Сторінки 1  2 3 4 5 6 7 8 

31.05.23

Вітаємо учасників освітнього процесу із закінченням 2022/2023 н.р.! Спокійного відпочинку! Перемоги рідній Україні!

      

      

      
31.05.23

Сьогодні продзвенів останній дзвоник для 20 випускників 11 класу (класний керівник - Шимка І.П.). Бажаємо легких рішень у дорослому житті, правильного вибору шляху в майбутнє, визначеності в своїх цілях і бажаннях, наполегливих старань і великих можливостей для їх досягнення. Перемоги усім нам!

      

      
31.05.23

Ніжним, красивим та креативний був танок, який підготували випускники. ДЯКУЄМО!!!

      

      

      
31.05.23

На святі "Останній дзвоник" випускники отримали нагороди за перемоги в олімпіадах та конкурсах.

      

      

      


29.05.23

Квест "Місія 1-й клас завершена". Цікаві зупинки, математичні лабіринти, наукові досліди, творчі світлиці - щоб відшукати кодове слово: КАНІКУЛИ!

Оксана Лобас - класний керівник

      

      
26.05.23

Україна – Італія

Учні 5-х класів були в захваті від нагоди спілкуватися англійською з італійськими однолітками. Такі зустрічі дозволяють випробувати на міцність отримані теоретичні знання та навички. Більше того, вони є надзвичайною мотивацією для ліцеїстів, адже учні отримують потужний стимул для подальшого прогресу у вивченні англійської мови.

Тетяна Мироненко- учитель англійської мови

      

      
26.05.23

Кожна дитина прагне стати успішною в житті, знайти себе у суспільстві, реалізувати свої можливості на повну силу. Це дуже важливо особливо у період війни, яка відбувається наразі. Адже сьогоднішнім здобувачам освіти розбудовувати рідну Україну після війни. Тому з метою створення ситуації успіху, продовження традиції навіть у цей нелегкий час у Гадяцькому ліцеї №1 імені Олени Пчілки після двох років перерви відбулося свято «Олімп», на якому були вручені нагороди обдарованим учням, що стали переможцями Всеукраїнських олімпіад та конкурсів всіх рівнів у 2022/2023 н.р.. Усього учні отримали 73 призових місця (55- основна школа, 18- початкова) у II турі олімпіад із базових предметів, 10 ліцеїстів мають від 2 до 4 перемог, 18 - отримали перші місця. Вітаємо переможців, дякуємо вчителям, а також батькам! Усе буде Україна! Дякуємо ЗСУ!

Із інформацією про досягнення здобувачів освіти Гадяцького ліцею №1 імені Олени Пчілки Гадяцької міської ради можна ознайомитися на сайті школи за посиланням: https://pchilka-litsei.in.ua/olimp.php #Гадяцькийліцей1іменіОлениПчілки

      

      

      

      
25.05.23

Музей грошей Національного банку України з 15 травня по 16 червня проводить безкоштовні онлайн-заходи, в яких можуть взяти участь освітні заклади. До програми заходів Музею грошей входять віртуальні екскурсії та вебінари, метою яких є підвищення фінансової обізнаності учнів початкової, середньої та старшої школи. Учні Гадяцького ліцею №1 імені Олени Пчілки долучилися до цих заходів.

Оглядова віртуальна екскурсія «Історія грошового обігу в Україні», 10 клас.

Світлана Гарнага- учитель економіки

      
25.05.23

Вітаємо! Переможці IV щорічного чемпіонату ігор «Що?Де?Коли?» серед учнівської молоді міста - команда «Ніка» Гадяцького ліцею №1 імені Олени Пчілки - юні інтелектуали Гадяччини (керівник - Ольга Шаманська)

      
24.05.23

Позитивні емоції, гарний настрій та багато цікавої інформації про професію пасічника отримали учні 2-Б класу Гадяцького ліцею №1 імені Олени Пчілки під час екскурсії до Гадяцького аграрного училища. Дякуємо Ященко В.С. та викладачам училища за цікаву та змістовну програму екскурсії.

      

      
24.05.23

Дякуємо учителям за роботу з обдарованим учнями у цей нелегкий час.

