОСТІ І СВОБОДИ. Гідність і свобода — цінності, що є основою нашої держави й ідентичності. Без них неможливе існування України. За них борються покоління українців. За них же виходили на Майдан.
До Міжнародного дня відмови від паління учні 11 класу підготували та провели для учнів середньої та старшої школи виховну годину «КУРІННЯ АБО ЖИТТЯ». Під час презентації ліцеїсти розглянули ситуацію з палінням в Україні, вплив тютюну на організм, стадії залежності, лікування.
Для учнів початкових та середніх класів було проведено інформаційну хвилинку «ОБИРАЙ СПОРТ, А НЕ КУРІННЯ!» до Міжнародного дня відмови від паління. За допомогою інфографік та агітаційних листів ліцеїсти розкрили шкідливість цієї звички та зруйнували міфи про куріння.
Вітаємо команду юнаків (Пікуза Ігор, Ралко Олександр, Ус Артем, Грушко Іван, Гайдабура Вадим, Марченко Артур) з перемогою - І місце - у змаганнях з баскетболу в залік ІІ етапу всеукраїнських змагань "Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги"(тренер Уніжонний А.А.
Тисяча днів війни для України – це період величезних випробувань та непохитної рішучості. Цей день - нагадування про нашу силу, про нескореність і віру в перемогу. Схиляємо голову перед тими, хто віддав своє життя, і дякуємо всім, хто бореться сьогодні за наше мирне завтра! Для ліцеїстів педагогом-організатором Гірук О.В. було проведено виховні години "1000 ДНІВ БОРОТЬБИ ЗА СВОБОДУ" та "1000 ДНІВ НЕЗЛАМНОСТІ: ШЛЯХ ДО ПЕРЕМОГИ"
Сьогодні - 1000 днів повномасштабної агресії… 1000 днів героїчного супротиву та стійкої боротьби… 1000 днів, протягом яких український народ довів, що єдність і стійкість здатні протистояти ворогу.
Виховні години, присвячені героїзму та незламності українського народу, були проведені класними керівниками для ліцеїстів. Гадяцький ліцей №1 імені Олени Пчілки дякує усім і кожному, хто мужньо стоїть за ці два кольори UA.
1000 днів великої війни і вдячності. Захисники і захисниці щодня відстоюють свободу на полі бою, мужньо борючись за кожен клаптик рідної землі. Мільйони українців - лікарі, вчителі, фермери, волонтери, підприємці, енергетики, рятувальники - кожен на своєму фронті працює задля спільної ПЕРЕМОГИ.
1000 слів вдячності пролунало від учнів початкової школи Гадяцького ліцею №1 імені Олени Пчілки на адресу усіх , хто стоїть на захисті України.
16 листопада - Міжнародний день толерантності. Практичним психологом ліцею Жезіцькою О.А. було проведено ряд заходів з учнями 4-х класів "Ми різні, але рівні".
Щороку в четверту суботу листопада Україна вшановує пам’ять жертв Голодомору 1932–1933 років і масових штучних голодів 1921–1923 і 1946–1947 років. Цього року ми втретє вшановуватимемо жертв сталінського геноциду в умовах повномасштабної війни, яка супроводжується геноцидними діями проти українців.
Український інститут національної пам’яті до 91-х роковин Голодомору підготував тематичні інформаційні матеріали.
13 листопада в усьому світі відзначається День доброти. З учнями 4-А класу Гадяцького ліцею №1 імені Олени Пчілки (класний керівник Федоренко О.О.) проведено презентаційний захід "Твори добро, бо ти людина". Діти виконували творчі завдання, складали асоціативний кущ та сенкан "Добро", грали у гру "Шифрувальник" та визначали топ-добрих справ, які можна робити щодня. По закінченню заходу зібрали квітку добра. Щоб в Україні гарно жити, тож будемо добро творити!
Для учнів 3-Б класу класний керівник Галина КСЬОНЗ провела презентаційний захід-квест «Подарунки Осені».
Учні із задоволенням проходили станції, виконували цікаві завдання, відгадували загадки, ребуси, складали оповідання про осінь. Діти успішно виконали всі завдання, а за старанність отримали від Осені подарунки.
Ліцеїсти підтверджують інформаційно-технологічний профіль навчання! За результатами II етапу Всеукраїнської олімпіади з IКТ маємо 10 переможців!
Вітаємо учнів:
Артема Уса (11 клас) - І місце,
Олександру Тарасенко (11 клас) - ІІІ місце,
Олексія Коцаря (10-і клас) - І місце,
Юлію Некрут (10-і клас) - II місце,
Мирослава Афанасьєва (9-Б клас) - І місце,
Кароліну Лазаренкову (9-Б клас) - ІІ місце,
Марину Ногу (9-А клас) - ІІІ місце,
Богдана Дроботю (8-А клас) - І місце,
Олега Сіробабу (8-Б клас) - ІІ місце,
Дмитра Коцаря (8-Б клас) - ІІІ місце.
