Пчілка і сьогодення26.02.21

Музей нашого закладу освіти поповнився новим експонатом - пам'ятною відзнакою "За популяризацію життя та творчості Олени Пчілки" із нагоди відзначення 150 річчя з дня народження письменниці.

      
25.02.21

Із нагоди відзначення 150 річниці з дня народження Лесі Українки за популяризацію життя та творчості родини Драгоманових та, зокрема, Олени Пчілки на Всеукраїнських, обласних та міських семінарах, організацію та проведення на базі закладу конференцій, присвячених 165 та 170 річниці від дня народження Олени Пчілки, створення статей, презентацій, відеоматеріалів та сторінки на сайті закладу про життя славетної землячки, залучення учнів до написання науково-дослідницьких робіт МАН та досліджень на обласний конкурс «Полтавщина-земля моя свята» (2020 р.), організацію роботи шкільного музею та театрального колективу «Зелений Гай» заступник директора з НВР Бутко В.В. нагороджена грамотою та пам'ятною відзнакою "За популяризацію життя та творчості Лесі Українки."

      

      
25.02.21

Із нагоди відзначення 150 річниці від Дня народження Лесі Українки тетральний колектив "Зелений Гай" (керівник - Шимка І.П.) репрезентував літературно-музичну композицію "Вона себе Українкою звала". Лунали вірші поетеси, пісні, гарним супроводом були танці, удало було використано відео, а окрасою дійства стала інсценізація уривку із твору "Лісова пісня".

      

      

      
16.10.20

На уроці англійської мови Демченко Н.Г. разом із учнями 8-А класу прочитали онлайн казки Олени Пчілки «Журавель та чапля» та «Хлопчик та ведмідь», розміщені на сайті закладу, у перекладі учнів школи, керівником яких була Крат Н.О.

      
15.10.20

Учні 1-В класу (класний керівник Гірук Оксана Василівна) позайомилися з біографією та творчістю Олени Пчілки.

      
13.10.20

Із нагоди відзначення дня пам’яті Олени Пчілки учитель англійської мови Мироненко Т.Л. ознайомила учнів 8-А класу зі збіркою перекладів творів нашої землячки, розміщеною на сайті ліцею. Вона наголосила, що переклад здійснили учні 9 класу нашого закладу, готуючись до відзначення 170-річчя з Дня народження письменниці.

      

      


07.10.20

Учні 1-А та 1-Б класів (класні керівники Куліш Н.Ю., Древаль Л.М.) уперше долучилися до ознайомлення із творчістю Олени Пчілки. Діти дізналися про життя письменниці, попрацювали з лепбуками, прослухали казку «У пригоді».

      

      

      
04.10.20

4 жовтня - 90 роковини від дня смерті видатної української письменниці, громадської діячки, поетеси Олени Пчілки.

В рамках пам’яті про нашу видатну землячку у Гадяцькому ліцеї І-ІІІ ступенів №1 імені Олени Пчілки було проведено такі заходи: виставки та перегляди літератури, бібліотечно-бібліографічні уроки та інформаційні хвилинки, перегляди кінофільмів учнями початкової та старшої школи про життєвий і творчий шлях Ольги Петрівни Косач-Драгоманової.

      

      


03.10.20

Учні 2-Б /учитель Лісниця Л.А./ вивчають твори для дітей своєї видатної землячки!!!

      

      
01.10.20

У нашому закладі склалася традиція вшанування Берегині роду Косачів Олени Пчілки у день її народження і смерті. Нинішній день пам'яті славе тної землячки ми відзначаємо такими заходами: учні 5-х класів (учитель Аврамко Л.П.) переглянули фільм про Олену Пчілку, 9 та 6 класів (учителі Шимка І.П. та Бердник Т.М.) - ознайомились із сторінкою "Музей" на сайті закладу та перевірили знання біографії, пройшовши тестування онлайн на сайті.

      

      

      
22.09.20

Біля пам'ятників Олени Пчілці у Лесиному Гаю.

      
23.08.20

За традицією лауреати Літературно-мистецької премії імені Олени Пчілки 2020 року відвідали музей славетної землячки нашого закладу та зробили фото напам'ять.