      

      

      
22.05.23

У Гадяцькому ліцеї №1 імені Олени Пчілки більше 15 років успішно реалізується економічний та інформаційно-технологічний профілі навчання!

Підтвердженням цього є перемоги ліцеїстів на обласних олімпіадах та конкурсах, за що вони отримали грамоти та дипломи, а також грошову винагороду на міському святі «Зоряний олімп-2023».

На церемонії вручення нагород були відзначені ліцеїсти та вчителі закладу за такі досягнення:

- за ІІ місце на Всеукраїнському відборі змагань із фінансової грамотності команда Гадяцького ліцею №1 імені Олени Пчілки Гадяцької міської ради у складі учнів 9-А класу Олександри Тарасенко та Артема Федоренка (учитель економіки - Світлана Гарнага);

- за призове місце у ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій відзначено учнів Гадяцького ліцею №1 імені Олени Пчілки, які посіли: учениця 10 класу Тамара Король (ІІ місце), учень 9 класу Артем Ус (ІІІ місце в учнівській олімпіаді та ІІ в обласному чемпіонаті з інформаційних технологій «Сучасна інформатика – успішне майбутнє»), наставник – Людмила Костенко;

- за перемогу (І місце) в ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання нагороджено учня 9 класу Гадяцького ліцею №1 імені Олени Пчілки Гадяцької міської ради Олександра Ралка (підготував учитель трудового навчання Олексій Підгайний);

- за ІІ місце у Міжнародному конкурсі імені Петра Яцика нагороджена учениця 11 класу Гадяцького ліцею №1 імені Олени Пчілки Анастасія Устименко (учитель - Ірина Шимка);

- за ІІ місце на обласному конкурсі-захисті Малої академії наук (проєкт «Математичні задачі крізь призму війни» в секції прикладна математика) відзначена учениця 11 класу Гадяцького ліцею №1 імені Олени Пчілки Альбіна Василенко (учитель - Лариса Галушка);

- за ІІ місце на чемпіонаті Полтавської області з боксу серед юніорів нагороджений учень 9 класу Гадяцького ліцею №1 імені Олени Пчілки Антон Нестеренко.

Нехай ці перемоги стануть початком ще більших нових досягнень наших здобувачів освіти, а здоров'я, успіхи та прагнення до знань будуть постійними супутниками життя.

Дякуємо нашим захисникам! Мирного неба нам усім!!!

      
18.05.23

У Міжнародний День музеїв ліцеїсти 7 класу (учитель - Тетяна Бердник) провели екскурсію для учнів початкової школи у шкільному музеї славетної землячки.

      

      

      
18.05.23

Усесвітній день вишиванки - величне свято. Вишиванка - генетичний код українців. Це символ віри, надії, любові, сміливості, боротьби та перемог. Вона єднає українців та друзів України по всьому світу. Вишиванка - духовна броня українців. Захистимо своє!

Ольга Шаманська- заступник із ВР

      

      

      

      

      
18.05.23

Із вірою у Перемогу у війні, сповнені почуття патріотизму, педагоги Гадяцького ліцею №1 імені Олени Пчілки приєднуються до відзначення Дня вишиванки, яка є одним із символів нашої ідентичності.

      
18.05.23

П'ять причин носити вишиванку:

- вишиванка - це зручний і безпечний одяг;

- вишиванка - універсальний одяг;

- вишиванка - це пошана до традицій і любов до рідної землі;

- вишита сорочка - це могутній оберіг;

- вишиванка - це модно!

      

      
18.05.23

16 травня 2023 року, розпочалося загальнодержавне моніторингове дослідження якості освіти у закладах загальної середньої освіти в умовах воєнного стану, де бере участь і наш заклад Гадяцький ліцей № 1 імені Олени Пчілки Гадяцької міської ради.

Моніторинг проходить відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 15 травня 2023 року №565 «Про затвердження Переліку закладів освіти – учасників загальнодержавного моніторингового дослідження якості освіти у закладах загальної середньої освіти в умовах воєнного стану та графіка його проведення».

Його проводить Державна служба якості освіти України та її територіальні органи спільно з Міністерством освіти і науки України у 2023-2025 роках.

