У закладі зібрано і систематизовано матеріали про діяльність закладу протягом 10 років. Є випуски шкільної газети "Соняшник" з 2004 року. Окремо заведено папку, де зберігаються статті про заклад, які були надруковані у газеті "Гадяцький вісник", "Базар медіа", "Зоря Полтавщини", "Україна молода", у Всеукраїнському літературно – мистецькому журналі для дітей "Веселочка", у журналі "Завуч", науковому збірнику "Олена Пчілка і Гадяч". На даний момент у гімназії зберігаються більше 200 статей, у яких розповідається про інноваційну діяльність, досягнення, навчально – виховний процес.

Під час проведення заходів запрошуються кореспонденти радіо, телебачення, газет. Телестудією "Візит" було створено передачі про наших учнів: Боклага Євгена, Івченко Валерію і вчителів. Під час запису телевізійної програми "Найрозумніший", учасником якої був член міжнародного клубу "Найрозумніший" Боклаг Євген, присутні були його однокласник та вчителі. Жителі міста мали можливість стежити за виступами Булиги Артема та Боклага Євгена по каналу "Інтер".

Педагогічним колективом з метою обміну досвідом роботи було здійснено поїздки у школи м. Лубни, Полтави, Шишак.

Сприяють створенню іміджу закладу відеофільми: "Досягнення Гадяцької гімназії", "Інноваційна діяльність Гадяцької гімназії", "Зорепадом летять роки", "Освіта 2007", "Путівник по Гадячу", "Агітбригада "Пролісок", "Вулиця Гетьманська", "Українсько – польські шляхи" (4 фільми), "МАН-2008", "Рушник єднання" (Про перебування учнів з Польщі у Гадяцькій гімназії імені Олени Пчілки і гімназистів у Польщі). Педагоги – організатори традиційно здійснюють відео зйомки виховних заходів. Щороку створюються презентації про навчально – виховну роботу закладу, які були представлені на районних та обласних семінарах. Матеріали про роботу з обдарованими учнями узагальнено у презентації "Джерела творчості", о громадянському вихованню – "Громадянське виховання".