Дякуємо за результативну роботу вчителям: Юлії ШТАНЬКО, Людмилі КОСТЕНКО, Олені ТОЛКАЧОВІЙ. Успіхів та реалізації всіх планів вам, ліцеїсти!
Щорічно 11 листопада відзначають Міжнародний день енергозбереження. Запровадили свято за ініціативи міжнародної екологічної мережі «Шкільний проєкт з використання ресурсів та енергії» (SPARE).
Гадяцький ліцей №1 імені Олени Пчілки разом зі своїми вихованцями знайшли відповіді на такі питання:
* чому потрібно економити електроенергію?
* як заощадити енергію вдома?
* як економити енергію на робочому місці?
Ліцеїсти зробили висновок, що завдяки енергозбереженню ми можемо не тільки зменшити експлуатаційні витрати, але й мати значний вплив на екологічну стійкість і добробут громад
Учні Гадяцького ліцею №1 імені Олени Пчілки беруть участь у Всеукраїнському чемпіонаті з фінансової грамотності – масштабному змаганні, яке об’єднує найкмітливіших, найактивніших та фінансово грамотних учнів 10-х класів з усієї країни!
Цей чемпіонат – не просто конкурс, а справжня можливість для молоді: перевірити свої знання у сфері фінансів; дізнатися більше про економіку та фінансову безпеку; навчитися приймати відповідальні фінансові рішення.
Фінансова грамотність – це могутня сила, що допомагає досягати фінансових цілей і закладає фундамент для впевненого та успішного майбутнього. Проходячи різні етапи чемпіонату, учні зможуть прокачати свою фінансову силу – показати наскільки вправно та ефективно вони розуміються у фінансовій термінології, вміють розв’язувати фінансові задачі та приймати обгрунтовані фінансові рішення.
Бажаємо учням успіхів та сподіваємось на гарний результат та нові знання, які стануть у нагоді кожному!
Світлана Гарнага - учитель економіки
Голосування за шкільний громадський бюджет завершено. Ми дякуємо всім, хто ці дні був з нами і щиро вболівав за результат. 145 різних шкільних проєктів із міст та сіл Полтавщини були представлені на конкурсі " Шкільний громадський бюджет" для голосування. Ми зараз посідаємо 25-е рейтингове місце.
Та цього б не було без вас, наші любі діти, батьки, вчителі, родичі; без вас, наші небайдужі сусіди, колеги, однодумці; без вас, наші випускники, прихильники та земляки. Ви – наша команда, наша сила, наша опора. Любимо вас і раді, що ви завжди з нами.
Проєкти – це цікава і корисна справа. Дитячі проєкти – це неймовірний виховний ефект, ініціатива та віра у свої сили. І коли вже брати участь, то йти треба до кінця.
Але ми разом чекаємо результатів. Сподіваємося на перемогу і реалізацію нашого проєкту.
7 листопада - Міжнародний день боротьби з насильством і булінгом у закладах освіти. Держави-члени ЮНЕСКО проголосили перший четвер листопада Міжнародним днем боротьби з насильством і булінгом у закладах освіти, включаючи кібербулінг. Ця декларація визнає, що пов’язане зі школою насильство в усіх його формах порушує права дітей і підлітків на освіту, здоров’я та благополуччя. Це день, коли навчальні заклади та громади об'єднуються, щоб підвищити обізнаність про згубний вплив булінгу та пропагувати доброту, прийняття та інклюзію.
У Гадяцькому ліцеї №1 імені Олени Пчілки було проведено ряд заходів щодо запобігання насильства та булінгу в школі.
Колектив Гадяцького ліцею №1 імені Олени Пчілки поніс тяжку втрату у зв’язку з передчасною смертю колишнього соціального педагога, голови профспілки, віднедавна пенсіонерки - Комащук Марії Олександрівни.
Пішла з життя людина прекрасної душі, відкритого і доброго серця. Висловлюємо щирі співчуття з приводу неочікуваної смерті людини, котра заслуговує на найкращі слова поваги та шани.
Марія Олександрівна усе своє життя вирізнялася стійкістю характеру, силою духу та наполегливістю, енергійністю, працелюбством. Вона була особистістю справді неординарною, яскравою, людиною мудрою, чуйною, доброю, ніколи не забувала про проблеми тих, хто поруч.
Світла пам'ять про Марію Олександрівну завжди буде жити серед рідних, друзів, товаришів, колег, батьків та учнів школи і залишиться назавжди у наших серцях.