Загалом до вибірки, яку сформував Інститут освітньої аналітики, потрапило 276 закладів. Тестування охопить понад 12 тисяч школярів 6-х і 8-х класів.

Учні 6-х класів проходять тестування з математики та української мови, а учні 8-х класів – з алгебри, геометрії та української мови.

Моніторинг проходить в електронному форматі на платформі Всеукраїнська школа онлайн (ВШО).

Тести розробила Державна служба якості освіти України за підтримки проєкту «Супровід урядових реформ в Україні» (SURGe, Support to Ukraine’s Reforms for Governance) та участі педагогів-практиків, авторів навчальних програм і стандартів.

Отримані дані будуть конфіденційними та оприлюднюватимуться лише в узагальненому вигляді. Свої результати зможе побачити лише учень/учениця у власному кабінеті на платформі Всеукраїнської школи онлайн. Результати окремо взятої школи чи класу не публікуватимуться і не надаватимуться директору, педагогам чи органам управління освітою.

16-18 травня здобувачі освіти виконуватимуть завдання з математики/алгебри і геометрії. Відповідальна за проведення тестування заступник директора з НВР Коблиця М.Г.

      

      
16.05.23

Учням 10 класу економічного профілю Гадяцького ліцею №1 імені Олени Пчілки було проведено заняття на тему: "Поради з кібербезпеки та схеми шахрайства у воєнний час". Діти ознайомилися із правилами платіжної безпеки, навчилися остерігатися випадків шахрайства, поліпшили обізнаність про кібергігієну та сформували культуру безпечної поведінки у віртуальному просторі. На закріплення створити інформаційний куточок та стінгазету на тему платіжної безпеки.

#ШахрайГудбай

ТАЛАН - центр фінансових знань Національного банку України

Національний банк України

National Bank of Ukrain

Світлана Гарнага- учитель економіки

      

      

      
14.05.23

Вітаємо любих матусь!
12.05.23

Україна - Індія.

Що потрібно, аби навчитися вільно розмовляти англійською? Звісно, спілкування! Будь-яку мову засвоїти набагато легше, спілкуючись нею.

Тетяна Мироненко- учитель англійської мови

      

      


11.05.23

Україна - В'єтнам

Запорукою успіху у вивченні іноземних мов залишається практика, і найкращим варіантом у цьому випадку є спілкування з носіями мови.


11.05.23

У 2023 році Національний банк уперше провів український відбір до загальноєвропейських змагань з фінансової грамотності European Money Quiz, у якому взяли участь 1411 команд з усієї України(2822 учня віком 13-15 років). Із радістю учні Гадяцького ліцею №1 імені Олени Пчілки дізналися, що команда школи у складі учнів 9-А класу Тарасенко Олександри та Федоренко Артема під керівництвом вчителя Світлани Гарнаги виборола 3 місце та отримала нагоду – кошти у сумі 5 тисяч гривень!!!! Ця перемога є ще одним підтвердження ефективності реалізації економічного профілю у закладі. Нещодавно ці гроші були використані для облаштування кабінету, для якого придбано настіннний органайзер та магнітний фліпчарт. Це дасть змогу учням та вчителям ефективніше організовувати освітній процес. Педагогічний колектив ліцею розуміє, що фінансова грамотність на даний час – необхідний навик кожної людини, уміння розпоряджатись власними коштами як основою ведення власного бюджету, тому продовжуємо активно рухатися у цьому напрямку.

      
10.05.23

Учні Гадяцького ліцею №1 імені Олени Пчілки долучилися до Всеукраїнського проєкту "Мішечок" та виготовили торбинки, мішечки та шопери як екологічну альтернативу пластиковому пакуванню.

Ліцеїсти та Міжнародний молодіжний рух School Recycling World запрошує долучитися до Всеукраїнського проєкту «Мішечок» задля спільної перемоги на екологічному фронті.

Ольга Шаманська- заступник із ВР

      

      
10.05.23

Вітаємо колег!!!

      


08.05.23

Цього року Україна 8 травня вдруге відзначає День пам’яті та примирення в умовах повномасштабної збройної агресії росії.

