Сторінки 1  2 3 4 5 

06.02.23

04.02.23 та 05.02.2023 у Гадячі проведено ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій, у якій брали участь 3 здобувачі освіти нашого закладу.

Учасники інтелектуальних змагань виявили наполегливість, гарний рівень знань із предмету, працелюбність. Та і результати є підтвердженням цього: Король Тамара, учениця 10 класу, виборола 2 місце, Ус Артем, учень 9-Б класу, - 3 місце. А Домашенко Поліні, учениці 11 класу, не вистачило лише 0,9 бала до 3 місця!

Вітаємо ліцеїстів та вчителя інформатики Костенко Людмилу Олексіївну!!!!!

             

      
02.02.23

Вітаємо команду юнаків Гадяцького ліцею №1 імені Олени Пчілки із 2 місцем, яке вони вибороли у змаганнях із волейболу в залік Спартакіади здобувачів освіти Гадяцької міської територіальної громади!!!!!


01.02.23

Проведено конкурс малюнків "Збережемо первоцвіти разом" (учитель-Рвач О.І.)

      

      
01.02.23

У рамках декади біології Рвач О.І. запросила маму учениці 8 класу Дорогань О.О., яка на онлайн-заході розповіла про екологічно чисті миючі засоби із метою виховання екологічної культури.

      
27.01.23

Учитель біології Рвач О.І. преставила учням 7 та 8-х класів презентацію "Птахи рідного краю" у рамках декади предмету.

      


27.01.23

До річниці пам'яті героїв Крут було проведено виховну годину "Герої Крут - наша слава, наша історія".

      
23.01.23

Дякуємо ліцеїстам, які показали своїх улюбленців у рамках декади біології (учитель - Рвач О.І.).

      

      


23.01.23

Учитель початкових класів Куліш Наталія Юріївна гідно репрезентувала заклад на обласному етапі конкурсу "Учитель року-2023", участь у якому та обмін досвідом роботи сприяє професійному росту педагогів.

      

      

      
21.01.23

Учитель фізичної культури вищої кваліфікаційної категорії, старший учитель фізичної культури Бовт Світлана Михайлівна взяла участь у обласному етапі конкурсу "Учитель року-2023", виявивши професійну майстерність, грунтовне знання методики викладання предмету.

      

      

      
20.01.23

До Дня Соборності України для учнів 3-В педагог-організатор Сосницька Л.О. провела інформаційну хвилинку та акцію "Долоньки єднання".

      

      
18.01.23

Так учні Гадяцького ліцею №1 імені Олени Пчілки беруть участь у флешмобі «Книжковий ланцюг єдності», який проводить Молодіжна секція Української бібліотечної асоціації з нагоди державного свята Дня Соборності України.

Олена Пчілка "Золоті дні золотого дитячого віку", Світлана Павлюченко "Герої України не вмирають", Олександр Недовіс "Берегом долі".

Полтавська область, місто Гадяч.

Із книгою до ПЕРЕМОГИ!

Усе Буде Україна!

Світлана Витушинська

      

      
18.01.23

Підведено підсумки міського конкурсу по створенню медіа продукції «Здорова дитина – багата країна». Конкурс проводився відділом освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради та комунальною установою «Гадяцький центр професійного розвитку педагогічних працівників» Гадяцької міської ради відповідно до річного плану Гадяцького ЦПРПП та в рамках заходів щодо реалізації Концепції впровадження медіаосвіти в Україні.

Вітаємо ученицю 11 класу Гадяцького ліцею №1 імені Олени Пчілки Василенко Альбіну Вікторівну за зайняте І місце у номінації «Створення сайту». Ученицю підготували Костенко Л.О. – вчитель інформатики; Комащук М.О. – соціальний педагог.

Вітаємо ученицю 9-Б класу Гадяцького ліцею №1 імені Олени Пчілки Афанасенкову Тетяну Юріївну за зайняте І місце у номінації «Створення відеороликів». Ученицю підготувала Жезіцька О.А. – практичний психолог.

Дякуємо організаторам конкурсу за створені належні умови проведення змагань.

      

До Вашої уваги конкурсні роботи учасниць.


12.01.23
Шановні учасники освітнього процесу! Ознайомтеся із особливостями роботи ЗЗСО у II семестрі. (Натисність, для переходу за посиланням)
11.01.23

Відбулися засідання груп супроводу інклюзивного навчання в початковій школі.

      
10.01.23

Відбулося чергове засідання педагогічної ради.

Порядок денний засідання педагогічної ради

1. Про формування екологічної культури особистості. Рвач О.І. - доповідач. Виступили Євко В.М., Лобас О.М.

2. Про підсумки олімпіад та конкурсів, проведених у 1 семестрі. Бутко В.В. – доповідач.

3.Підсумки дистанційного навчання: проблеми та шляхи удосконалення. Бутко В.В. – доповідач. Виступили Смірнова Т.Ю., Коблиця М.Г., учителі.

- Дистанційне навчання та виховна робота. Шаманська О.М.- співдоповідач.

4. Про затвердження форм організації освітнього процесу у 2 семестрі та внесення змін в освітню програму. Доповідач – Коблиця М.Г.

5. Про режим роботи ЗЗСО в 2 семестрі та внесення змін в освітню програму. Доповідач – Нестерук С.І.

      

      
09.01.23

" Мова - це душа народу, а народ без мови - не народ" ( В. Сосюра). Знання української мови є надважливим питанням сьогодення. Саме тому учениці 11 класу Гадяцького ліцею №1 імені Олени Пчілки Василенко А. та Устименко А. долучилися до ІІІ Всеукраїнського марафону з української мови і серед 11571 фіналіста посіли 14 та 22 місця.

Ірина Шимка - учитель української мови
05.01.23

Вітаємо ліцеїстів закладу із 2 місцем у змаганнях із шахів, яке вони вибороли у рамках спартакіади "Різдвяні канікули".
Сторінки 1  2 3 4 5