Пчілка і сьогодення16.10.20

На уроці англійської мови Демченко Н.Г. разом із учнями 8-А класу прочитали онлайн казки Олени Пчілки «Журавель та чапля» та «Хлопчик та ведмідь», розміщені на сайті закладу, у перекладі учнів школи, керівником яких була Крат Н.О.

      
15.10.20

Учні 1-В класу (класний керівник Гірук Оксана Василівна) позайомилися з біографією та творчістю Олени Пчілки.

      
13.10.20

Із нагоди відзначення дня пам’яті Олени Пчілки учитель англійської мови Мироненко Т.Л. ознайомила учнів 8-А класу зі збіркою перекладів творів нашої землячки, розміщеною на сайті ліцею. Вона наголосила, що переклад здійснили учні 9 класу нашого закладу, готуючись до відзначення 170-річчя з Дня народження письменниці.

      

      


07.10.20

Учні 1-А та 1-Б класів (класні керівники Куліш Н.Ю., Древаль Л.М.) уперше долучилися до ознайомлення із творчістю Олени Пчілки. Діти дізналися про життя письменниці, попрацювали з лепбуками, прослухали казку «У пригоді».

      

      

      
04.10.20

4 жовтня - 90 роковини від дня смерті видатної української письменниці, громадської діячки, поетеси Олени Пчілки.

В рамках пам’яті про нашу видатну землячку у Гадяцькому ліцеї І-ІІІ ступенів №1 імені Олени Пчілки було проведено такі заходи: виставки та перегляди літератури, бібліотечно-бібліографічні уроки та інформаційні хвилинки, перегляди кінофільмів учнями початкової та старшої школи про життєвий і творчий шлях Ольги Петрівни Косач-Драгоманової.

      

      


03.10.20

Учні 2-Б /учитель Лісниця Л.А./ вивчають твори для дітей своєї видатної землячки!!!

      

      
01.10.20

У нашому закладі склалася традиція вшанування Берегині роду Косачів Олени Пчілки у день її народження і смерті. Нинішній день пам'яті славе тної землячки ми відзначаємо такими заходами: учні 5-х класів (учитель Аврамко Л.П.) переглянули фільм про Олену Пчілку, 9 та 6 класів (учителі Шимка І.П. та Бердник Т.М.) - ознайомились із сторінкою "Музей" на сайті закладу та перевірили знання біографії, пройшовши тестування онлайн на сайті.

      

      

      
22.09.20

Біля пам'ятників Олени Пчілці у Лесиному Гаю.

      
23.08.20

За традицією лауреати Літературно-мистецької премії імені Олени Пчілки 2020 року відвідали музей славетної землячки нашого закладу та зробили фото напам'ять.