В шкільній бібліотеці навчального закладу було організовано книжкову виставку, перегляди літератури, а для учнів 9-А класу проведено урок пам'яті "Пам'ятаймо тих, хто боровся за Україну тоді! Шануймо тих, хто воює за неї сьогодні!"

      

      
08.05.23

Команда "Живчик" Гадяцького ліцею №1 імені Олени Пчілки - учасник обласного фестивалю-конкурсу "Молодь обирає здоров’я" (популяризація та пропаганда серед молоді здорового способу життя, запобігання негативним проявам у молодіжному середовищі).

Ольга Шаманська- заступник із ВР

      

      
05.05.23

Вітаємо команду Гадяцького ліцею №1 імені Олени Пчілки з бронзовою перемогою на змаганнях юнаків із футболу у залік Спартакіади школярів Гадяцької міської територіальної громади 2022/2023 н.р. (тренер Власенко А.Б.)


03.05.23

«РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ»

Під таким гаслом на базі Гадяцького фахового коледжу культури і мистецтв ім. І.П.Котляревського відбувся обласний дистанційний конкурс читців «Поетична зірка» серед учнів мистецьких та освітніх навчальних закладів, студій, гуртків закладів освіти та культури.

Загалом участь у конкурсі взяли 28 юних митців Полтавщини. Журі відзначило високий рівень виконання конкурсної програми, майстерність читання, любов до рідного слова, культуру вимови, вміння емоційно впливати на глядача.

Вітаємо наших ліцеїстів та вчителів!!!!!

Дипломом ІІ ступеня нагороджено Ольгу Дорогань (Гадяцький ліцей №1 імені Олени Пчілки, керівники – Ольга Шаманська та Тетяна Бердник).

Дипломом ІІІ ступеня – Нікіту Кратенка (Гадяцький ліцей №1 імені Олени Пчілки, керівники – Ольга Шаманська та Ірина Клімова).

Подяками нагороджено керівників обласного конкурсу «Поетична зірка» Ольгу Шаманську, Тетяну Бердник, Ірину Клімову.

Молодь своєю творчістю знову довела, що українці – нація переможців!


28.04.23

Під час військово-польових зборів ліцеїсти 11 класу разом із Комащук М.О. та Підгайним О.М. училися виживати у складних умовах. А картопля, приготовлена під час заняття, була, напевно, найсмачнішою у житті.


28.04.23

Безмежна сила книги… Без неї людина сліпа, адже з дитячих літ книжка допомагає зрозуміти світ, що нас оточує, вона розповідає нам історію рідного краю, звичаї, традиції… Книга мудрий друг і порадник, вона, не вміючи говорити розповідає нам про пригоди і подорожі, про чудеса, про навколишній світ.

Сьогодні у Дім книги завітали учні 1-Б класу (кл. кер. Ксьонз Г.А.) Гадяцького ліцею №1 імені Олени Пчілки на оглядову екскурсію.

Щиро вдячні дітям за любов, турботу та допомогу тваринкам живого куточку "Веселка природнича".

      

      
27.04.23

Відбувся конкурс плакатів "Ми за здоровий спосіб життя" серед учнів 7-8 класів.

Комащук М.О. - соціальний педагог

      

      
27.04.23

У рамках Дня ЦЗ вчителем інформатики Оленою Толкачовою проведено конкурс презентацій "Надзвичайна ситуація. Порядок дій." серед учнів 6-х класів. Переможцями стали: Василенко Катерина (6-А клас), Кириченко Валерія та Коцар Дмитро (6-Б клас).

      

      

      
27.04.23

У рамках проведення Дня ЦЗ та відзначення Дня охорони праці учитель предмету "Захист України" Комащук М.О. провела для учнів 7 класів майстер-клас "Як швидко надати домедичну допомогу".

      

      
27.04.23

У рамках Дня ЦЗ відбулася зустріч із представником ДСНС (ДПРЧ-6).

      
26.04.23

У рамках тижня ЦЗ ліцеїсти разом із Комащук М.О. училися надавати першу домедичну допомогу.

      
26.04.23

У рамках Місячника охорони праці, безпеки життєдіяльності учнїв Гадяцького ліцею №1 імені Олени Пчілки ознайомили з засобами індивідуального захисту, правилами накладання пов’язок та діями у надзвичайних ситуаціях.

      
26.04.23

Комунальною установою «Гадяцький центр професійного розвитку педагогічних працівників» Гадяцької міської ради проведено територіальний семінар-практикум для вчителів математики закладів загальної середньої освіти Гадяцької, Великобудищанської, Краснолуцької, Лютенської, Петрівсько-Роменської, Сергіївської громад з теми «Формування предметних компетентностей учнів на уроках математики шляхом впровадження інноваційних технологій» у online-режимі.

Зустріч відбулася у форматі Skype- конференції. У семінарі взяли участь 37 педагогічних працівників. Метою проведення заходу стало підвищення фахового рівня вчителів математики з питань використання інноваційних технологій у освітньому процесі.

У ході семінару-практикуму було розглянуто актуальні питання, які на сьогодні турбують освітян, зокрема і щодо організації освітнього процесу в закладах загальної середньої освіти під час дії воєнного стану та щодо використання ІКТ в освітньому процесі.

Учителі математики Гадяцького ліцею №1 імені Олени Пчілки Світлана Афанасьєва, Лариса Галушка, Тетяна Залозна поділилися досвідом роботи з особливості використання в процесі викладання математики дошки CleverMaths, GeoGebra. Акцентували увагу присутніх на включення учнів до різних форм практичної діяльності.

Завершився захід обговоренням зазначених питань у неформальній дружній атмосфері, де кожний учасник мав змогу поділитися власним досвідом роботи під час дистанційного режиму навчання.

За підсумками семінару-практикуму вчителі-учасники заходу отримають сертифікати, які можуть бути визнані як документи про підвищення кваліфікації у 2023 році.
26.04.23

Сьогодні ліцеїсти вшанували ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС за їх сміливість та відвагу.

      
26.04.23

Знайомтеся, це учениця 9-А класу Тарасенко Олександра, яка взяла участь у Всеукраїнському конкурсі "Гроші та добробут у моїй країні", категорія "Юніори" (середні та старші класи). Завданням здобувачів освіти було написати коротке художнє оповідання на тему "Вплив фінансових рішень на життя". До вашої уваги твір учениці.

Фінансові рішення можуть мати істотний вплив на життя, тому що за допомогою саме них, ми поступово визначаємо своє майбутнє. Наприклад, прийнявши рішення про купівлю житла, ми змінюємо наші майбутні витрати, а також рівень життя. Наш вибір медичного обслуговування, його вартість та якість у майбутньому вплинуть на загальний стан здоров’я, що є суттєвим у житті кожної людини. Але фінансові рішення робити не так просто, як здається, саме тому для правильності та ефективності їх вибору, люди вивчають фінансову грамотність.

Фінансова грамотність – це не лише знання про те, як економити гроші та користуватися кредитами. Як і зазначалось раніше, це ще й здатність робити правильні фінансові рішення, які впливають на наше майбутнє. Особливо важливо розуміти вплив фінансових рішень на життя на етапі підліткового віку, коли майбутнє ще не зовсім ясне, а деякі фінансові рішення можуть мати наслідки на десятиліття вперед.

Дуже важливо розуміти не лише безпосередні наслідки фінансових рішень, але й їх далекосяжний вплив на майбутнє. Одним зі способів забезпечення стабільного майбутнього є правильні інвестиції. Це означає, що необхідно думати не лише про сьогодення, а й про те, які ресурси нам будуть потрібні у майбутньому. Інвестиції можуть бути різного виду - від зберігання грошей на депозитах до інвестування у фонди, компанії, підприємства або акції. Навіть невеликі вкладення в ранньому, або підлітковому віці можуть принести значний прибуток у майбутньому, тому важливо почати думати про інвестиції якнайшвидше. Я, як учениця дев’ятого класу, не маю значних сум грошей, щоб інвестувати, але для мене важливо навчитися правильно розпоряджатися ними та більш значною кількістю їх у майбутньому.

Не можна і забувати про те, що кожна людина може вплинути на економічний розвиток країни, виконуючи свої громадянські обов’язки, сплачуючи податки, дотримуючись законів, беручи участь у громадських ініціативах тощо. Зокрема, варто підкреслити, що необхідно бути відповідальними громадянами і приймати свої фінансові рішення на основі розуміння їх наслідків, зокрема, з огляду на вплив на майбутнє.

Важливо розуміти, що життєва безпека не обмежується лише фізичною та духовною. Запаси грошей на непередбачувані ситуації, такі як втрата роботи, аварії, хвороба чи тому подібне, можуть стати справжньою «подушкою безпеки» для нашого майбутнього.

«Подушка безпеки» – це ще один важливий термін у сфері фінансової грамотності. Вона допомагає захистити наші фінансові ресурси у разі непередбачуваних обставин, таких як втрата роботи або раптові медичні витрати. Подушка безпеки звісно може бути різною для кожної людини, але зазвичай, це така сума грошей, якої вистачить для підтримки звичного рівня життя протягом 3-6 місяців у разі втрати джерела доходу.

На уроках економіки нам часто розповідають про те, наскільки корисною може бути інформація та знання про економічні терміни, такі як: інфляція, процентна ставка, акції, фондовий ринок тощо. Але чому?

Знання цих термінів можуть допомогти кожному з нас розуміти економічні процеси та робити більш обдумані фінансові рішення у своєму житті. Візьмемо для прикладу інфляцію. Чим нам можуть допомогти знання про неї? По-перше, інфляція з великою вірогідністю може вплинути на цінність та вартість грошей, саме тому знання про цей термін допоможуть нам при оцінюванні їх справжньої цінності на даний момент часу. По-друге, знецінення грошей може вплинути на наші доходи, витрати, інвестиції та подібні економічні процеси, тому обізнаність у цій сфері дасть нам змогу правильніше запланувати використання фінансів у майбутньому. У третьому доводі, давайте повернемось до однієї із тем, яка розкривалася на початку – інвестиції. Інфляція може вплинути на дохід, що ми будемо отримувати з певної інвестиції, «з’їдаючи» частину доходу. Проте, з іншого боку, саме інвестуючи, ми захистимо наші гроші від знецінення.

Зараз, коли наша країна потерпає від нападу зі сторони агросора і економіка держави руйнується, ми, як ніколи, потребуємо фінансово обізнаних людей. Саме вони можуть стати поштовхом до нашої перемоги, можуть допомогти нам подолати ворога та втримати баланс у країні, який формувався нашими пращурами багато століть. Але, на жаль, на даний момент таких людей вкрай мало, адже у погоні за новими професіями ми почали забувати ті сфери, які є невід’ємною частиною нашого життя, без яких ми не зможемо повноцінно жити, тож наше майбутнє і майбутнє нашої країни у руках нового покоління, у наших руках. У нас ще є шанс врятувати свою державу, тому ми не можемо марно гаяти час. Далеко не у всіх школах зараз викладають економіку, але це не перешкода. Зараз з’явилось багато безкоштовних курсів, пройшовши які, ми можемо влитись у фінансову сферу, тому необхідно переосмислити своє життя та, правильно розставивши пріоритети, зробити перший крок до мирного життя, а всі сумніви та переживання залишити у минулому.
25.04.23

Пекучий біль та гіркий смуток війни чорним крилом торкнувся Гадяцького ліцею №1 імені Олени Пчілки Гадяцької міської ради. 18 квітня поблизу населеного пункту Авдіївка, що на Донеччині, обірвалося життя молодого Героя, випусника нашої школи 2013 року (класний керівник – Гуль Людмила Миколаївна) солдата Івана Анатолійовича Переварухи, 1998р.н.

Важко знайти слова втіхи, неможливо загоїти біль та гіркоту від втрати. Та нехай добрий, світлий спомин про покійного захисника стане сильнішим за смерть і назавжди залишиться у пам’яті рідних, колег, друзів, бойових побратимів, усіх, хто знав його, любив і шанував.

Сумуємо разом із Вами, низько схиляємо голови у скорботі.

Нехай душа загиблого знайде вічний спокій…

Герої не вмирають, вони залишаються у наших серцях! Вічна пам’ять і слава українському воїну, який захищав рідну Україну і кожного з нас!

      
24.04.23

Учні 5-В класу: Бусійок К., Пономарьова В., Пономарьова М., Савченко А., Тихоненко К., Федоренко А., Скороход І., Розпутько А., - узяли участь у Всеукраїнському конкурсі малюнків "Твої права під час війни" (учитель - Ольга Рудкіна).

      

      

      
20.04.23

Учитель української мови та літератури, старший учитель Ірина Шимка репрезентували на засіданні ПСУ Гадяцької міської територіальної громади досвід робити з теми "Розвиток критичного мислення на уроках української мови та літератури".

      

      
20.04.23

Заступники директора з НВР Марина Коблиця та Валентина Бутко взяли участь у онлайн-вебінарі управління Державної служби якості освіти у Полтавської області "Дистанційне навчання: як не втратити якість?".

      
19.04.23

Надійшли дипломи про перемогу Устименко Анастасії (учитель-Ірина Шимка ) у обласному конкурсі з української мови імені Петра Яцика.

      
19.04.2319.04.23

Заступники директора з НВР Валентина Бутко та Марина Коблиця взяли участь у онлайн-вебінарі Державної служби якості освіти України, яка презентувала результати дослідження якості організації освітнього процесу в умовах війни у закладах загальної середньої освіти, а також провела обговорення «Як забезпечити якість освітнього процесу?». За результатами дослідження з’ясовано, як працюють школи в умовах воєнного стану та як війна вплинула на доступ дітей до освітнього процесу. Автори дослідження також визначили професійні та організаційні виклики, потреби, з якими зіткнулися заклади освіти та педагогічні працівники в умовах війни, зібрали інформацію про рівень технічного забезпечення учасників освітнього процесу у сільській та міській місцевості, дослідили які, на думку педагогів, результати навчання учнів. Дослідження провела у грудні 2022 - січні 2023 років Державна служба якості освіти України за підтримки ініціативи «Збереження доступу до шкільної освіти», що впроваджується проєктом «Супровід урядових реформ в Україні» (SURGe). «Супровід урядових реформ в Україні» (SURGe) є проєктом міжнародної технічної допомоги, що реалізується кампанією Alinea International та фінансується Урядом Канади. Дослідженням охоплено 150 шкіл з усіх областей України. В онлайн-анкетуванні взяли участь директори шкіл, вчителі, учні та батьки.

      
18.04.23

У рамках місячника БЖД і ЦО Рудецька С.О. провела з учнями перших класів уроки "Обережно користуйся побутовою технікою".

      
18.04.23

Квадрокоптер для ЗСУ.

До уваги випускників та педагогічних працівників усіх років Гадяцької середньої школи №1 / Гадяцького НВК №1 / Гадяцької гімназії / Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки, та усіх кому небайдужа доля України та її захисників.

Звертаюсь до вас з проханням допомоги у зборі та накопиченні коштів для закупівлі квадрокоптера DJI Mavic 3, сумою 95 000 грн., для воїнів – випускників, захисників України.

Ваша люба, навіть невелика сума внесена на рахунок, допомагатиме нищити ворога та наближати перемогу.

Працівники та учні нинішнього Гадяцький ліцей №1 імені Олени Пчілки, приєднуйтесь також, допомагайте!

Звертайтесь особисто, телефонуйте +380 50 239 6052, поповнюйте рахунок волонтерська картка Приват24 - 5168 7456 1509 1029

На сьогодні маємо 13 033 грн.

Олександр Зозуля
17.04.23

У День пожежної охорони - професійного свята рятувальника в Україні з учнями початкових класів Гадяцького ліцею №1 імені Олени Пчілки проведено виховне заняття, де вони ознайомилися з професією рятувальника, переглянули лялькову повчальну виставу про правила пожежної безпеки та ознайомилися з історією виникнення сірників.

      
17.04.23

Завдяки оганізації "Гадяцький Борщ" змогли долучитися до важливої справи - привітати бійців: учні Гадяцького ліцею №1 імені Олени Пчілки - листами, а дорослі - допомогою по обробці овочів.

      

      
16.04.23

Напередодні Великодня українці згадують прадавню народну традицію - виготовлення писанок. Учні Гадяцького ліцею №1 імені Олени Пчілки відвідували майстер-класи, класні керівники розповіли про народні традиції святкування Великодня та особливості розпису писанок, методами писанкарства, презентували розмаїття мальованок, писанок, дряпанок, виготовлених із використанням різних технік. А потім Великоднє дерево ліцею оздобилося неймовірними витворами мистецтва, які ліцеїсти виготовили власноруч.

Дякуємо тим, хто дає нам можливість відчути атмосферу свята!!!

Ольга Шаманська- заступник із ВР

      

      

      
16.04.23

Різними барвами замайоріла школа напередодні великого світлого свята Воскресіння Христового - учні Гадяцького ліцею №1 імені Олени Пчілки організували Великодню виставку, де продемонстрували свої таланти та умілі ручки. Кожен елемент виставки був оригінальним та надзвичайно гарним!

Дякуємо тим, хто дає нам можливість відчути атмосферу свята!!!

Ольга Шаманська- заступник із ВР

      

      

      
14.04.2313.04.23

Вітаємо екологічну бригаду "Пролісок" із перемогою - 3 місцем, яке вона виборола серед 37 команд Полтавської області в 2 етапі конкурсу "Земля- наш спільний дім" на тему "Луки мого дитинства" (керівник - Ольга Шаманська).

      
07.04.23

Щорічно представники учнівського самоврядування провели традиційні рухливі перерви до Дня здоров'я.

      

      
06.04.23

До учнів Гадяцького ліцею № 1 імені Олени Пчілки завітала Веселинка та друзі кожної дитини - персонажі улюблених мультиків, адже сьогодні, 6 квітня, - Всесвітній день мультфільмів! Мультики вчать нас взаємодіяти з навколишнім світом, справлятися з труднощами, формують уявлення про добро і зло. Юні ліцеїсти весело та з користю провели час: відгадували мультфільми, танцювали та грали у ігри.

Ірина Клімова - педагог-організатор

      
06.04.23

Курс "Я досліджую світ" педагогічного проєкту "Інтелект України", який реалізується у закладі, має методичний супровід (зошити, плакати), що сприяє розвитку пізнавальних інтересів учнів та творчості.

      
05.04.23

У Міжнародний день просвіти з питань мінної небезпеки та у рамках Місячника охорони праці, безпеки життєдіяльності з учнями Гадяцького ліцею №1 імені Олени Пчілки говорили про про забруднення України мінами й вибухонебезпечними предметами і наголосили про важливість дотримання правил безпечної поведінки. (Ольга Шаманська - ЗВР)

      
04.04.23

Агітбригада "Пролісок" як переможець регіонального конкурсу- огляду бере участь у 2 турі (обласному) конкурсі-огляді колективів екологічної просвіти (керівники- Шаманська О.М., Клімова І.Л. та Рудецька С.О.).


04.04.23

Починаючи з 1967 року з ініціативи і за рішенням Міжнародної ради з дитячої книги (IBBУ) 2 квітня, в день народження великого казкаря Ганса Крістіана Андерсена, весь світ відзначає Міжнародний день дитячої книги.

Ганс Крістіан Андерсен народився 2 квітня 1805 року в маленькому містечку Оденсе, розташованому на одному з датських острівців - Фіонсе. Він був неперевершеним казкарем, проте Андерсен писав не тільки для дітей. Він хотів, щоб його казки читали і дорослі.

В закладі було організовано книжкову виставку, перегляди літератури, а для учнів 3-В класу було проведено бібліотечний урок "Казковий світ Г.Х. Андерсена".

      

      
03.04.23

"Беру участь у конкурсі до GMW 2023"

Гарнага Максим, 9 років. 4-Б клас.

#Гадяцький_ліцей_1_імені_Олени_Пчілки

#ГраНавчанняДобробут, #GMWUkraine2023, #PlanYourMoney, #PlantYourFuture, #GMW2023


Сторінки 1  2 3 4 5 6 7 8